Огляд каталогу
- 1,342 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 1342 результатів
Перегляньте обід в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,342 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 592,007 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна кава Mad coffee. Довго готують страви, але воно того варто: гарна подача, якісно і смачно! В цілому вишуканий заклад з цікавою атмосферою. Дякую офіціанту за українську.”
“Вони оперативно ремонтують і встановлюють кращі запчастини, щоб запобігти проблемам у майбутньому. Крім того, їхні ціни гарні, це просто супер. Я задоволений роботою компанії "Top Start Ремонт стартера и генератора , компрессора кондиционера сервис № 1" та обов'язково звертайтеся до них, якщо зустрінеться з технічними проблемами у авто. Гарна робота, рекомендую всім, хто шукає якісний ремонт автомобільних частин!”
“Дуже смачна піца. Брали на виніс. Піца з креветками навіть холодна була дуже смачна. Єдиний мінус що у персонала між собою були сварки при клієнтах, моя думка що такого бути не може в такому закладі.”
“Заклад в центрі міста, велика територія відпочинку, зали всередині, літня площадка величезна. Страви на різні смаки, сніданки чудові, порції великі. Смачні страви швидко готують, кава чудова!! Величезний асортимент дисертів.”
“Ці сирнички вже дуже постаріли - явно видно що перетримано, краще не подавайте підгорілого. 17.08.24 завітали знову, і повар знову не в настрої (Вас би кавою пригостити, щоб краще працювалося), який повинен бути соус? - Подивіться на фото цього і минулого разу). Дякую адміністратору за комплімент) Надіюсь що наступного разу їжа буде без помилок, адже нам тут подобається, і дякуємо що Ви Pet friendly!”
“З подругою відвідали заклад і були приємно вражені. Замовили гарячу сковорідку з мідіями та салат з морепродуктів, це було дуже смачно. Порції великі. Фірмовий чай - насичена насолода. Затишна атмосфера, музика, ввічливе обслуговування, смачна кухня, дуже швидке приготування, практично без очікування .. все це залишило приємний присмак та бажання повернутися у майбутньому. Рекомендую!!!”
“Учора замовляв сет ʼʼПерше Знайомствоʼʼ на певний час, привезли все в чудовому стані та зовнішній вигляд сету дуже приємний, що по смаку це 100/10 я дуже задоволений, рекомендую !!”
“Дуже гарно і особливо смачно, рекомендую всім відвідати цей заклад в Одесі!”
“Найсмачніша їжа на Лузанівці. Заклад просто супер як для сніданку, обіду так і романтичної вечері. Чорний цезар смачний.”
“Дуже смачні мідії в котелку з вершково часниковим соусом, а також запечені в вершковому соусі. Сервіс хороший, але офіціанти дуже завантажені, тому може доведеться почекати зайвого при замовленні. Але мідії найкращі в Одесі, тому рекомендую!”
“Замовлення принесли швидко. Їжа була дууужеее смачною. В офіціантів настільки відпрацьоване відчуття такту- підходили вчасно і разом з тим все було не навʼязливо.Це те місце, куди схочеться завітати ще.”
“Пишу свіжий огляд. Були 03.05.2024 року. Напишу зразу якби не обслуговування то оцінка без сумніву 5+ з 5, а так 4/5. Ми були на пропозиції вечері за 799 грн. з безлімітним вином. 1. Атмосфера прекрасна. Дуже затишний ресторан в чудовій локації з цікавим інтерʼєром. 2. Їжа просто супер. Все було смачно. Замовляли паштет, карпачо з телятини, салати цезар і з індичкою сувід, дорадо на грилі та стейк зі свинини. Порції великі і саме головне дуже якісно і смачно ! Шеф повару і персоналу кухні дуже Дякую! Ви супер) 3. Щодо обслуговування. Для кращого розуміння постараюсь описати коротко - відчуваєш себе не комфортно. Обслуговувала жінка за 40, з якимось призрінням! Ні смачного не побажати, келихи вина виносились з якимось відчуттям що ми щось повинні цій жінці! Не підходила спеціально бо бачила що щось необхідно! В загальному відчуття що ти винен щось їй! Коли виходили ні допобачення ні чого( В загальному заклад хороший, їжа супер, інтерʼєр клас і локація зручна ) прийшов би ще із задоволенням і не тільки на таку вечерю, але з іншим обслуговуванням! Хотілось залишити чайових по максимуму але відбило все бажання( Інколи в дуже посередніх закладах достойне обслуговування, але в такому класному на жаль тут його немає….”
