Огляд каталогу
- 146 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 146 результатів
Перегляньте рейтинг в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 146 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 36,293 відгуків та оцінок.
“Роли дуже смачні та великі. Дуже красиве пакування та швидка доставка”
“Чистые номера, хороший ремонт. У нас были апартаменты на 23 этаже с видом на море! Супер!”
“Прекрасний сервіс, мала проблеми з зарядним. Володимир, доступно проконсультував і порадив купити нову деталь, оскільки це надійніше і дешевше ніж ремонтувати. Проблема була вирішена за 30 хвилин, за 50 грн. В іншому сервісі за ремонт, та нову запчастину попросили 900 грн. Рекомендую!”
“Ми їздимо до Одеси з Києва та спеціально заїжджаємо пити пиво саме сюди.”
“Вперше побував тут! Було смачно, раджу! Планую ще відвідувати дане місце, згодом оновлюватиму відгук.”
У Білгороді-Дністровському, Одеська область, «Заправка Автокондиционеров СТО клімат Автосервіс» — це місце, куди звертаються, коли потрібен надійний сервіс для автомобіля та особливо кліматичної системи. Тут поєднують професійний підхід, людяне ставлення до клієнта та чітку орієнтацію на результат.
“Чудове місце. Найгостинніші господарі. Дякую, що приймаєте нас. Сподіваюся скоро побачитися знову.”
“Затишне місце, смачна кава, приємий персонал.”
“Задоволена цим сайтом, дуже рада, що знайшла його. Замовляю вже два роки в цьому магазині і ще буду замовляти. Все якісно і швидко. Дякую вам за якісну співпрацю. Рекомендую!!!”
“Дуже приємний персонал на рецепції.”
“Я нещодавно склав IELTS, результати вразили! За 4 місяці підготовки рівень англійської дуже піднявся, уроки були цікавими, а головне допомогли здати на високий бал. Вчитель Марія приділяє увагу слабким місцям та опрацьовує їх із учнями для досягнення великих висот. Понад те, атмосфера під час уроків завжди доброзичлива. Я б хотів усім, хто хоче досягти гарних балів на тестах з англійської, порекомендувати школу англійської ABCLAND!!!”
“Найбільше сподобалося доброзичливе та ввічливе ставлення до гостей. Гарна, смачна кухня. Із задоволенням зупинюся в наступну поїздку до Одеси.!”
“Чисто від слова ЧИСТО, 'є все необхідне від шампуню до каструлі і солі. Тихо, не далеко пляж,ТЦ,ресторани”
“Добрий день. Завдатком ставлю вам 5 зірок, але не для того, щоб похвалити, а в переконанні, що ви виправитесь! Зазвичай за піцу з вашого закладу ми в родині ледь не бʼємося, але цього разу її їсти просто не хочеться. На всіх піцах, які нам приготували тісто не солене та не хрумке, а бортик на розрізаних шматочках займає майже 50%.”
Hunter мужская парикмахерская — перукарня із фокусом на акуратне виконання процедур. Тут пропонують стрижки, укладки та базовий догляд за волоссям. Окрема увага — на затишну атмосферу та оперативність обслуговування.
“Неймовірно смачно! Так тримати! А кава - Просто немає слів! Кожного разу в захваті! А ваші "ШУ" треба приймати тричі на день по три штучки різного смаку - від стресу та дурних думок )).А ще дуже важливо , що якість завжди однаково відмінна! Персоналу окрема подяка за сервіс! Дякую вам за таку любов до своєї справи та до відвідувачів! Всім рекомендую! Must have, Must eat!))”
“Був у четверг, приємний персонал, швидко приготувала каву, дякую вам! Обов'язково прийду ще!”
“Нещодавно відвідували цей заклад. Місце спокійне, незважаючи на наявність близько проїжджої частини. Є майданчик на вулиці, який закритий від негоди і зовнішніх факторів. Вразила смачна і різноманітна їжа, а ще приємно вразили ціни, досить демократичні. Класні блюда на мангалі.”
“Найсмачніша їжа на Лузанівці. Заклад просто супер як для сніданку, обіду так і романтичної вечері. Чорний цезар смачний.”
“Також відпочивала з сім'єю у вас.Була приємно вражена і ціною,і гарними чистими номерами.Дуже затишна та доглянута територія біля готелю,близько і комфортно добиратися на пляж(електрокар),чудові сніданки.”
