Огляд каталогу
- 1,358 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 1358 результатів
Перегляньте одеса кава в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,358 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 362,244 відгуків та оцінок.
“Дуже задоволений обслуговуванням у цьому місці. Чудова мийка, відмінний шиномонтаж, та й кафешка не погана :) Дуже смачна кава та чай! Меню та їжа в цьому кафе на найвищому рівні. Раніше їздив тільки митися та чистити килими (до речі, рекомендую), тепер ще й заїжджаю на каву чи чай. Дуже смачні шашлики та сулугуні у лаваші!”
“Великі порції, смачно. Одна офіціантка. Не сподобалося як виясняли відносини з адміністратором, було чутно”
“Це дуже смачно! Інтер'єр закладу старенький, але в цьому щось є, такий собі трушний азійський ресторанчик. Страви топ! Свіжі продукти, всього достатньо, не пожаліли. За таку ціну це просто вау!”
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“Чудовий заклад, атмосфера прикольна плюс працює з 8:00) ДУЖЕ-ДУЖЕ мила та ввічлива офіціантка блондинка, їжа теж смачна )”
“Юрій готує правильну каву, з правильним підходом до бізнесу.”
“Зайшли в цей заклад з чоловіком випадково. Дуже приємно здивували ціни. Не очікували в центрі Одеси знайти кафе "не за всі гроші світу" ☺️. Причому асортимент страв величезний. І все дуже смачно. Окрема подяка персоналу - ввічливі і приємні люди. Однозначно 5 зірок. Якщо колись знову будемо в Одесі - обов'язково зайдемо ще.”
“Сподобалася матча з шоколадом, гарне місце!”
“Чудова кав'ярня, є на вибір кілька сортів кави Української обсмажування та імпортного виробництва (illy), до речі навряд чи хтось ще в місті можна випити illy! А також тут продається свіжа та дуже смачна випічка. Тим, хто любить готувати каву Будинки можна купити або замовити каву в зернах різних фасувань. А ще тут відмінний сервіс, є можливість провести час у приємній обстановці в компанії чудових співробітників, для мене особисто це означає куди більше, ніж все перелічене вище.”
“Дуже смачна кава та неймовірно ніжні мочі! А ще тут працюють дві дівчинки – обидві дуже приємні й ввічливі, завжди з усмішкою ❤️”
“Взяли з дівчиною два круасани з куркою та мілк смузі з ківі та лісовими ягодами. Все чудово - найкращий круасан в моєму житті, і в дівчини також, не знаю що в Дніпрі будемо їсти поки Merry Berry не відкриють у нас. Смузі теж були чудові, свіжі, 500мл на стакан це потужно, до смузі зверху додають вершки - дівчина задоволена”
“Дуже гарне і атмосферне місце з гарним обсуговуванням і дуже смачною кухнею. Замовляв піцу 4 м‘яса дуже смачна і щойно з печі. Рекомендую!) Повернуся ще!)”
“Затишна кав'ярня! Смачна кава з приємним смаколиком з темного шоколаду. Дуже затишно! На другому поверсі, куди ведуть дерев'яні сходи, достатня кількість столиків, на першому поверсі теж є декілька маленьких стликів. Для дружньої зустрічі попити каву- ідеальне місце!”
“Найсмачніша кава! Швидке обслуговування, уважний барист. Родзинка закладу – стіна бажань)))”
“Приємне і сучасне місце, раф і печиво сподобалися :) Поки що перша кав'ярня, яка так чітко дотримується загальної хвилини мовчання (хоча інші не перевіряла, так рано не заходжу зазвичай). Єдине, що напружувало - влітку, коли через спеку великі вікна відкриті, навіть всередину періодично тягне запах цигарок, які курять ззовні.”
“Одне з найкращих кофе плейсів на районі. Смачна кава, особливо оранж -кава. Привітний персонал. Вперше брала брауні, була чудова подача із дивовижним смаком...ціни дуже привабливі”
“Хороше місце якщо хочеться поїсти смачно і випити пива. Особливо смачні раки”
“вул.Дерібасівська. Атмосферний, цікавий заклад харчування.Самообслуговування -береш піднос і сам собі набираєш їжу.Працюють до 24:00. Після 23:00 все на 50% дешевше. Хороший заклад для швидкого перекусу. Є літня тераса.”
“Хороше місце, хороша атмосфера, смачна кава та вічливий персонал.”
“Комфортна та затишна атмосфера закладу в поєднанні з смачною їжею залишають дуже приємні спогади про цей заклад. Дякую офіціанту Маші за гарне обслуговування!!”
“Здавалося б, просто "ларьок" з кавою, але насправді - це шматочок радості та затишку посеред вулиці. Кава відмінна, після обслуговування тут не хочеться нікуди йти))) Баріста напрочуд дарує гарний настрій. Дякую!”
“Затишне, сучасне кафе. Чисті туалети Великий вибір десертів , сендвічів, Та безалкогольних коктейлів. Ціни середні: за смузі з фруктів заплатили 70 грн , круасан з шоколадом 33 грн”
“Дуже крутий заклад , смачна їжа, крута кава, все дуже смачно”
“Приємний заклад, з приємним і уважним персоналом, смачні страви, дякуємо ☺️”
“Сендвіч із метою та куркою - це дуже смачно. Магазин в центрі, незважаючи на компактні розміри - має доволі широкий асортимент. Привітний персонал, є острівець із напоями де можна замовити каву, чай. Зони самообслуговування - не гай час у черзі.”
“Прекрасний відділ кулінарії . Асортимент і продавці порадували”
“Завітав в цю пекарню на обід та залишився дуже задоволеним. Сподобовся інтер'єр: просто, світло, затишно. Замовив собі сендвіч із тунцем на рисово-гречаном фокачо та отримав дуже соковиту страву из насиченим післясмаком. Хочу звернути увагу на великий вибір напоїв: освіжитися зможе найвимогливіший гість. Із собою взяв меренговий рулет! Це шедевр у світі десертів!”
“Новий етап, нові відчуття, нова я/новий я. Люблю моменти, коли всередині щось клацає — і ти просто відчуваєш: час діяти. Далі буде тільки цікавіше.”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”