Огляд каталогу
- 34 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 100% З фото
Знайдено 34 результатів
Перегляньте ресторан 65012 в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 34 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 36,296 відгуків та оцінок.
“Шалено подобається атмосфера бару. Високо кваліфіковані працівники та надзвичайно смачна кухня. Обов'язково до посивіння.Спасибі вам, хлопці))”
“18 січня 2025 року я відзначав ювілей у ресторані готелю "Гранд відрада". Оформлення залу та столу було на висоті. Вразила різноманітність та смакові якості страв, які були оформлені красиво та подавалися вчасно. Ювілей вдався, багато в чому, завдяки чудовій роботі адміністратора комплексу Ігоря та офіціанток Тетяни та Катерини. Дякую вам! До нових зустрічей!”
“Дуже сподобався готель! Номери чисті, комфортні, з усім необхідним. Персонал привітний, уважний і доброзичливий. Розташування зручне. Обов’язково приїдемо ще! Рекомендуємо для комфортного відпочинку!”
“Домашня кухня, завжди смачна випічка, Можна пообідати з 12 до 16. Замовити їжу на винос. Зробити необхідні покупки продуктів та товарів першої необхідності. Хороший асортимент продуктів, прийнятні ціни.”
“Дуже сподобався готель, привітний персонал, затишна атмосфера. Новий рік 2025 пройшов на одному подиху: конкурси, диско, ведучий. Кухня. Все на 100% Дуже рекомендую !!!”
“Відпочиваємо в теперішній час у готелі GRAND OTRADA номер 302. С першого дня маємо приємні враження при спілкуванні з працівниками готелю. Всі питання, які виникають вирішуються відразу з доброзичливим відношенням. Номери готелю затишні , зручні, чисті. Окремо, хочеться відзначити ресторан готелю GRAND OTRADA. Цікавий, затишний інтер'єр, посміхаючийся персонал. Приємний та доброзичливий адміністратор ресторану. Відчуваєть , що ця людина на своєму місці. Весь колектив під її керівництвом працює чітко, професійно і швидко. Що стосується харчування: асортимент різноманітний, все дуже смачно, подача їжі професійна . Дякуємо всім працівникам готелю, які зробили наш відпочинок приємним. Хочеться повернутися знову.”
“Суперова локація, близько і до моря (до моря і назад довозять) і до центру, але це тихе і спокійне місце. Номера невеликі, але чисті і затишні, все необхідне в номері є. Персонал- наче велика родина, привітні, видно, що люблять свою справу і місце де працюють. Завтраки- є все і трохи більше: 5+!”
“НЕЙМОВІРНО смачно та ситно. Сказали чекати 20 хвилин, у висновку було все швидше. Персонал чудовий.”
“Загальне враження від закладу залишилось дуже позитивним. Сподобався антураж та дуже непогане меню. Хоча в ресторані є літня тераса, мені сподобалось всередині закладу - там атмосферніше.”
“дуже затишний заклад, смачна кава й шоколад”
“Все було неймовірно смачно, затишно! Раджу всім!”
“Пристойний готель, який відповідає ціні. У номері чисто і тепло. Сучасний дизайн і всі вигоди. Є кухня, де можна приготувати собі каву, чай, підігріти їжу в мікрохвильовій печі. Працює холодильник. А ще приємно здивувала тиша - готель розташований у дворику.”
“Як на мене, саме тут найсмачніший форшмак на всю Одесу. Кожен приїзд до міста починається зі сніданку в Компоті. Дуже смачно, швидко, класне меню. Привітний та уважний персонал, затишно і просто дуже приємно.”
“Атмосферний заклад з Одеським вайбом :) Їжа смачна, я замовляла юшку, форшмак і млинці з рибкою, все було добре!) Прийду ще:)”
“Смачно готують. Приємна атмосфера”
“Дуже смачна домашня продукція. Ручне ліплення, що дуже зручно все доставляють додому. Для мене це знахідка і величезна допомога при приготуванні будинку їжі. Пельмені та вареники завжди в морозилці) І кафе забігаю на обіди. Швидко, смачно і що немало важливо завжди якісно.”
“Том ям смачний, але за ціну 320 гривень всього було 2 мідії 2 креветки та 2 шматочка кальмара Як на мій погляд то ціна трішки завелика для такого наповнення Наполеону ставлю 10/10 В міру солодкий , не сухий Також був морс власного виробництва Смачний Я обов’язково сюди ще зайду”
“Проводимо в цьому ресторані 3й рік поспіль свої вечори. Їжа, кальян і алкоголь - дуже смачні. Кальянщику який тут працює 4й рік поспіль окреме дякую) знайшли цей ресторан і глянули на погані відгуки і спробували. Однозначно рекомендую всім побувати вживу в цьому закладі, особливо ввечері літом)”
“Непримітна їдальня в підвалі. Великий вибір страв. Смак нормальний, звичайний. Голубці пересолені. Вдень великі черги, але вдалося сісти за столик. Ціна - якісь відповідні. За картоплю під сиром, 2 голубці, буряковий салат та узвар вийшло 151 грн”
“Давно не був у Маку... Приємно здивувало що форма працівників закладу змінилася. Тепер всі ходять у джинсі) трохи не звично) Заклад добре прибирається. Швидко готують. Є термінали самообслуговування. Що є теж трохи не звичним, але це тільки перший раз. Потім це теж стає плюсом) З мінусів - сортування сміття. Моє спостереження, багато людей це дезорієнтує. Утворюється черга до смітників. І є ще один неприємний момент, що вхід до вбиральні тільки по чеку. Який я мало не викинув. Тобто чеку немає, у вбиральню не потрапити! То ж, бережіть чек))”
“Зупиняємося вже вдруге, дуже привітний персонал. Адмін Діана -просто супер!!! Краєвиди з номеру просто заворожують!!! До моря 3-5 хвилин пішки. Рекомендую!!!)))”
“Хороший готель. Зручно розташований в 5 хв від жд вокзалу. Номер нормальний, чистий, прибирають часто. Персонал дуже привітний, завжди йдуть на зустріч клієнту. В моєму випадку залишали вечерю після 9 години, а бермен розігрівав. Дякую персоналу за гарний сервіс”
“Коли буємо на Привозі завжди заходимо в SunCity тому що, тут дуже смачно, ціни хороші, навіть синуля знайшов собі страву до смаку. І цього разу залишилися задоволені, прийдемо ще.”
“Дуже сподобалось. Хочу окремо відзначити за ввічливість та розуміння., Професійний підхід на рецепшені Ільгара та Костянтина в рестораном комплексі при отелі”
“Чудова пекарня, все свіже і смачне) обов'язково прийду ще))”
“Дуже приємний персонал, ввічливі, спілкуються виключно українською. Ціни адекватні, великий вибір. Рекомендую!”
“Той рідкісний випадок, де в компанії працюють фахівці з високою мотивацією і кваліфікацією.”
“Доброго дня, ремонтував у цій організації материнську плату, після ремонту чітко все працює, дякую Вам!”