Огляд каталогу
- 140 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 140 результатів
Перегляньте напій в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 140 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 28,268 відгуків та оцінок.
“Заклад для «своїх», затишний, смачний, атмосферний. Окремий респект кухареві, кухня шикарна. Піца, креветки, стейк (на літньому мангалі), закуски - низький уклін, знову ж таки, кухарі. Пиво свіже, обслуговування як вдома до мами.”
“Дуже задоволений обслуговуванням у цьому місці. Чудова мийка, відмінний шиномонтаж, та й кафешка не погана :) Дуже смачна кава та чай! Меню та їжа в цьому кафе на найвищому рівні. Раніше їздив тільки митися та чистити килими (до речі, рекомендую), тепер ще й заїжджаю на каву чи чай. Дуже смачні шашлики та сулугуні у лаваші!”
“Чудова кав'ярня, є на вибір кілька сортів кави Української обсмажування та імпортного виробництва (illy), до речі навряд чи хтось ще в місті можна випити illy! А також тут продається свіжа та дуже смачна випічка. Тим, хто любить готувати каву Будинки можна купити або замовити каву в зернах різних фасувань. А ще тут відмінний сервіс, є можливість провести час у приємній обстановці в компанії чудових співробітників, для мене особисто це означає куди більше, ніж все перелічене вище.”
“Дуже атмосферно, красиво, затишно. Негучна приємна музика. Ввічливі, уважні офіціанти. Красива подача страв. І дуууже смачнюча кава!”
“Приємне і сучасне місце, раф і печиво сподобалися :) Поки що перша кав'ярня, яка так чітко дотримується загальної хвилини мовчання (хоча інші не перевіряла, так рано не заходжу зазвичай). Єдине, що напружувало - влітку, коли через спеку великі вікна відкриті, навіть всередину періодично тягне запах цигарок, які курять ззовні.”
“Комфортна та затишна атмосфера закладу в поєднанні з смачною їжею залишають дуже приємні спогади про цей заклад. Дякую офіціанту Маші за гарне обслуговування!!”
“Пиво є різноманітне, кожен знайде щось на свій смак, частенько бувають новинки. Що до цін на пиво, то вони впринципі скоріше трохи вище середньостатистичних. А ось закуски дорогі будуть!”
“Хороше миття. Дуже адекватний адміністратор. Ввічливий і уважний. Якось я забув гаманець будинку. І мені взагалі не дорікнули, а навпаки підбадьорили. Я зміг завести гроші протягом дня. Миють машини хлопці добре. Є кімната для відпочинку. Кава, Wi-Fi, телевізор, столики. Завжди приїжджаю та їду з гарним настроєм. Так тримати. Всім рекомендую.”
“Смачна кава, привітний персонал, чистий туалет.”
“Вигідно відрізняється на фоні конкурентів. Постійно проводяться дегустації, завозяться новинки, великий асортимент напоїв та закусок, привітний персонал. Є доставка”
“Дуже смачне капучіно та еклери. Затишна атмосфера. Завжди цікаві проекти. Є квест кімната. З 10 до 12 знижки на експрессо та американо.”
“HopHey - пивний магазин з великим вибором напоїв, затишною атмосферою і зручним розташуванням, що заслуговує на тверді п'ять зірок за якість, обслуговування і стиль!”
“Атмосферно, десерти смачні, на трьох з чайником чаю, 3 шматочками торту та 1 кавою вийшло 500 грн”
“Дуже смачна кухня та смішні ціни”
“Хороший смачну каву Дуже мила бариста”
“Гарна крамниця! Все свіже, випічка, молоко, кава і морозиво! Класно що ви тут з'явилися! Чекайте у гості!”
“Великий вибір пива, включаючи імпорт.”
“Хороше місце випити кави, є курасани”
“Оператор Олена дуже ввічливо та професійно вирішує різноманітні питання, які виникають у клієнтів.”
“Симпатично, самообслуговування, хороший вибір чаїв та кави. Є де посидіти.”
“Гарне обслуговування, смачна їжа та доступні ціни.”
“Приемна атмосфера. Спробували зі сімʼєю салат с печеню і грушею - смачний дуже , обслуговування нам сподобалось.”
“Відмінна кава, морозиво так само відмінне. Люблю їх авторські кавові напої. Але найсмачніше тут – це чізкейки! Якщо хочеш порадувати себе чимось особливим, візьми звичайнісінький ванільний чізкейк. Тут від тебе здивує своїм смачним та ніжністю.”
“Мені дуже сподобався заклад. Ціни може й високі, але відповідають якості кави (якої тут великий вибір та вона ще й смачна), тістечка тут теж гарні. Особливо мені сподобалося клієнтоорінтоване обслуговування (бариста говірка, жартівлива, але емпатична і якщо вам не комфортно не буле просто так з вами триндєть нє па дєлу) і розсташування в центрі, близько до Дерибасівської, парку Шевченка і Вокзалу, але подалі від галасу і в достатньо тихому місці”
“Вчора ввечері замовили піцу додому, дуже розчаровані, піца зовсім сира з низу, викинули, більше не будемо до вас звертатися.”
“Смачні торти. Свіжі завжди. Приємний доброзичливий персонал завжди розкажуть про склад і допоможуть з вибором. Купувала наролеон – дуже пристойний! Зручно, що можна окремими шматочками купувати до чаю, необов'язково цілим тортом. Можна зробити асорті з кількох різних тортиків) Також в асортименті печива є цукерки.”
“Піца смачна, пиво холодне, офіціант Максим перейшов на українську та швидко і ненав'язливо обслуговує. Загальне враження - чудово ( особливо в порівнянні з сусіднім закладом ( ресторану від готелю Чорне Море)”
“Дуже смачно. дуже дешево. Приємний інтер'єр”