Огляд каталогу
- 216 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 216 результатів
Перегляньте подорожі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 216 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 61,802 відгуків та оцінок.
“Одна з кращих мереж азс в Укоаїні. Паливо, обслуговування на висоті. Смачна кава.”
“Житло дуже достойного рівня! Балкон з виглядом на море, колектив дуже приємний. Рекомендую!”
“Співробітник Денис дуже ввічливий і приємний у спілкуванні, допоміг підібрати якісні ручки та зошити, обов'язково заходьте, нещодавно відкрився пункт видачі Нової пошти, що теж величезний плюс, дуже зручно, раджу, гарний магазин!!!”
“11.10. 19 відзначали ювілей. Свято було розкішним! Стіл ломився від великої кількості смачних страв! Гості у захваті! Дякую величезному Наталі Степанівні за підказки, за допомогу у виборі меню! Окреме спасибі Яночку! Все було на найвищому рівні! Бажаємо Вам подальшого процвітання!”
“Пляж великий пісочний з мушлями. Є де розміститися. Але спуск крутий і підйом нелегкий. Багато відпочиваючих з палатками.”
“Великий вибір страв за помірною ціною, смачно та чисто Рекомендую!”
“Рекомендую. Гарна та привітна обслуга та рецепція. Недорогі ціни. Ресторан не дорогий та смачний. Номери чисті. Щодня прибирають. В проживання вклучені смачні сніданки. До моря 50 метрів”
“затишне місце в центрі Одеси. Привітний персонал, офіціант Влад - крутий) на своєму місці, кайфує людина від роботи) Устиці скифії - смачні, паста, салат - все дуже круто! Єдиний мінус: столик на терасі хитається на всі боки від найменшого руху бокалом, ви б якось їх вже виставили, щоб гостям було комфортно)”
“Шикарний пляж! Відпочити можна з видом на море”
“Дуже гарний готель. Привітний персонал. Чисто в номерах. Парковка на території. Шведський стіл. Море чутно прямо з вікна номера. Свіже повітря. Все сподобалось. Можливе заселення з тваринками. Рекомендую.”
“Оформили замовлення на сайті , протягом 2 хвилин зателефонував оператор та уточнив всі деталі замовлення. Оператор був ввічливий, ненавʼязливий, розмовляв грамотною українською мовою. На всі запитання стосовно меню, відповідали швидко та чітко. Оформили замовлення о 17:30 , отримали о 18:26 , це була приємна несподіванка, тому що за телефоном час доставки вказали 1:20 Піца була гарячою , сир тягнувся , що не часто зустрінеш у інших доставках. Роли були неначе з картинки, було дуже приємно побачити перед собою те ж саме , що і на сайті. Рибка дуже свіжа, відчувається дійсно смак риби, а не тільки рису. Сир Філадельфія настільки ніжний , що просто танув у роті, у поєднанні з рибкою , це було просто незабутньо!! Летюча Риба, ви мене приємно здивували!!! Тепер буду замовляти у вас завжди!”
“Як завжди неперевершено! Як грузинська, італійська так й азіатська кухня! Обожнюю цей заклад. І доставку й в середі, завжди смачно!”
“Дуже сподобалося! Привітні господарі, тихий район, комфортні умови! У шахи правда програв господарю тричі...)) Обов'язково повернуся на матч реванш.)) Рекомендую!!!”
“Всегда делаем страховку на авто тут. Пока не пригодилась. Все отлично.”
“Чистенько, уважний персонал, не дивлячись на потік людей.”
“Доступні ціни. Дуже великий вибір. Відмінні майстри.”
“Нам дуже сподобався відпочинок. На фото готель точно краще виглядає але то бачиш тільки в перший день. Потім то не заважає. З розрахунку що готель працює перший рік в війні то все більш менш. Пляж і морько то любов. Для дітей то взагалі, пісок мʼякий і приємний. Сподобалось що свій пляж і немає багато людей. На рахунок ресторану: Їжа на подив смачна, на кінець сезону не все було по меню але і була риба червона якої немає в меню. Салат грецький то найкращий який ми їли, овочі свіжі і смачні. Офіціант Назар тоже турбувався щоб для дитини була їжа і гарно приготовлена. Спеціально для нас робили не в час роботи ресторану їжу в дорогу. Дуже сподіваюсь, що наступний сезон всі питання по влаштуванню території і чистоті передивляться і зроблять ще кращі умови для відпочинку!”
