Огляд каталогу
- 526 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 526 результатів
Перегляньте настрій в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 526 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 131,212 відгуків та оцінок.
“Кращий зал і найкращий тренер, хочу більше пів року і всьому задоволений”
“5 зірок за кухню!) Шкода, що немає живої музики !!”
“Були вчора вперше "У Бочці". Приємно здивували)))) Дуже затишно, їжа смачна, душевне обслуговування, за це спасибі Марії. Думаю повернемося ще й не раз))))”
“Ціни на сайті не відповідають дійсності, на сайті ціни значно нижчі. При замовленні телефоном кажуть "ціни на сайті невірні". Круто, а нащо тоді такий сайт? Шаурма по факту від 140 грн, а на сайті 85/90/110 грн”
“При нагоді завжди сюди заїжджаю. Тільки іноді потрібно звіряти штрих-код на товарі з цінником.”
“Дуже смачна кухня, великі порції подаються разом із рисом. Кім-чі Тіге дуже смачний і гостренький. Обов'язково повернуся спробувати щось ще”
“Дуже смачні роли! Завжди свіжі, розмір хороший, в порівняні з іншими суші-барами. Швидко роблять. Іноді проблеми з доставкою (доставляли пошкодженими), тому краще забирати самим. А головне ціна — топ!”
“Вечеряли з друзями, все дуже класно Атмосфера приємна, їжа надзвичайно смачна Обслуговування швидке та комфортне Будемо приходити ще”
“Неймовірний квітковий магазин, найгарніші хризантеми, які я коли-небудь бачила, дуже гарні букети, обслуговування на найвищому рівні, порадили який букет найкраще буде пасувати та додали від себе листівку з моїм текстом. Я та мама дуже задоволені ❤️❤️❤️”
Gold Мангал — це заклад у Київському районі Одеси, який спеціалізується на стравах, приготованих на мангалі, з акцентом на м’ясо та правильну технологію обсмаження на вугіллі. Тут можна як замовити їжу з собою чи доставкою, так і повечеряти на місці, обираючи страви з меню під настрій і компанію.
“Надзвичайно затишне місце з приємною атмосферою. Страви смачні, подача оригінальна, а персонал ввічливий та уважний. Обов’язково повернуся ще! ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Селена вразила приємними цінами і дуже смачною кухнею!!!!”
Coco Bongo — це атмосферний заклад у Южному за адресою вул. Приморська, 12, створений для легкого відпочинку біля моря та зустрічей у компанії. Тут роблять ставку на невимушений настрій, музику та комфортну посадку, щоб гості могли розслабитися й насолодитися вечором.
“Замовляли тако двічі з доставкою через Глова - все смачно. Як на мене тако або буріто програють шаурми, але для різноманітності рекомендую.”
“Обожнюю цей заклад. Найсмачніший шашлик у всій Одесі! Правда офіціанти не завжди привітні...”
“Смачна кава по-восточному. І гарна подача.”
“Місце для гарного відпочинку з друзями після важкого дня”
“Дякуємо за чудовий відпочинок, дуже гарний сучасний номер з усіма зручностями, кожного дня прибирання в номері, близько до моря,чудові краєвиди.”
“Смачно, атмосфера домашня, приголомшливий шашлик. Є музика та танці, але в окремій залі. Загалом, рекомендую тим, хто любить смачну кухню без понтів та пафосу”
“Я частий покупець. Випічку купую тільки тут. Щодня біля хати спокою хліб у Хлібному будиночку. Також тут є натуральна молочка, терміном зберігання 7 днів. Самі роблять арахісову пасту, класичну та з медом. Люблю булочки бао. На солодкий сочник, булочку з вишнями. Є багато всього, я ще не перекуштувала весь асортимент.”
“Дуже чуйні і гарні майстри. Завжди враховують побажання клієнта. Приємна атмосфера”
Феліція — перукарня, де зосереджені базові послуги та уважне ставлення. Серед послуг: манікюр, педикюр, стрижки та укладки. Окрема увага — на чистоту та стерильність інструментів та привітний сервіс.
Розташований в Аркадії, на Аркадійській алеї в Одесі, заклад Zagranica поєднує формат бару та пабу з невимушеною курортною атмосферою. Це місце, куди зручно зайти на сніданок, неспішний обід або вечірні зустрічі з друзями неподалік моря.
“Смачна кава, просте меню, швидке приготування”
“Ну дуже універсальний заклад - і каву попити, і смачно ситно поїсти, і футбол подивитися.”
“Був тут в 2008 2009 2010. Вожаті зацікавлені в нашому відпочинку. Територія велика харчування дуже добре. Дружив з поварами з ними також весело. Є футбольне,волейбольне поля,теніс,танцювальний майданчик,дитячий майданчик. Воду питну привозять,душ загальний,но окремо жіночий і чоловічий,жили в будиночках це круто. Діти приїжджали з усієї України це також круто. На море йти трішки далеченько ходили по 2 рази на день є рядом ринок і великий клуб. Загалом усе сподобалось крім фізрука старого який міг і когось обідити ну в його син був нормальний і кстаті конкурсів було багато,грамот за один приїзд я мав багато.Аж їхати не хотілося. Загалом усе сподобалось було дуже весело і цікаво.Я ще б приїхав туди. Дякую за чудові дні дитинства”