Огляд каталогу
- 146 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 146 результатів
Перегляньте рейтинг в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 146 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 36,293 відгуків та оцінок.
“Персонал вічливий,смачно готують,1раз був у вашому кафе(проїздом),враження чудові.Обов'язково як що будем у вашому місті,зайдем.Дякую.”
“Випадково знайшли це місце, дуже відчувається атмосфера автомобільних перегонів і все це у французькому стилі. Затишно, гарно зі смаком. Рекомендую скуштувати фірмовий десерт, це дуже смачно.”
“Магазин працює на замовлення. Власник магазину! дуже уважний до своїх покупців, завжди порадить і підкаже що і як найкраще за якістю.”
“Доброго всім дня. Вперше відпочивали в Курортному і випадково натрапила на готель Парус. По перше хочу висловити велику подяку адміністратору Інні. Дуже уважна, ввічлива. Персонал готелю підтримує порядок. А ще дуже сподобались умови, місце розташування готелю. Бажаючим провести тихий відпочинок, це місце саме для Вас!!! Є велике бажання повернутися сюди знову!!”
“Задоволений в повному обсязі, все на високому рівні, ціна - якість відмінна!”
“Мені дуже сподобалось , ставлю 5 зірок за обслуговування та прекрасні коктейлі , я вже мовчу про найсмачніші роли”
“Дуже смачно. Великі кульки морозива. В середині жарковато через холодильники. Персонал привітний. Сподобалося дуже”
“Прекрасне місце. Особлива подяка офіціанту Данилові — за сервіс, привітність і найвищу якість обслуговування. Завдяки йому наш обід став по-справжньому чудовим ❤️ А ще — господиня у вбиральні, чарівна жінка, яка щиро нас повеселила.”
“Легко віднайти. Компетентний персонал. Працюють із клієнтом до фінішу. Орієнтованість потреби клієнта, а чи не понад прибуток.”
Maslov Clinic — це сучасна естетична стоматологія та імплантологія в Одесі, розташована в районі Гагарінського Плато (Приморський район). Клініка позиціонує себе як простір, де поєднуються технологічний підхід, комфорт пацієнта та прогнозований результат лікування.
“Ввічливий та приємний персонал. Дівчина на ресепшені піднімає настрій, дуже мила й любʼязна, пояснила інформацію про всі аналізи. Рекомендую”
“Завжди замовляю доставку тільки через Synergy Eats. Швидко і дуууже смачно! Роли просто неймовірні!!”
“Найкращі дівчата,найкращій сервіс”
“Найкраща шаурма в місті!!! Перевірено смаковими рецепторами та шлунками дуже багатьох людей! А також часом!!”
“Гарний сервіс , друга діагностика вийшла безкоштовно , окремо дякую менеджеру Ірині приємна , уважна дівчина”
“Високий рівень обслуговування та якості послуг.”
“Вирішив вибрати Ваш банк, тому що у Вас високий рейтинг, крім цього, я був приємно здивований наскільки Ваші співробітники компетентні, менеджер Олена Бережна мені все розповіла чітко, ясно і зрозуміло, і я вирішив відкрити три рахунки гривневий, доларовий і євро для зручності , загалом, я дуже задоволений, більше таких менеджерів як Олена.”
“Дуже смачна піца, стабільно замовляємо! Завжди гаряча, смачна і свіжа! Одна з найкращих піцерій в Одесі! Раджу”
“Святкували сімейне свято 09.10.2018. Усе сподобалося- місце, комфорт, обслуговування, смак!, комфорт! Усім працівникам закладу велика подяка. Особлива відзнака Любові Олексіївні- професіонал з великої літери!”
“Маленьке чудо міста, гарно підібрані композиції грають у так руху води виглядає чарівно)”
“Відпочивали у Затоці, їздили поїсти декілька разів до Причалу в Овідіополь, вражені сервісом і якістю страв. Офіціант Марк професіонал своєї справи, уважний, доброзичливий, уважний, рекомендував найсмачніші страви, приємно поспілкуватися. Дякуємо!”
“Кава смачна, сосиска з сиром мій фаворит) Брали капучино і хот дог 52 гривні, доступно напевно кожному.”
“Мабуть, найсмачніші суші, які ми куштували!) Хлопці не економлять на начинці, все свіже, ціна осудна. Робили 25 хв.(самовивіз). Єдине, коли зайшли до закладу, спочатку довго не наважувалися замовляти "тут" (не вразила обстановка), але "одяг" виявився оманливим. ))”
“Мне нравиться це відділення, дуже приємний персонал”
“Приємно смачний заклад) Все дуже сподобалось, затишна атмосфера, кухня, обслуговування. А у сушиста справжній талант) Дякуємо)”
“Сам ресторан у вигляді корабля, виглядає дуже цікаво. Їжа за підвищеним прайсом, але дуже смачно і цікава подача.”
“Стандартний АТБ з стандартним асортиментом.Але просторий і є відділ випічки.І аптека в цьому ж приміщенні.Зручно”
“Чай був просто огидний)))(але сама такий захотіла) А піца - смачна, дуже смачна, обрали сирну і класичну з м'ясом - обидві дуже смачні і ситні. А ще обслуговування - однозначно плюс.”
“Мене цілком влаштовують ціни, асортимент та співробітники магазину. Але іноді не збігаються ціни на ціннику та чеку, буває не вистачає деяких товарів в асортименті, які є у великому Сільпо”
“Сервіс на достойному рівні, поки все подобається, дизайн приміщення гарний”