Огляд каталогу
- 56 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 56 результатів
Перегляньте огляд кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 56 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 41,242 відгуків та оцінок.
“Купили піцу від шефа, все просто чудово, хлопці працюють на зношування, до останнього клієнта.”
“Хароший магазинчик! І бар хароший, влітку -піво, квас, мохіто.Можна посидіти подивитися телик !!!”
“Дуже гарне місце та люди! Обслуговування на найвищому рівні! Рекомендую!”
“Чудова кав'ярня, атмосфера максимальної релаксації. Дуже гарне обслуговування. Всім рекомендую”
“Підприємство повного циклу з виробництва заварної та розчинної кави”
“Гарненький маленький пам’ятник Йосифу Дерибасу. Видно з площадки море і порт.”
“Неймовірно смачно! Так тримати! А кава - Просто немає слів! Кожного разу в захваті! А ваші "ШУ" треба приймати тричі на день по три штучки різного смаку - від стресу та дурних думок )).А ще дуже важливо , що якість завжди однаково відмінна! Персоналу окрема подяка за сервіс! Дякую вам за таку любов до своєї справи та до відвідувачів! Всім рекомендую! Must have, Must eat!))”
“Позитивна атмосфера , смачні сендвічі. Великий вибір напоїв та смаколиків як для до рослих так і для дітей. Також є дитячий майданчик .”
“Цікаве місце з неймовірно смачною кухнею. Чудове обслуговування та атмосфера. Форшмак вау і вареники з маком. Рекомендуємо!”
“Хороша столова. За не всі гроші смачно нагодують. Співвідношення ціна/якість прям хороше. Дуже сподобався свинячий язичок. Обслуговування швидке та привітне.”
“Дуже смачна кава та неймовірно ніжні мочі! А ще тут працюють дві дівчинки – обидві дуже приємні й ввічливі, завжди з усмішкою ❤️”
“Взяли з дівчиною два круасани з куркою та мілк смузі з ківі та лісовими ягодами. Все чудово - найкращий круасан в моєму житті, і в дівчини також, не знаю що в Дніпрі будемо їсти поки Merry Berry не відкриють у нас. Смузі теж були чудові, свіжі, 500мл на стакан це потужно, до смузі зверху додають вершки - дівчина задоволена”
“Найсмачніша кава! Швидке обслуговування, уважний барист. Родзинка закладу – стіна бажань)))”
“Як не місцевий гуглив «найкраща шаурма на привозі» Знайшов тільки коменти місцевих без адрес Походивши ніде не можна було розплатитися карткою… А тут це місце! Порції ідеальні, смачні соуси, чисто й швидко обслуговують!”
“Прекрасний відділ кулінарії . Асортимент і продавці порадували”
“ДУЖЕ СМАЧНА ЇЖА ТА ЗАТИШНА, ДОМАШНЯ АТМОСФЕРА. Одеські пельмені мої улюблені! Рекомендую!!!”
“Дуже крута локація! Чита та акуратна, стильно задекорована, з купою послуг на будь-який смак. Не надто радує надзвичайно велика кількість людей, та трохи завищені ціни, але це вже маркетинг )”
“Добрий персонал, гарна колекція”
“Дуже сподобалось! Персонал ввічливий, щирий в бажанні зробити Вам комфортний відпочинок. Дуже смачні страви!”
“Ціна, їжа, дитяча програма. Непогане дитяче кафе”
“Тут дуже приємна аура приміщення:)) Смачна їжа. Здивувало позитивно, що до картоплі на грилі соус був не з майонеза, а з грецького йогурту. Пица смачна, десерти, основні страви. Обслуговування кожен раз супер. Музика. Столи засервіровані”
“Атмосферний заклад, смачні страви, обслуговування топ”
“Смачно їли. Шашлик і шашлик, велика порція і не дорога, і швидко на стіл.”
“Відпочивали у Затоці, їздили поїсти декілька разів до Причалу в Овідіополь, вражені сервісом і якістю страв. Офіціант Марк професіонал своєї справи, уважний, доброзичливий, уважний, рекомендував найсмачніші страви, приємно поспілкуватися. Дякуємо!”
“супер мега пупер.. кухня, офіціанти, атмосфера на найвищому рівні. Приклад для закладів Затоки. P.S. А головне ціни які всіх здивують!!!!”
“Кава смачна, сосиска з сиром мій фаворит) Брали капучино і хот дог 52 гривні, доступно напевно кожному.”
“Відпочиваючи в Одесі стався прикрий випадок - я зломав собі ногу. Як сісти у вагон з ногою у гіпсі? з чемоданом, який ледь можна підняти на двох здорових ногах? Це просто розпач у душі та сумний вигляд дружини, яка все це (мене та валізу) мала тягнути на собі. В день відправлення потягу, на сайті УЗ, дізнався про послугу "замовлення вокзального помічника". Спробував, замовив, передзвонили, підтвердили! І що? Зустріли з візком! Довезли самі до вагона ( працівнику Володимиру велике дякую!), допомогли піднятися у вагон мені та дружині, довезли валізу, повідомили вокзал у Києві. Там теж зустріли з коляскою, прокатали по всім переходам , вивезли аж до зупинки на площу перед вокзалом! Я в захваті! Люди, я вам ДЯКУЮ, хто це все придумав, організував та забезпечує ЦІЛОДОБОВО та БЕЗКОШТОВНО!!!! Всім пасажирам раджу, не панікуйте, зверніться чи за телефоном, чи на сайті, або просто до чергового вокзалу. Вам поможуть обовязково! Дякую.”
“Люблю цей парк. Посторо і чисто. Часто гуляємо з дітками. Розваги для малят і лавочки для посиденьок з кавою для дорослих. Затишне місце. На днях встановили арт-об'єкт замість старого напіврозваленого фонтану. Це тішить. Чекаємо, поки його приведуть до ладу і підключать вечірню ілюмінацію.”