Огляд каталогу
- 19 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 58% З фото
Знайдено 19 результатів
Перегляньте пора року в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 19 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 2,302 відгуків та оцінок.
У Білгороді-Дністровському, Одеська область, «Заправка Автокондиционеров СТО клімат Автосервіс» — це місце, куди звертаються, коли потрібен надійний сервіс для автомобіля та особливо кліматичної системи. Тут поєднують професійний підхід, людяне ставлення до клієнта та чітку орієнтацію на результат.
“Зняла б зірку за те що не було мила в туалеті але їжа була смачна тому ставлю 5.”
“Ввічливий персонал, чистий магазин. Мені здається в цьому магазині продається все крім продуктів”
“Ідеальне місце, щоб провести вечір в затишній атмосфері або попрацювати,приємний персонал,заклад невеликий але дуже затишний.Кальяни топові,коктейлі також”
“Два рази поспіль відвідували базу... Поїдемо знову...привітлива адміністрація та персонал...”
“Чудове місце, атмосферно ) Чудовий та дуже гарний персонал )”
“Величезне дякую за дуже смачний і дуже гарний торт, дякую вам за цю вашу майстерність і цю смачну красу!”
“Добрий ранок. Хочу залишити і свій правдивий відгук про базу "Мікрон". Бронювала поїздку через Booking , за майже півтора місяці! ( 2.07 бронювала, заїхали 20.08). Начитавшись негативних відгуків про всіх: про адміністраторів , про персонал, про відміну броні, про хамство, про їдальню, і мабуть цей список можна продовжувати.Вже переглядала інші ( запасні) варіанти, ближче до дати заїзду. По приїзду! О 8.00 мене зустріла адміністратор ( чудова жіночка, вибачаюсь, але я навіть не питала як її звуть). Нас заселили в номер о 8:15 ранку , в ДІЇ взяли дані, бо я забула копії документів .Показали базу відпочинку, номер на першому поверсі. В їдальні смачні базові страви. Море, персонал, величезна база відпочинку, ПРОСТО СУПЕР! Ніякого негативу, тільки чудове враження! Територія не нова, але чисто та спокійно. Платили 800грн за двомісний номер. Враження чудове. Чи приїду наступного літа? ОДНОЗНАЧНО ТАК!”
“Ми взуваємо свою доцю з самого народження тільки в цьому магазині, зараз нам майже п'ять, завжди задоволені обслуговуванням, різноманітністю моделей, якістю взуття) щасливий, модний і здорова дитина - щасливі батьки)”
“Дуже приємно було відвідати магазин.”