Огляд каталогу
- 920 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 920 результатів
Перегляньте обед в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 920 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 503,127 відгуків та оцінок.
“Хороша класична їдальня. Смачні страви. Свіжі продукти. Дешево. На 50-60 грн можна взяти перше, друге + м'ясо або риба, салат, компот та здобу.”
“Шаучак пробивал перший раз,и ето любов на всю жизнь.Дякую”
“Приємний ресторан , дуже смачно , вид неймовірний , те що необхідно для туриста ! Мінуси в тому , що необхідно довго чекати замовлення”
“Відмінна шаурма: велика та смачна”
“Чудове місце, щоб покурити кальян, дуже привітний персонал, чудова атмосфера, дуже рекомендую та запитуйте про “Moody”.”
“Все було дуже смачно і обслуговування на висоті !!!”
“Відмінне місце, великий вибір. Лаваш в асортименті дуже смачний, бургери розкішні. Персонал ввічливий, кухня чиста.”
“Сподобалося. Смачна кухня, привітні, приємні офіціанти. Дивно, бо відвідувачів не дуже багато. Добра музика під живий саксофон. Потанцювати - саме те. Рекомендую гарячий салат - нямням!”
“Дуже смачно, бульйон на локшині та домашній курочці чудовий, смажені бички та маленька камбала пальчики оближеш, усім раджу!”
“дуже приємний заклад з видом на море , замовляли мідії у вершковому соусі та цезар з креветкою. мідії 10/10 , дуже ніжні та максимально смачні цезар 10/10 , все ідеально , креветки смачні, особливо сподобалась кількість пармезану.”
“Дуже задоволений! Часто замовляю, адже не завжди є час готувати. Подобається, що їжа справді корисна — ніколи не “прищить”, а для мене це дуже важливо. Смачно, ситно і завжди на рівні. Дякую за смакоту!”
“Хороший торговий центр, хороший супермаркет Сільпо, улюблений кінотеатр.”
“Була в закладі тричі: один раз вранці на сніданок і двічі в обід. Сніданок: Замовили деруни, англійський сніданок і їх фірмовий . Фірмовий принесли, коли мої подруги вже поїли і картопля була холодна на тарілці, лате також був холодний. На другий раз прийшли в заклад обідати: сіли на терасі, на вулиці було вітряно і подушки з дивану весь час падали на стіл. Можливо ті подушки, якось можна фіксувати липучкою. Їжа була смачна і порції великі. Брали цацу, рибні котлети та фаршмак, все було гаряче і смачне. Окремо офіціант був дуже уважний і намагався, як найкраще вирішити ситуацію з тими подушками. Заклад і їжа дуже сподобалася, але персонал голосно спілкуються на фоні.”
“Дуже атмосферний заклад! Приємний персонал, Всім рекомендую! ”
“Найсмачніша шаурма на районі. Мяско,картопелька, солоні огірки,гриби,соус та трохи гостра...ммммм Якщо хочеться фасфуду,то тількі сюди. Обслуговування теж чудове.”
“Великий вибір, добрі коржи та щедрі на начинку. Завжди чисто.”
“Завжди замовляю суші) смачно і приємні ціни.”
“Піцца тут класна, питань нема. Саме кафе - як кафе, нічого особливого, чисто і тепло. Здається, чаю і кави немає, але це не велика проблема”
“Я вважаю це дійсно рівень справжньої смачної швидкої піцерії яка і повинна бути. Я рідко залишаю позитивні відгуки але це саме той раз когда я задоволений на всі 100% і по часу і і по якості і по обслуговуванню.”
“В закладі дійсно смачна піцца! Непоганий вибір смаків, сама по собі піцца не жирна (мається на увазі не занадто жирна), є постійні акції та комбонабори. Мережа дійсно піклується про якість та сервіс.”
“Був з сином 18 листопада. Смачно, швидко. Дякую колективу, за можливість зарядити телефон.”
“Можна швидко і не дорого перекусити смачними італійськими і не тільки стравами. Радує наявність дитячої зони. Поки що задоволена)”
“Смачні суші, приємна ціна, замовляємо в офіс доставку, завжди вчасно привозять, особлива подяка Павлу, приємний та ввічливий курьєр.”
“Гуляли весілля дочки 13.10.2018. Спасибі величезне, організатору і команді вашого закладу !!! Найгарніший і дуже зручний в плануванні зал, смачна їжа в достатніх дозах, уважні і акуратні офіціантки. Окрема подяка, ведучою вечора, Наталі! Весілля було просто шикарна! Всі гості залишилися задоволені і я давненько так не веселилася! З повагою і вдячністю до вашої праці! Ви професіонали своєї справи! Низький вам уклін! :-)”
“З дітьми майже кожні вихідні тут буваєм. Перепробували вже майже всі бургери і хот-доги. Все смачно і по доступним цінам.”
«Маман на морі» — це атмосферний sea lounge & grill на пляжі Ланжерон в Одесі, де головна «фішка» вечора — панорамний краєвид на море. Заклад зручно розташований прямо на узбережжі, тож сюди приходять і за відпочинком, і за вечерею з морським настроєм.
Шаурма «Шавермыч 24/7» — це точка швидкої їжі в Одесі, у Приморському районі на вулиці Пантелеймонівська, поруч із жвавими міськими маршрутами та ринковою інфраструктурою. Формат закладу з акцентом на шаурму та роботу 24/7 добре підходить тим, хто шукає ситний перекус у будь-який час доби.
“Все було дуже смачно! Порції були великі,особливо глечик лимонаду вразив) Рекомендую”