Огляд каталогу
- 920 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 920 результатів
Перегляньте обед в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 920 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 503,127 відгуків та оцінок.
“Купив два Моті все дуже смачно Персонал привітний”
“Смачні суші, обожнюю гарячі роли. Команда на Семена Палія топ. Рекомендую)”
“Користуюсь цією доставкою вже кілька років. Завжди приємно отримувати бонуси після замовлення та бонуси на день народження. Завжди доставляють дуже швидко і їжа не встигає охолонути. Кур'єри дуже привітні та ввічливі. Кілька місяців тому, після того як змінили тісто, то піца була не дуже, але зараз приємно порадували. Багато начинки та смачні бортики. Тішить що соуси до піци безкоштовний і доставка так само безкоштовна.”
“замовляємо постійно у цьому сервісі. Приємне обслуговування - заслуговує на увагу!”
“Було дуже смачно, ситно, порції дуже великі. Приємна музика доповнювала атмосферу закладу. Приємний персонал. Рекомендую❤️”
“Подвійний ресторан разом з Parmigianino з панорамними вікнами на аеропорт, можна спостерігати як лікати сідають. В меню страви національної грузинської кухні. Дуже смачне чкмерулі. Швидке обслуговування, інтер'єр в національних мотивах.”
“Дуже уважний, приємний та доброзичливий хлопець працює. Місце, зрозуміло, не саме вишукане, шаурма це не лобстери, але важливіше як персонал ставиться до гостей. Ну і так, шаурма була смачна.”
“Чек трішки зависокий, але продукція дійсно якісна.”
“Дуже уважний, приємний та доброзичливий хлопець працює. Місце, зрозуміло, не саме вишукане, шаурма це не лобстери, але важливіше як персонал ставиться до гостей. Ну і так, шаурма була смачна.”
“Народ днями була в цьому ресторані, приємно здивована. Кухня відмінна коктейлі клас інтер'єр залишає думку і спогад відвідати його ще раз. Коротше кажучи просто відвідайте залишитеся задоволені чау.”
“Чудове розташування, чистий пісок та привітний персонал - це все про пляж "Ікра". Серед багатьох пляжів м. Одеса, рекомендую провести свій відпочинок саме тут. Перш за все, хотілося б відзначити доглянуте обладнання та прибраний пляж. Вхід - безкоштовний, плата лише за використання шезлонгів, парасолі та диванів, але теж можете прийти з власним покривалом, а вночі насолодитись зорепадом - ніхто вас не вижене. Важливо є те, що ви можете з собою брати їжу та напої на пляж (не є обов'язковим купувати щось у ресторані). Туалети поряд та чисті, також є літній душ. Є додаткова послуга замовлення кальяну. Щодо атмосфери, не відчувається напруги, грає музика. Бажаємо вам гарного відпочинку, а "Ікрі" - процвітання!”
“Заклад приємно здивував смачною їжею та приємною атмосферою. Персонал - уважний та доброзичливий. Ціни – більш ніж демократичні. Однозначно рекомендую!”
“Я рідко пишу відгуки, але тут не можу пройти повз мене. Унікальне місце з особливою теплою, невимушеною обстановкою у стилі етно-латино та неймовірно смачною їжею. Приємно здивувало, що не лише у центрі міста, а й у спальному районі можна знайти ресторан, яким одесити можуть пишатися. Все зроблено з любов'ю та на високому рівні. Сміливо можу сказати, що це один із найкращих закладів в Одесі. Якщо ви фанат відмінної кухні ф'южн (мікс української, закарпатської, єврейської та середземноморської кулінарних традицій), цінуєте хорошу музику (DJ – сет з м'якою електронікою) та любите місця де багато приємних інтелігентних осіб – обов'язково загляньте.”
“Привітний персонал. Коли ми присіли за столик , нам одразу принесли столове приладдя, а за ним перші страви "Червоний борщ " та " Грибна юшка " вартість яких по 35 грн. Ще за 5 хв. нам подали піцу " Маргарита" з додатковою начинкою - курка , вартістю 102 грн. Їжа презентабельна та смачна.”
“Дуже привітний бармен-повар. Їжа неймовірно смачна. Дюнер (аналог шаурми) трохи відрізняється ,але він того вартий. Ціни адекватні . Однозначно варто повернутись .”
“Замовляли у вас суші) вони були неймовірно смачні — рис ідеально приготований, не переварений і не розсипається, а риба свіжа, ніжна й дійсно високої якості. Приємно вразив великий вибір: є як класичні роли, так і цікаві авторські варіанти.Порції щедрі, красиво оформлені — видно, що кухарі готують із душею.”
“Найсмачніші гонконгські вафлі в місті Чорноморськ! Тішить, що є солоні та солодкі вафлі. Сьогодні скуштував солону з сиром та якимось мега смачним соусом, саме те, якщо не їж м'яса, підходить вегетаріанцям.”
“Місце класне, ходив сюди з родичами, замовляли їжу, постійний клієнт на протязі приблизно 4 років. Все супер, особливо піца, вона тут бомбезна.”
“Дуже смачно! Замовляли по знижці "Покупон", доставили в обумовлений час, на вказану кількість гостей, з точністю по опису (замовляли вперше) Якщо Вам здається, що мало вассабі-спробуйте його (він реально гостріше, ніж в основному в доставках суші в Одесі), якщо здається, що мало імбиру-почніть розбирати його (він як пресована капуста-ні доберешся до серця) Це той випадок, коли кількість не впливає на якість) Спасибо большое, що не розчарували) Це був дуже смачний вечір ...)))”
«Royal-Шаурма» — це популярне місце зі стрітфудом у Білгороді-Дністровському, розташоване на вулиці Першотравневій. Заклад добре відомий у місті як точка, куди заходять саме за шаурмою та швидким ситним перекусом. Судячи з публічної присутності в Instagram, тут роблять акцент на шаурмі з різними варіантами начинки та добавок.
“Смачно! І молодці, що є ви в інтернеті ;) - сайт , Інстаграм і т.д.”
“Досить смачно, і порції великі.”
“Замовив пельмені, овочевий салат та сендвіч з куркою. Вийшов чудовий обід) Окреме спасибі за додану до пельменів сметану)”
“Прекрасний заклад зі смачними стравами кримської кухні...приємне відчуття Криму”
“Прекрасний ресторан та банкетний зал. Працює досвідчений персонал. Допомогли організувати захід та провести його на найвищому рівні. Страви красиві та смачні. Подача гарна. Будемо постійними гостями цього закладу”
“Дуже чисте, акуратне заклад !! Замовляли столик заздалегідь на наступний день, так як увечері зазвичай повна посадка на терасі! Їду принесли дуже швидко! Порції величезні! Салат розділили на двох, овочі гриль теж (настільки багато і ситно !!) Овочі гриль (на фото то що встигли згадати коли їли, так як забули про все коли приступили до них), я не їла ніколи СМАЧНІШЕ ніж тут !! Персонал так само приємний! Спасибо !!! ♥ ️☺️”
“Велике дякую колективу фенікс, все дуже смачне, обслуговування на найвищому рівні. Дуже затишно, все по домашньому.”
“Все сделано с душей, очень хорошее заведение и самое главное вкусно! Очень рекомендую данное заведение!! отдельное спасибо Сотникову”