Огляд каталогу
- 501 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 501 результатів
Перегляньте овочі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 501 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 295,654 відгуків та оцінок.
“Прекрасний відділ кулінарії . Асортимент і продавці порадували”
“Чудовий вид, навіть сказал б Шикарний вид)))) Йдеш по магазину і не тільки багато товарів, а ще всіляких декорацій)))”
“Куштували том ям та удон, їжа була смачна, швидка подача! Гарне обслуговування, комфортне спілкування Але літній веранді чогось не вистачає, не дуже комфортно(”
“найбільший вибір сортів натуральної кави в місті. Ввічливі господарі. Свіжі десерти.”
“Піца смачна. Готують три розміри, головне не помилитись в розмірі)) атмосфера приємна. Трохи задорого, але смачно. Ввічливий і дбайливий персонал.”
“29.02.2020, заказав 2 піци, гавайску і парероні , ну дуже смачно !), рекомендую однозначно!”
“Все добре, великий вибір, грамотні консультації, ціни доступні.”
“Дуже класний заклад. Приємна атмосфера, турботливий та привітний персонал, смачна кухня, доступні ціни. І взагалі найулюбленіше місце відпочинку в цьому районі.”
“Вже кілька раз були у цьому закладі, дуже зручно що є дитяча зона, де дитина може побігати і пострибати. Кухня середня, обслуговування завжди було добре, але сьогодні прям були дуже приємно здивовані, можливо змінились кухарі, але все замовлене було дуже смачно, навіть дитина, котра майже нічого не їсть в закладах, була дуже задоволена і навіть хачапурі котре вона ніколи не їла - з задоволенням куштувала.”
“Добрий персонал, гарна колекція”
“Продавець Анастасія заслуговує на 5+!!!”
“Все було дуже смачно, боул з креветкою відмінно приготували, локшина також чудова. Офіціант Карина допомогла обрати, та була привітною з нами. Дякуємо за смачну їжу та комфортне обслуговування. Прийдемо ще :)”
“що ж, базовий атб. З мінусів: Великі черги як і всюди”
“Гарний магазин біля будинку. Працює до 22:00. Гадається поруч з готелем велле росе. Нам було зручно бігати за пивом та водичкою”
“Декілька разів відпочивали компанією в цьому закладі. Приємна атмосфера, доброзичливі працівники, затишна ненав'язлива атмосфера. Сподобалося меню, різноманітне, смачне, Особливо страви на мангалі.”
“Смачний сулугуні, сподобалась шаурма більше арабська а не звичайна. Але і та і та доволі поживна як і сулугуні. Звичайна - 160 а арабська 180. Сулугуні по 120. Це ціни на червень 2025го. Головне, не переплутайте заклади, вони поруч. Я брав сулугуні і арабську шаурму у закладі зліва - де кури гриль а в закладі з права - звичайну. В принципі різниці особливо нема але справа(де червона плитка) - людей більше. Єдине що, місце на лавочках поруч майже завжди зайнято”
“Хороший магазин , чисто та ціни хороші”
“Сучасний зручний магазин. Все знайоме, сучасний інтер'єр, багато простору для шопінгу. Ніхто не стикається м'якими місцями між рядками”
“Приємні ціни , і найголовніше що смачно!!! Дуже хороший сервіс .”
“Дякую за допомогу в виборі суміші, та чудове, професійне обслуговування. Приємно мати справу з фахівцями.”
“Сьогодні вперше відвідали магазин Антошка на селищі Котовського, вибирали подарунок для дочки друзів. Дуже привітний персонал і затишна обстановка в магазині .... вразило)) Просимо передати подяку співробітникам магазину за теплу атмосферу і цікаву консультацію, особливо продавцеві Володимиру. Спасибо огромное)) Все супер !!!”
“Новий магазин в трц Хвиля, чудовий вибір на подарунки дітям. Від міні солодощів до ліжечок та іграх. Часто замовляю з онлайн із доставкою сюди. Мої діти виросли на асортименті Антошки. Що косметика, одяг чи спальні приналежності”
“Таке різноманітне меню (веганське/вегетаріанське) в одному закладі бачу вперше,що дуже порадувало) Дуже привітний персонал і особливо уважна і привітна менеджер,вдячна! *Також дозволити замінити один складник через мою непереносимість,без зайвих питань і націнки. Дуже рекомендую!”
“Кожного ранку беру Каву у Сільпо)Мій ранковий ритуал..)Хочу відмітити баристу Ілону!Це надзвичайно добра і чуйна людина!Вона знає усіх відвідувачів,знає їх вподобання)Завжди спитає як справи,як дітки.Ще й вислухає ранкові розповіді клієнтів)).)Усім дарує гарний настрій на весь день!)Хочеться,щоб таких працівників було більше)”
“Все супер. Поїхав до метро вибирав тільки українські товари підтримати виробника та й отримати кешбек. Чек вийшов на 10000 гривень чекав кеш бек три дні потім почитав та вияв що метро лідер з продажів продуктів не долучився до цієї акції. Це абсурд знав би поїхав в інший супермаркет. Коли метро стане учасником програми національний кешбек???”
“Справляє враження великий вибір продукції, Київські Сільпо програють.”
“П'ять зірок за відмінний персонал, чистоту та смачну піцу. Суші не подобаються, десерти теж. Ціна алкоголю та коктейлів як для піцерії біля будинку завищена. Інтер'єрчик хоч і затишний, але втомлений.”
“Святкували День народження всім все сподобалось величезне дякую персоналу. Щодо меню теж все добре, окрема подяка кондитеру дуже гарний і смачний торт. Рекомендую проводити свята саме в Каліпсо”
“Вітаю, кому смачно поїсти - вам сюди. Якщо загубитеся в різноманітті страв, вам допоможуть і порадять офіціанти(сервіс на високому рівні). Страви подали ну дуже швидко. Ми вийшли щасливі і ситі рибою "коти". За 4 дні подорожі вперше захотілось відгук написати. "Риба", якщо Ви це читаєте, Ви круті! Не змінюйтесь!)”
“Їв у Саліма неодноразово. Їжа дуже смачна! Якщо ви раніше не куштували справжню східну кушню, а не як у цих забігайлівках, яких повно у місті та все лише оформленням схожі на східний манер, а вся їжа зроблена тупо для європейців – приходьте у Desi Dhaba до Саліму. Для початку, спробуйте з'їсти смачний рис з м'ясом та соусом середньої гостроти - дуже бадьорить!) Те, що хтось написав, що господар грубий - абсурд повний. Ніколи не бачив, що господар голос підвищує, а тут нібито нагрубіянив. Салім дуже культурна людина та уважний господар. Я вважаю цей відгук написали конкуренти індійського ресторанчика. Конкуренція! ) Але не так само низько, заходити та залишати неправдиві відгуки. Має бути соромно!”