Огляд каталогу
- 3,207 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 3207 результатів
Перегляньте ресторан в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 3,207 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 1,265,721 відгуків та оцінок.
“Одеський пасаж - візитна картка Одеси, одна з найкрасивіших будівель міста. Варто сказати, що це не зовсім пасаж у класичному вигляді, це готель "Пассаж", а при ньому є криті торгові ряди. Спершу тут стояв житловий будинок офіцерів, але у 1890-х роках ділянку купив Мойсей Менделевич. Дружина Менделевича надихнулась романом "Дамське щастя" Еміля Золя і примусила Мойсея втілити мрію, так у 1898-1900-х рр. на Дерибасівській був зведений пасаж. У 1900 році пасаж був освячений і містив унікальні скульптурні композиції, але їх знищила пожежа, що сталася через рік. Екстер'єр та інтер'єр пасажу виконаний у стилі історизму. Найбільше уваги привертає саме інтер'єр, торгові ряди буквально вкриті різною ліпниною, серед скульптур можна впізнати героїв античної міфології: Гермес - покровитель торгівлі, Деметра, Кронос, Сатурн, Фортуна, Нереїди, а також морські чудовиська, леви, ніс судна зі зміями і вінком, масонські символи. Усі скульптури виконані на жовтій стіні, оточують дерев'яні вікна. Жах пасажу - скляний, з переплетіннями. Сьогодні пасаж не тільки продовжує виконувати своє первісне призначення, але й став місцем для фотосесії. Хто не пройде мимо і не зафіксує цей шедевр на пам'ять про Одесу? Сюди можна прийти, щоб купити щось, поїсти чи просто насолоджуватися естетикою і красою, що прикрашає місто вже понад 120 років. Якщо ви шукаєте чогось незвичного, чогось прекрасного в Одесі - пасаж вас зможе вразити.”
“Самий чарівний сулугуні в місті готують тут. Все інше теж дуже смачно. Персонал просто ідеальний:) 5/5”
“Дуже смачна кухня. М'ясо видно, що якісне. Обслуговує, якщо я не помиляюсь Денис, він і підскаже, які краще страви до м'яса замовити і по м'ясу теж. Дякуємо.”
“Дуже сподобався готель, привітний персонал, затишна атмосфера. Новий рік 2025 пройшов на одному подиху: конкурси, диско, ведучий. Кухня. Все на 100% Дуже рекомендую !!!”
“Чорноморка – чудове місце для шанувальників риби та морепродуктів, із приємною атмосферою, скандинавським дизайном та доволі високими рейтингами серед гостей. Персонал, а особливо офіціантка Марія, робить обслуговування приємним і комфортним завдяки уважності, професіоналізму і доброзичливості.”
“Дівчатка консультанти просто супер!)) Допомогли та підказали!!)) Буду постійним покупцем)))”
“Як завжди дуже смачно тепло та затишно! Мої улюблені мангові ШУ та ранкова кава - надзвичайні! Дуже чемний персонал. Дякую! Завжди з задоволенням сюди повертаюся!”
“Клієнтоорієнтованість на 100% Смачно все!”
“Дуже приємне, миле, затишне кафе ❤️”
“Відпочиваємо в теперішній час у готелі GRAND OTRADA номер 302. С першого дня маємо приємні враження при спілкуванні з працівниками готелю. Всі питання, які виникають вирішуються відразу з доброзичливим відношенням. Номери готелю затишні , зручні, чисті. Окремо, хочеться відзначити ресторан готелю GRAND OTRADA. Цікавий, затишний інтер'єр, посміхаючийся персонал. Приємний та доброзичливий адміністратор ресторану. Відчуваєть , що ця людина на своєму місці. Весь колектив під її керівництвом працює чітко, професійно і швидко. Що стосується харчування: асортимент різноманітний, все дуже смачно, подача їжі професійна . Дякуємо всім працівникам готелю, які зробили наш відпочинок приємним. Хочеться повернутися знову.”
“Дуже класно посивіли, кухня дуже смачна, затишне місце, зал шикарний”
“Закрита території, можна піти групою або Індивідуально, але тільки з екскурсоводом. Ходили з компанією "@gid_s_toboy" Цікаво і захоплююче, і фотки вийшли гарні на заході!”
“Це був найсмачніший рол в моєму житті! Найнеймовірніше поєднання смаків: авокадо, лосось, креветка! Це просто неймовірно! Від цієї феєрії смаків з мене злетіла нижня білизна! Бажаю Вам розвитку!”
“Їжа відмінна та різноманітна.. Доступні мансаф та інші варіанти.”
“Дуже гарний магазин та завжди свіже пиво! Всім рекомендую!!!!”
“Високий рівень обслуговування, зручне розташування, в самому історичному центрі міста з видом на море. Дякую за гарно проведений час.”
“Відпочивали родиною з дитиною, готель знаходиться в центрі міста, але доволі зручно можна доїхати до пляжу Ланжерон, або Отрада та пішки дійти до Дерибасівської вечором, є стоянка для авто.Готель дуже охайний, в номерах дуже чисто, прибирання кожен день і прибирання гарне. Сніданки на терасі з видом на місто це дуже прикольно, все смачно і всього хватає у будь який час сніданку. Готель залишив виключно позитивні емоції, дуже доглянуто і охайно.”
