Огляд каталогу
- 583 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 583 результатів
Перегляньте огляд в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 583 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 90,982 відгуків та оцінок.
“Тут дуже приємна аура приміщення:)) Смачна їжа. Здивувало позитивно, що до картоплі на грилі соус був не з майонеза, а з грецького йогурту. Пица смачна, десерти, основні страви. Обслуговування кожен раз супер. Музика. Столи засервіровані”
“Гарний магазин з приємною атмосферою. Персонал ввічливий, все детально пояснили та допомогли обрати планшет. Якість товару відмінна, працює бездоганно. Дуже задоволена сервісом!”
“Швидко видали інтернет замовлення. Дуже приємна і уважна консультант!”
“Атмосферний заклад, смачні страви, обслуговування топ”
“Дуже гарно прийняли та обслужили. Дівчина відразу вислухала та запрпонувала те, що я бажав. Дуже задоволений. Прийду купувати годинник і жінці. З Новим роком, всього найкращого, перемоги!”
“Прекрасний сервіс, обслуговую свою машину вже фактично рік у даних спеціалістів, завжди радують своєю якістю і компетентністю.”
“Дуже вдячні майстру Петру за його золоті руки. Відремонтував нашу машину за пару годин. Все було на професійному рівні. Щиро вдячні.”
“Для нас це найкраща клініка, проте з своїми нюансами Олександр Олександрович неймовірно чуйний лікар, який завжди знає чим допомогти. До нього були у двох інших лікарнях, де не змогли привести до нормального стану кота зі звичайною сечо-камʼяною хворобою(vetk 911 та марквет) Не подобається постійно сидіти в черзі, проте і в цьому є свої плюси- якщо вам потрібно терміново, то ви зможете попасти до лікаря в цей же день. Також порадував цінник. Він середній, а якість послуг висока, все чистенько.”
Клініка Святого Іоанна розташована в Одесі, у Приморському районі, та спеціалізується на відновленні здоров’я після травм і важких неврологічних станів. Це медичний центр реабілітації, орієнтований на комплексне повернення пацієнтів до активного життя.
Розташована на Торговій вулиці в Приморському районі Одеси, «Косметическая стоматология» — це стоматологічна клініка, орієнтована на поєднання естетики та здоров’я зубів. Сюди звертаються, коли важливо не лише вилікувати проблему, а й отримати акуратний, природний результат усмішки.
«Киадент» — стоматологічна клініка в Одесі, розташована в Приморському районі на Тираспольській вулиці. Це місце, куди звертаються як дорослі, так і батьки з дітьми, коли важливі акуратність, прогнозований результат і спокійна атмосфера.
“Дуже добре обслуговування клієнта. Я приїхала купити олію та колодки і при цьому зручно – одразу замінила все на місці. Супер!”
“Вчора купила велосипед у цьому магазині. Обслуговування відмінне, підібрали під моє зростання. Колір також запропонували дуже гарний. Дякую хлопцям )”
“Їхали з відпочинку в столицю. В авто зламався задній ричаг, хлопці на сто увійшли в ситуацію, допомогли поїхати в Одесу за запчастю, і самі перетягли машину!”
“Дуже крутий сервіс, шиномонтаж на висоті дуже швидке обслуговування (кава чай безкоштовно)”
“Смачно їли. Шашлик і шашлик, велика порція і не дорога, і швидко на стіл.”
“Нещодавно видаляла зуби мудрості у цій стоматології. Процедура пройшла безболісно, завдяки якісній анестезії. Приємним сюрпризом для мене стали доступні ціни.”
“Я військовий , їм шаурму всюди , по всій країні . Але всеодно тут найкраща .”
“Все супер , дуже приємна дівчина на видачі )”
“залишився у повному захваті! З першої хвилини відчуваєш професіоналізм та турботу: привітна адміністрація, сучасне обладнання. Велике дякую всій команді за професіоналізм та людяність.”
“Хороший готель. Зручно розташований в 5 хв від жд вокзалу. Номер нормальний, чистий, прибирають часто. Персонал дуже привітний, завжди йдуть на зустріч клієнту. В моєму випадку залишали вечерю після 9 години, а бермен розігрівав. Дякую персоналу за гарний сервіс”
“Ніколи не йду з порожніми руками. Персонал просто диво! Таких приємних та уважних дівчаток немає більше ніде! З ними можна порадитися як із подружками, допоможуть підібрати товар. І зауважте, ніколи й тіні роздратування чи нетерпіння! Процвітання вашому бізнесу!”
“ето магазин продуктів а не авто запчастини”
“Читав відгуки. У кожного свої проблеми. Але магазин гарний, в цілому ніяких проблем немає. Купую вже не перший раз в ньому і завжди все гаразд. Намагався купити нещодавно монітор і нажаль два рази не пощастило (це проблема моніторів, не магазина) в оба рази в перші 14 днів зробили повернення без жодних питань, також дозволяють проводити перевірку на місці, що в купі дуже добре. Дуже сподіваюсь що наступного разу пощастить.”
“Нормальний асортимент, нормальні ціни, добре обслуговування”
“Дуже дякую продавцу Діані С за дуже добре і швидке обслуговування! One love”
“Дуже професійний підхід. Завітала до салону і залишилася задоволена. Всім рекомендую не пошкодуєте. Все супер.”
“Вже не вперше відвідую це СТО. Все просто добре, якісно, оперативно. Майстер знає свою справу. Рекомендую це СТО.”
“Розвал-сходження, - Вадим. Дуже класний хлопець, обслуговуюсь в нього вже майже 5 років поспіль.”