“Відпочивали з подругами на початку серпня. Забронювали 3-х місний номер: в номері кондиціонер, телевізор, холодильник - якраз все необхідне. Туалет та душ знаходились на коридорі (завжди було чисто та гаряча вода). Персонал привітний, ми приїхали о 07:00 годині, до заїзду в номер залишили речі в кімнаті персоналу та пішли на море (до моря всього 5хв). Номер підготували швидко та зателефонували нам про можливість заселення. За чотири дні які ми провили в гостинному комплексі "Приморська 25" все було чудово. За бажанням нам запропонували скористатись кухнею, магналом. Відпочинок пройшов вдало)))) Дуже велике дякуємо адміністратору за розуміння, так як ми поїхали та залишили деякі речі, вона їх нам відправила поштою. Чудове місце для відпочинку, обов'язково приїдемо ще)))”
“Відпочиваючи в Одесі стався прикрий випадок - я зломав собі ногу. Як сісти у вагон з ногою у гіпсі? з чемоданом, який ледь можна підняти на двох здорових ногах? Це просто розпач у душі та сумний вигляд дружини, яка все це (мене та валізу) мала тягнути на собі. В день відправлення потягу, на сайті УЗ, дізнався про послугу "замовлення вокзального помічника". Спробував, замовив, передзвонили, підтвердили! І що? Зустріли з візком! Довезли самі до вагона ( працівнику Володимиру велике дякую!), допомогли піднятися у вагон мені та дружині, довезли валізу, повідомили вокзал у Києві. Там теж зустріли з коляскою, прокатали по всім переходам , вивезли аж до зупинки на площу перед вокзалом! Я в захваті! Люди, я вам ДЯКУЮ, хто це все придумав, організував та забезпечує ЦІЛОДОБОВО та БЕЗКОШТОВНО!!!! Всім пасажирам раджу, не панікуйте, зверніться чи за телефоном, чи на сайті, або просто до чергового вокзалу. Вам поможуть обовязково! Дякую.”
“Сам ресторан у вигляді корабля, виглядає дуже цікаво. Їжа за підвищеним прайсом, але дуже смачно і цікава подача.”
“Заправляю своє авто газом тільки на заправках Amic. Ввічливий персонал. На якість пального нарікань немає.”
“Готель відповідає заявленому рівню: сучасні номери, привітний персонал, широкий спектр послуг. На території є ресторан, тренажерний зал та конференц-зал. Особливістю закладу є високий стандарт чистоти та зручності для гостей. Це оптимальний варіант як для бізнесу, так і для відпочинку.”
“Один з найкрасивіших вокзалів України”
“Дитя вражаючих розмірів. Очевидно діти важливі і потрібні. Думала, що цей пам'ятник доцільніший біля пологового будинку чи дитячих закладів, але це стратегічно важливо аби Одеські туристи бачили і любили дітей.”
“З плюсів: Чисто; гостинний, помічний персонал; смачні сніданки; м'які приємні ліжка; гарний лоббі-хол; велика зручна парковка. З мінусів: відсутність балконів в номерах (хоча б французьких) та дуже високий підвіконник вікон. Якщо ви невисокі - то з вікна будете дивитись лише в небо. Це не зауваження готелю і його сервісу- це мінус проектантам, котрі реконструювали адміністративно-промисл. будівлю під готель.”
“Місце гарне, але нажаль пляж який розташований поруч, зовсім без нічого. Немає туалету, лежаків і закладів у яких можна щось придбати. Але взагалі супер ))) Рекомендую !!!)))”
“Класссний ринок з величезним асортиментом на любий смак і цінову політику. Критий овочево-фруктовий і в приміщенні молочно-ковбасна продукція. Смачнющі морепродукти, сухофрукти і т.і. Однозначно чудовий базар!!!”
“Дуже сподобався заклад. Крутий інтерьер, смачні коктейлі та вишукані страви. Особлива подяка офіціанту Данилу, який завдяки професіоналізму та своїй харизмі підкреслив атмосферність цього ресторану. Прийдемо в гості знову і якнайскоріше!”
“Відмінний невеликий магазин. Дівчинка-консультант знає все про все. На кожне запитання ми отримали відповідь. Ціни високі, але на Венето вони низькими ніколи не були. Приємно те, що при покупці дивана, доставка, підйом та збирання безкоштовно. Загалом враження дуже позитивні.”