“Будинок Русова в самому серці Одесі був однією з найперших споруд підприємця Олександра Петровича Русова. Він подарував місту чарівну пам’ятку архітектури, яка існувала у первинному вигляді понад століття. Вже за Незалежності України цей будинок горів три рази. Відреставрували його фасад лише 27 грудня 2019 року, всередині він залишається на ранньому етапі ремонтних робіт. Хоча й після "відновлення" від будинку продовжують відвалюватися шматки ліпнини та цілі фрагменти скульптур. Будинок Русова знаходиться у репрезентативній частині міста, навпроти Соборної площі на розі вулиць Дерибасівської та Преображенської. Ширина ділянки під забудову була великою, це дало можливість урізноманітнити оздоблення фасаду та інший декор. У 1898 році почалося зведення будинку для заможного підприємця Олександра Петровича Русова. Цю споруду вважають одної з найперших, яку побудували за замовленням Русова. Спроєктував будинок архітектор В. І. Шмідт, у складанні креслень брав участь його помічник Л. М. Чернігов. Вдалося створити доволі масивний чотириповерховий будинок з великою кількістю скульптурного оздоблення і великими квартирами. Перший поверх призначався для магазинів, де розмістилися фешенебельні торгові заклади, серед яких була аптека Антона Еразмовича Гаєвського та Олександра Миколайовича Поповського. 1908 року Русов вмирає, а його спадок розподіляється між синами й практично всі будинки Русова залишаються у власності спадкоємців. Ділянку на Садовій продали Гаєвському у рік смерті Русова. У 1912 році цивільний інженер В. К. Медокс влаштував у будинку два балкони. Коли в Одесу прийшла Радянська влада, квартири будинку переробили у комунальні, кількість родин – значно збільшилося. Аптеку Гаєвського націоналізували та відібрали у власника. Одеський будинок Русова до пожежі: як він виглядав та що змінилося Після встановлення Незалежності України Аптека була приватизована, її власницею стала одна з нащадків О. Поповського — Неля Йосипівна Після цих подій у будинку почав викупати квартири підприємець Руслан Серафимович Тарпан, який на той час викупив готель "Спартак" та "Великий Московський". 2009 року відбулася масштабна пожежа на верхніх поверхах південної фасадної частини будинку. Споруда була сильно пошкоджена та її визнали аварійною. Після цього з приміщення відселили всіх жителів, однак Аптека Гаєвського у лівій частині першого поверху продовжувала працювати. Охорона будинку працювала не дуже пильно. У 2009 році у мережі з'явилися фото з даху будинку і знімки його інтер'єрів. Восени 2012 року сталася пожежа на нижніх поверхах будинку, а вже 2013 року вогонь знищив усе між другим та третім поверхами. Після цього пам'ятку законсервували, а реставраційні роботи йшли роками. Коли ремонт завершили, від будинку почали відвалюватися шматки декору, які й відповіли на питання: "а чи добросовісно поставилася місцева влада до реставрації?"”
“Чудовий міні готель. Привітниі люди, спокійне та тихе місце. В готелі чисто та комфортно. Звісно це не люкс номери, але за свою ціну більше ніж задоволені перебуванням там.”
“Були проїздом. Заїхали пообідати. Швидке та приємне україномовне обслуговування. Смачно. Щиро рекомендуємо!”
“Чиста та охайна територія готелю. Привітний персонал. Просторі, гарні номери з балконами з щоденним прибиранням. Смачні та різноманітні сніданки. Тихо, спокійно та комфортно для відпочинку. Море поруч. Рекомендую як затишний та комфортний готель для вашого відпочинку”
“Також швидко працюють, як і кількома тижнями раніше.”
“Прекрасний відділ кулінарії . Асортимент і продавці порадували”
“Магазин Крокус цінує своїх клієнтів, що не може не тішити. Ми робимо ремонт у всьому будинку і шпалери замовника тут. Менеджери допомагали з вибором, ми дуже довго не могли визначитися, і кілька разів змінювали замовлення, але вони гідно нас витримали)) Якістю обраних шпалер задоволені, забарвлення шикарне і виглядають на стінах нереально красиво.”
“Куштували том ям та удон, їжа була смачна, швидка подача! Гарне обслуговування, комфортне спілкування Але літній веранді чогось не вистачає, не дуже комфортно(”
“Святкувала свій день народження. Сказати, що задоволена це нічого не сказати... Їжа дуженно смачна, обслуговування персоналу на високому рівні, та дякую закладу за смаколик та привітання від офіціантів в честь мого день народження, було неочікувано та приємно.”
“Я би це назвала "Місце для спостереження за Аркадією". Плюс смачно покушацц. Сідаєте біля великого вікна та смакуєте історії, які перед вами як на сцені. Ось дівчата на лавочці. Дві чекають третю. Прибігла фея в квітках з пакетом. В ньому стаканчики та ігристе. Налили, гомонять. Ви в цей час вже дочекались свого хумуса та форшмака. Вони смачнючі. Сьорбните пива під них. Бо вино тут пити не дуже й хочеться За вікном інша історія. Три грації в розмірах "береш в руки - маєш вещь". Всі три внизу - хижий леопардовий принт, а верх чорні топи. Очі тануть в тих бюстах, вони весело фоткаються біля фонтану. Офіціант несе зелений салат, креветки в темпурі та креветки на грилі. Щоб ви не думали, а той салат хоч і вартує як уривки, а вакаме та кунжутна заправка роблять його офігезним! Креветки також топчик. Запиваєте пивом, платите та пирнаєте в то голосне та яскраве життя”