“Дуже приємна і колоритна атмосфера, сюрприз від закладу у вигляді грінок з намазкою, дуже смачна кухня і обслуговування на високому рівні! Ми були з дитиною шести років,якій одразу принесли олівці і розмальовку, за що окрема подяка!”
“Заклад нещодавно відкрився, чисто затишний. Привітне обслуговування, готують смачно, великі порції.”
“Шикарне місце, чистота, лад, гігантська територія, приємний персонал, смачна їжа, парковка.”
“Молодці! Такої смачної сирної піци я у Одесі ще не куштував) І сервіс ну прям не одеський - офіціант була ну просто молодчиною) Так тримати!”
“Дуже смачні суші , приємний персонал і взагалі найкращі враження, чекайте на нові замовлення”
“Тут смачно, затишно, приємно знаходитись. Раджу цей заклад!”
“Дуже сподобались вареники, тонке ніжне тісто, невеличкі то залітають як насіння”
“Дуже атмосферний заклад. Смачна кухня. Гарний сервіс. Рекомендую))”
“Вчора були в цьому закладі, дуже сподобалась атмосфера, Одеська. Кухня з одеським акцентом, смачна і доступна. Дуже сподобалась хозяйка закладу, привітна і уважна до гостей. Обов'язково повернемось. Дякуємо !”
“Куточок Закарпаття в Одесі. Дуже смачно, затишно, ситно. Ціни середні. Рекомендую!”
“Кава на рівні, десерти свіжі, інтер’єр сучасний. Залишився приємний післясмак.”
“Ще до відкриття бачили, як в закладі відбувався ремонт і з нетерпінням очікувати, поки вони відкриються. Перший же візит був вдалим: нас привітливо зустріли, допомогли обрати напої і ми чудово провели час. Заклад невеликий, але в ньому своя затишна атмосфера. Дуже подобається столик з виглядом на вулицю: ти раче в закладі, а наче й ні. Пиво смачне. Взагалі небагато закладів з якісним пивом, а тут саме в точку.”
“Дуже смачно, страви ситні, дуже атмосферно та мило !!! Крутий, привітний і милий персонал !!!”
“Смачно. І перше місце в Одесі з тих, де я був, в якому одразу питають українською.”
“Чудовий сімейний ресторан з смачною кухнею, вічливим персоналом, свіжим екстер'єром та живою музикою й стейками на вікенді. Дуже вічливий персонал, гарне відкрите приготування їжі фірмових страв тижня (місяця). Дуже смачна паста, але брускети не валом. Просекко в асортименті та розливне пиво підіймають настрій також. Обов'язково повернуся сюди ще.”
“Дуже смачна їжа, реально великі порції. Фо бо - неперевершений. Мохіто як на мене кріпкувато, але то суб'єктивно. Обслуговування хотілося б трошки швидше та уважніше, але в цілому враження від закладу та вечері позитивні”
“Чудовий заклад, страви чекали не довго, швидко все принесли. Винна карта була трохи не зрозумілою, спитали в офіціата, не знають що за сорта винограду,хоч в якомусь вині. Шкода, вибирали наугад. В цілому страви дуже смачні, великі порції, хороші ціни. Рекомендую”
“Шашлик відмінний, соковитий. Соуси натуральні, Хачапурі - гаряча, відмінна, з розтяжним сиром. Навіть лимонади дуже добрі. Офіціанти доброзичливі і обслуговують дуже високу якість. Мені дуже сподобалось!”