Огляд каталогу
- 501 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 501 результатів
Перегляньте овочі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 501 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 295,654 відгуків та оцінок.
“Хороший магазин з нормальними цінами”
“Нормальна Точка, купити по середах за зниженими цінами в середу можна овочі.”
“Магазин великий, все дуже яскраве і дуже гарно розкладено.Є великий вибір продуктів, багато екзотичних. Ціни більші ніж у інших торгових мережах в нашому місті. Нечасто, але бувають гарні знижки. Пандус є”
“Гарний заклад. Смачні страви, гарне та швидке обслуговування. Класний інтер'єр. Приємний персонал. Тільки чогось тут не вистачає, мабуть потрібно зробити косметичний ремонт фасаду а дитячого майданчику. Загалом я задоволений відвідуванням цього закладу. Ну і звичайно краєвид на лиман.”
“Найпривітніший, ввічливіший і максимально коректний персонал. Завжди порекомендують та проконсультують. Завжди чисто. Магазин з великим вибором асортименту, що не властиво магазинам таких розмірів. Продавці встигають і тут, і там. Ні разу не натикалася на щось прострочене, а буваю в магазині регулярно. Дівчата, що працюють у магазині, – душа магазину.”
“Гарний магазин. Продавці завжди підкажуть та допоможуть обрати свіжий товар”
“Настешевська Олена , найкрашій касир , дякую за позитивні емоції наприкінці дня !”
“Магазин маленький, але потрібні продукти є”
“Відмінна мережа магазинів, хороші продавці”
“Була проїздом, заходила в цей магазин. Все чисто, персонал привітний”
“В принципі хороше заклад. Якщо треба відзначити якийсь захід, то дуже навіть добре. Єдине, що не дуже сподобалася кухня - як-то все пріснувато. Не по домашньому.”
“Привітний та оперативний персонал, страви смачні, по-мексиканськи гаряченькі, затишна атмосфера, хоча комусь може здатися що трохи затемно. Музика ненав'язлива, а по екранах крутять тенісні кубки. Окрема увага до гарних картин - їх небагато, але вони стильні і яскраві”
“Гарний супермаркет. Проблем не виникло, все чудово!”
“Знаю цей ринок дуже давно, мешкали колись біля цього ринку, всі необхідні речі купували саме на цьому ринку! Пройшло 11 років, нічого не змінилося, також широкий вибір та чудове одеське обслуговування!!!”
“Досить не поганий магазин, але персонал не вічливий”
“Завжди чисто і охайно. Є прийом використаних батарейок. Якісний маркетинг: знижки підписані зрозуміло. З побажань би додав більше свіжих фруктів і овочів, яких тут (і в Фоззі) завжди не вистачає, а також власну випічку.”
“Все подобається, окрім ситуації з паркінгом біля супермаркетів. Там постійно зайняті місця автомобілями мешканців прилеглих будинків. Іноді це змушує їхати без покупок, через відсутність вільного місця на парковці”
“Дуже красиві дівчата на касі Вічлива охорона, і великий вибір)”
“Новий Сільпо після реконструкції - просто неймовірний! Дизайн магазину казковий, все про сновидіння - хмарки, дуже атмосферно і яскраво. Продукти всі свіжі, особливо овочі та фрукти. На відкритті було багато розваг для дітей, дегустація устриць і свіжих фруктів. Тепер мій улюблений магазин в районі! ❤️”
“Широкий асортимент меблів за доступними цінами у відділі АТМО на першому поверсі. Замовляли шафу-купе, привезли вчасно та встановили якісно. Дуже дякую! Рекомендую.”
“Дуже смачно! Не забувайте, що розмір стандартної піци 30 см :)”
“Дуже смачна шаурма брали звичайні ,також приємний персонал”
“Їжа смачна, вигляд класний. Сподіваюся, вони на касі не обраховують. Їжа у вигляді шведського столу, вибираєш що ти звеш, і на касі зважуєш.”
“Магазин сподобався, дівчата з відділу безготівкових розрахунків дуже привітні і проконсультували і пішли на зустріч у складних питаннях, дякую.”
“Дуже смачний крафт. Можна замовити дегустаційний набір — це недорого, і заодно знайомить з різними сортами пива.”
“У нас був досвід з іншим садком, але за пів року так і не змогли звикнути. Тут моя донька звикла за тиждень! Вихователь любить дітей, з ними займається, роблять вироби, акторські та музичні заняття, смачно годують. Нам щодня надсилають фотографії, також по відео бачимо чим займаються дітки.”
“Досить великий магазин на Довженка. Сподобався асортимент товарів, є все необхідне. Продавці ввічливі, одразу запитували чим цікавлюсь, приємно)). Народу досить багато, але навколо багатоповерхівки, тому це очікувано. МІНУС: маленька парковка, яка постійно забита автівками. ЗАУВАЖЕННЯ: в магазині (за словами охоронців ) немає апаратури щоб зробити оголошення по гучномовцю. При мені "чебурек" на євроблясі протаранив на цій маленькій парковці два авто, і коли я сказав охоронцям щоб зробили оголошення по гучномовцю, почув у відповідь "а у нас нєту"... Адміністрації потрібно звернути увагу!!!. Все інше - ДОБРЕ. Висновок - РЕКОМЕНДОВАНО. P.S. З небайдужими одеситами "чебурека", до речі, піймали і заставили відповісти за подвійний таран))).”
“Магазин біля дому. Із всіх магазинів мережі, тут найпривітніші продавчині. Чисто, завжди багато акцій. Якщо ж мінуси, то вони незначні. Дякую)”
“Магазин дуже хороший є все, завжди свіжі продукти, продавці привітні підкажуть. Ще біля магазину поставили поштамат Нової пошти дуже зручно”