“Зупинялися наприкінці листопада. Номери чисті, затишні. В номері було досить тепло, а у ванній кімнаті прохолодно, не зовсім комфортно. Персонал досить привітний, за виключенням адміністратора, яка була на зміні під час поселення і зіпсувала перше враження. Але все інше - без дорікань. Сніданки смачні, атмосфера затишна. Рекомендую”
“Дуже зручна локація в самому центрі, номер був чистий і світлий, персонал дуже привітний, залишилися задоволені відпочинком)”
“Готель дуже сподобався - чистий номер, привітливий персонал, смачні сніданки. А ще вид з вікна - зручно вмошчуєшся на підвіконні (там є м'які матрасики і багато подушок), береш каву і насалоджуєшся! Окрема подяка за заселння раніше ніж прописано в правилах. Обов'язково ще зупинимось в даному місці!”
“Зручне місцерозташування-в центрі. Прибирали в номері кожен день. В номері дуже тепло(в січні). Рушники (підгулявші вже), капці, гель для душу /шампунь, фен в номері були. Вікна виходили на вулицю і чутно було як їздять машини, хто чутко спить майте на увазі. Фото зроблені вже перед виїздом з готелю.”
“Чисто від слова ЧИСТО, 'є все необхідне від шампуню до каструлі і солі. Тихо, не далеко пляж,ТЦ,ресторани”
“Чудове місце. Дуже гарний вид з вікна, гарний номер з міні кухнею, все чистенько, великий телевізор, напевне 55 дюймів в виходом в інтернет. 15 хвилин пішки до початку Аркадії. В будинку є магазин з продуктами. Адміністрація на телефоні, фактично, провела від в'їзду в місто до дверей номеру. Плануємо і надалі тут зупинятися.”
“Суперова локація, близько і до моря (до моря і назад довозять) і до центру, але це тихе і спокійне місце. Номера невеликі, але чисті і затишні, все необхідне в номері є. Персонал- наче велика родина, привітні, видно, що люблять свою справу і місце де працюють. Завтраки- є все і трохи більше: 5+!”
“Маю надзвичайно приємні враження від перебування в цьому готелі! Це дуже комфортне, гарне й зручне місце з чудовою атмосферою, де з перших хвилин відчуваєш себе бажаним гостем. Особлива гордість готелю — його працівники. Тут завжди готові допомогти, відповісти на будь-яке запитання та надати найкращі послуги. Хочу окремо відзначити професійних і уважних покоївок, ввічливих та привітних адміністраторів. Але особливе «дякую» — офіціантам Роману та Артему за бездоганний сервіс і щиру посмішку, а також неймовірному охоронцю Нікіті, який завжди створював відчуття турботи. Дякую всій команді готелю за чудовий відпочинок! Обов’язково повернуся ще!”
“П'ять років, вісім відвідувань. Здогадайтесь з першого разу, чи приїздили б ми сюди стільки разів, якщо нам не подобається? Що мені подобається. Дикий берег, бо я люблю ловити бичків. Пару раз за літо припливають дельфіни. Ніхто не ходить по пляжу, пропонуючи їжу. На Фонтанці розташований величезний торговий центр Рів'єра з величезним Ашаном. Поряд Одеса. Якщо треба розвіятись ввечері або погана погода, то в Одесі це просто зробити. На території садиби знаходиться балка, яка сприяє особливому мікроклімату на подвір'ї. За парканом може бути спека, а на території віє вітерець. Привітні і старанні господарі. Любителям випити зайвого і голосно пореготати серед ночі тут вхід заборонено.”
“Кухня позитивно вражає! Неймовірно смачно та не дорого. Кожного разу як до мене приїжджають друзі я їх привожу сюди поїсти. Всі хто смакував цю кухню у повному захваті! Усі хто пише, що тут не смачного - боти. І я не розумію для чого псувати рейтинг закладу. Хозяям величезна подяка та низький уклін.”
“НЕЙМОВІРНО смачно та ситно. Сказали чекати 20 хвилин, у висновку було все швидше. Персонал чудовий.”
“Дуже гарне місце та люди! Обслуговування на найвищому рівні! Рекомендую!”
“Кращий варіант із розрахунку (ціна-якість) Відпочиваємо тут уже вдруге. Цього року довелося навіть коригувати свої плани, щоб потрапити саме сюди. Намагалися знайти альтернативу, але нам не вдалося. Чимось чіпляє це місце, як описати не знаю. Тут справді шикарно! Дуже продумана споруда. Сусіди один одного не напружують. Кожен номер має свої плюси. Так відразу і не скажеш якийсь варіант краще. Вхідні двері та вікна розташовані у кожного зі свого боку будівлі. Це генеральне рішення, як на мене. У тебе не виникає почуття "Комуналки". Навіть номери без тераси мають маленьку зону особистого простору. Гостьовий будинок пропонує спільну кухню. Ми користувалися лише двічі, але для нас це теж виявилося плюсом. Також є пралка, для когось може бути важливим фактором. Нам не знадобилася, в номерах є тазики))) Ну, а найбільший ПЛЮС, це звичайно ж загальна ТЕРРАСА))) Вид на море заворожує. Спочатку постійно фоткаєшся на тлі кораблів, що заходять у порт. Потім звикаєш))) Взагалі все тут подобається. Нічого не дратує. Місце для тих хто любить тихий, спокійний відпочинок, без зайвої метушні та шуму. Якщо нудьгуєш - на пляжі є ресторанчики з помірними цінами. Підводячи межу, можу рекомендувати Гостьовий дім "ТЕРРАСА". Особисто для мене, це найкраща пропозиція за власний кошт.”