Огляд каталогу
- 1,342 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 1342 результатів
Перегляньте обід в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,342 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 592,007 відгуків та оцінок.
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Салат Морський свіжий і приємний. Мідії в вершковому соусі теж нічого. Сет з морепродуктів під бокальчик пива теж заходить не погано. Картопля по селянськи для дітей не погана. Все смачне і свіже. Ціни.. ціни як на березі моря. Не самі найвищі) Єдиний мінус. Трохи довго чекали замовлення.”
“На даний момент це моя найулюленіша шаурма в моєму районі , а якщо чесно навіть в місті. Беру вже декілька років поспіль , і брав раніше пару раз до цього але не бачив потенціал :) Дуже люблю соус особливо бо зазвичай всі додають часниковий і сильно жирний а тут прям все гарно по смаку всім раджу !”
“Супер магазин. Свіжі продукти. Хороше обслуговування.”
“Гарне затишне місце. Хороша кухня, все дуже смачно і багато, порції досить великі. Персонал ввічливий і привітний. Ціни як на мене низькі для такого закладу і порцій. Все не з'їли, упакували з собою.”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Чудовій компот і «компот». Бутерброд з оселедцем - невмируща класика. Тепер щоразу з вокзалу одразу сюди”
“Зараз трохи закладів з такими низькими цінами, в яких можна смачно поїсти)) Частенько заїжджаємо всією сім'єю!”
“Дуже смачно, по домашньому. Дуже приємно вражений! Коли наступного разу приїду в Одесу, обов'язково завітаю сюди знову! Вийшов з закладу ситий та повністю задоволений!”
“Як завжди все дуже смачно! Приємна музика і зручне розташування закладу. Дякую! Ще не раз повернусь.”
“Дуже смачна кава та неймовірно ніжні мочі! А ще тут працюють дві дівчинки – обидві дуже приємні й ввічливі, завжди з усмішкою ❤️”
“Дуже смачна шурпа! Рекомендую спробувати! Також великі і смачні манти.”
“Приємне місце, Взагалом смачно, помірні ціни. Ввечері небагато людей, що дуже сподобалось. Смачні десерти, дякую!”
“Чудова мережа закладів, сьогодні відвідав локацію за адресою вул. Ярослава Мудрого, 13. Все чудово, атмосферно”
“Відвідала цей заклад із друзями. Залишилися в захваті! Смачна їжа, цікавий дизайн та приємна музика сприяли гарному настрою. Особливо рекомендую скуштувати фірмову страву закладу – чорна піца з морепродуктами та крижане мохіто. Дякуємо за приємні враження та смачну їжу, за дуже доступними цінами!”
“В нас немає авто, але ми часто відвідуєм це місце. Купуємо запечену картоплю або хот-дог. Готують тут смачно і нам завжди по дорозі. Малеча в захваті. І я не переживаю, що перекус виявиться не свіжим чи не смачним.”
“Доброго дня ,вже вдруге немає в наявності лимонаду манго-маракуя,персонал каже що вони заказують їм не привозить той хто цим займається.Мое особисте прохання ми полюбляє до вас заїзжати на драйв, завезуть необхідне щоб було в наявності, дякую❤️”
“Відмінне місце. Приємний заклад. Смачна кава. Заодно можна помити машину”
“ОККО станція з потужним менеджментом. За 5 хвилин перебування на станції, заправили не тільки автомобіль, а виїхав з відчуттям "заправки" гарним настроєм на весь день. Особлива подяка пані Юлії за уважність до гостей та оперативність. З нею залишив половину свого серця, а з собою в дальню дорогу взяв приємні спогади про найкращий сервіс від колективу української компанії ОККО! Піца виявилася смачнющою))) Дякую всьому колективу. Бажаю всім благополуччя та здоров'я! З повагою!!!”
“Смачно готують. Приємна атмосфера”
“Один вск ж із найкращих закладів Одеси Все якісно та дуже смачно. Офіціанти завжди приємні та уважні. Окремо хочеться відзначити — в цьому ресторані завжди обслуговують українською, і це неймовірно тішить. Дякую, що в Одесі існують такі класні заклади. Хочеться повертатися знову і знову!”
“Дуже смачні страви, приємна атмосфера та уважний офіціант. Особливо вразив краєвид, неймовірне море. Рекомендую відвідати цей неймовірний заклад. Не пошкодуєте”
“Довгий час хотів відвідати цей апостол насолоди та блаженства, але прибувши на локацію виявив закрите приміщення. Пані та панове, півдрайв закрився. Не знаю, як давно це злодіяння трапилося, але я так і не встиг здобути честь відвідати цей неймовірний бар. Ставлю п'ять зірок на згадку про час, який я не застав.”
“Дуже сподобався. Затишно,тихо ,все чисто гарний іньер'єр.”
“Місце де смак їжі, атмосфера закладу і сервіс - на висоті! Смачно, тут дуже смачно! Особливо стейк і фісташковий торт! Зверніть увагу, якщо Ви бажаєте сидіти саме в тому, інстаграмному дворику, то обовʼязково бронюйте стіл, хоча б за днів 5-7. Родзинка закладу - биття людини тарілок, після нервових ночей те що треба!”
“Дуже смачна домашня продукція. Ручне ліплення, що дуже зручно все доставляють додому. Для мене це знахідка і величезна допомога при приготуванні будинку їжі. Пельмені та вареники завжди в морозилці) І кафе забігаю на обіди. Швидко, смачно і що немало важливо завжди якісно.”
“Дуже приємна музика, ввічливий та привітний персонал. Гарний інтер'єр.”
“Відмінна база будівельних матеріалів. Величезний асортимент дозволить підібрати все, що необхідно для якісного ремонту. Добре підготовлені менеджери зможуть проконсультувати і знайти рішення навіть для важких завдань. рекомендую”