Огляд каталогу
- 336 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 336 результатів
Перегляньте пицца в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 336 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 165,068 відгуків та оцінок.
“Дякую, смачна піца Добре обслуговування”
“Великі порції, смачно. Одна офіціантка. Не сподобалося як виясняли відносини з адміністратором, було чутно”
“Дуже сподобалось, як подають страви. Насправді дуже смачно і піцца і суші. Меблі вже напевно деякі потребують заміни: плями, потертості. А в загалом дуже гарне, компактне місце для відпочинку. Офіціанти і адміністратори піклуються про клієнтів, дуже прємно. Рекомендую відвідати.”
“Гарний заклад зі своєю атмосферою Великий вибір страв і дуже смачно Чудове місце для вечері з сім'єю”
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“Зайшли в цей заклад з чоловіком випадково. Дуже приємно здивували ціни. Не очікували в центрі Одеси знайти кафе "не за всі гроші світу" ☺️. Причому асортимент страв величезний. І все дуже смачно. Окрема подяка персоналу - ввічливі і приємні люди. Однозначно 5 зірок. Якщо колись знову будемо в Одесі - обов'язково зайдемо ще.”
“Супер смачно можна поїсти рекомендую.”
“Як не місцевий гуглив «найкраща шаурма на привозі» Знайшов тільки коменти місцевих без адрес Походивши ніде не можна було розплатитися карткою… А тут це місце! Порції ідеальні, смачні соуси, чисто й швидко обслуговують!”
“Справді хороший супермаркет. Продукція різна на любий смак, дуже сподобалось що можна замовити піцу, діти люблять. Персонал ввічливий. Чисто. Хороша розкладка товарів і хороша навігація, що значно полегшує пошук товарів для гостей міста. Приємно зайти і щось купити. Так тримати.”
“Дуже смачно і гарне обслуговування. Ми залишилися задоволені.”
“Дуже смачна піцца, корж тонкий і багато начинки. Ціна відповідає якості, піцца відповідає очікуванню. Великий вибір смаків, обов‘язково будем замовляти ще!”
“дуже сподобалось що заклад pet friendly, прийшли із собачкою і для неї відразу винесли водичку та смаколик, це дуже сприяє до закладу! їжа смачна, порції нормальні, напої також . дуже ввічливі дівчата та хлопці .”
“Хочу висловити щиру подяку піцерії «Бела Італія» за неймовірну атмосферу, яка панує у вашому закладі. Тут не просто смачно — тут по-домашньому затишно, по-італійськи пристрасно і по-людськи щиро. Окрема подяка офіціантці Альоні — за щиру усмішку, увагу до кожної дрібниці та доброзичливе ставлення. Такі люди створюють справжнє обличчя закладу! І, звісно, дякую всій команді офіціантів — ви робите візит у «Бела Італія» не просто вечерею, а справжнім святом душі. Бажаю вам вдячних клієнтів, гарного настрою щодня і натхнення у всьому, що ви робите. Обов’язково повернуся ще не раз!”
“Дуже класний заклад. Приємні ціни та смачні страви. На свята дуже цікаві шоу та розваги.”
“Я вперше побувала в Odessa Food Market і мені дуже сподобалося. Тут приємний інтер'єр, смачна та свіжа їжа, чудова і якісна кава, коктейлі та вино. Працівники - дуже чемні, все нам пояснювали, рекомендували та приготували смачну їжу і напої. Дякуємо! Ми обов'язково повернемося ще та будемо радити цей заклад друзям і знайомим.”
“Снідаємо вже другий раз, дуже все подобається, смачнезні сирники та яйця Бенедикт та гарна кава. Швидке та чемне обслуговування.”
“Кохання з першого замовлення! Гарний вибір страв, великі порції, швидка доставка. Є дієтичні та вегетаріанські страви. Замовляла для капризної бабусі, їй усе сподобалося.”
“Піца смачна. Готують три розміри, головне не помилитись в розмірі)) атмосфера приємна. Трохи задорого, але смачно. Ввічливий і дбайливий персонал.”
“Дуже гарне обслуговування! Кухар Юлія дуже смачно та швидко готує! Адміністратор Ольга, ввічлива і компетентна! Раджу замовляти!”
“Дуже смачно. Готують із любов'ю”
“Я італієць і не можу сказати, що це була найкраща піца, яку я коли-небудь їв, але я все одно хочу поставити їй 5 зірок за відданість персоналу, їхню повагу до правил і обслуговування, яке я отримав. Тут подають лише піцу в італійському стилі; ви не знайдете ананасову піцу чи щось подібне. Вони використовують італійське борошно, італійські помідори та італійську оливкову олію першого віджиму. Я обов’язково повернуся наступного разу, коли захочу піцу! Як тільки я зайшов, я побачив персонал у масках. Вони запитали нас, чи ми їмо в ресторані, перевірили наші грін-паси за допомогою програми та дозволили мені оплатити кредитною карткою, навіть видавши квитанцію. Дякуємо за дотримання правил; Я дуже ціную вашу відданість! Як іноземець, який платить податки в Україні, я хочу сказати, що можна вести бізнес, сплачуючи свої збори та дотримуючись правил. Якби всі так робили, Україна була б кращою.”
“Хотіли поснідати з чоловіком. Заскочили в Pizza&Steak. Ми їмо багато, але ж не попередили про порції. Кожна порція щира, як на двох. Все свіжо приготовлено. Красива подача. І смакота! Неймовірно смачно! І м'ясо, і салати. І да, зверху були панкейки, які в нас вже не влізли. Ми забирали з собою. Дякуюєио закладу за смакоту і за щирих офіціантів! Я б поставила 10!”
“Все було дуже смачно, боул з креветкою відмінно приготували, локшина також чудова. Офіціант Карина допомогла обрати, та була привітною з нами. Дякуємо за смачну їжу та комфортне обслуговування. Прийдемо ще :)”
“Привітний персонал кави сприяє собі. Один раз спробували сандвіч із куркою і після цього брали його ще 3 рази. За невелику суму отримали дуже ситний та смачний сандвіч. Продукти свіжі, готується швидко, все дуже сподобалось!”
“Ресторан неймовірно смачний, повільно все готуєтся але зі свіжого і дуже смачно, і разом з тим дешевше ніж, в ресторанах в яких готують швидко і напів фабрикати.”
“Дуже смачна піца 4 сири і смачні роли. Також замовляла там бульйон, мені дуже сподобався. Швидко приймають замовлення і доставка прям до дверей.”
“Суші від смайлфуд- це справжнє задоволення! Смачно, якісно та швидко доставлено. Особливо сподобався сет катана , 5 зірок!”
“Смачний цезар і лимонад. Зручно, що є дитяче меню. Порція те, що треба для дитини. На терасі приємно посидіти”
“Вечеряли у закладі. Замовлення винесли швидко. Дуже смачно було.”
“Раз на тиджень заради різноманіття відвідували Помодоро на Ярослава Мудрого, завжди швидко, смачно і комфортно. З суботи в умовах повного блекауту в Одесі девелось шукати, де окрім сніданку можемо зарядити мобільні пристрої. Виявилось, це Помодоро. За три дні відвідування в першу половину дня помітили, що персонал максимально намагається допомогти гостям у всьому, навіть в той час, коли максимально завантажений роботою. Дякуємо та сподіваємось, що ніщо і ніхто не завадить й надалі тримати такий же рівень.”