Огляд каталогу
- 1,102 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 1102 результатів
Перегляньте родина в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,102 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 351,208 відгуків та оцінок.
“Хороший магазин. Варто зазирнути після відвідання Аккерманської фортеці.”
“Всім доброго вечора!Були на відпочинку в готелі Біля моря,це не описати словами,зустріч була як вдома,пан Олександр,який тримає цей надзвичайно чудовий готель, обійняв як синів і запропонував холодного шампанського,так як ми тільки приїхали з далекої дороги,воно просто зразу залетіло,самі розумієте)!Персонал просто супер Світлана і Наталія любимо Вас,така зустріч може бути тільки раз в житті,кухня супер,смак прекрасний, відношення 1000 процентів,сам маєток як гніздечко,яке знаходиться на першій лінії на висоті, майже п'яти поверхів,вид чудовий!Всім раджу там побувати!Любимо Вас, обов'язково повернемося!”
“Гарний, просторий магазин, досить багато кас працює, низькі ціни”
“Завжди є свіжі овочі та зелень. Відмінний персонал універсаму.”
“Були на відпочинку 10 днів у червні 2025 року всією сімʼєю, сімейний номер. Враження залишились приємні: чисті номери, місця вистачило всім. Дуже порадувала кухня на території, нікуди ходити не треба, все є для дорослих та дітей. Басейни чисті. Море поряд. По ціні адекватно, як на мене. Все, що треба для літнього відпочинку під Одесою, рекомендую.”
“База відпочинку "Гелиос" ще називають "Звездочка" знаходиться в хорошому місці на шумній вуличці де знаходеться масу цікавих розваг. Мають на території свою столову, парковку і дитячий майданчик для маленьких діток територія озеленина дуже багато кущів і дерев і вони великі молодці що за ними так доглядають. В столів можна придбати багато різних смачних страв. Номера є різні і новіші і старіші нам попався старенький постіль трохи зістірана ковдрочки старенькі в диряві. Приходять питається чи поміняти постіль і приносять чисті рушники. На території мають свою охорону чесно кажучи не виховану яка хамить. Пляж просто супер чистий і великий. Хочеться на ту базу вернутися ще”
“СУПЕР місце сімейного відпочинку. Відпочиваєм тут вже п'ять рокув з палатками. Жодного разу не пошкудували, що приїхали сюди. Цього року на базі працює адміністратором Алла - професіонал свого діла. Дякуємо директору бази Олександру за правильно вибраний персонал.”
“Відпочивали з сім'єю в цьому отелі, в 2019 році, проживали в доміках,кожного ранку прибирання номера заміна рушників, гарна”
“Відпочивала з чоловіком і дитиною 3 рочки. Все дуже сподобалося, всюди чистенько. Є дитячий майданчик, басейн для дітей і дорослих, кафешка недорога на території бази ми деколи харчувалися, смачно і дуже привітний персонал.Напевне єдина база на якій є готель, доміки, як і для люкс так і просто щоб переночувати, удобства на вулиці. Відпочинок сподобався. Дуже вам дякуєм.”
“Класний магазин , практично все є що потрібно , великим плюсом є кондиціонер в літаку та програми обнижок :)”
“Відпочивали сім'єю цього року. Можу сказати, що тут я відчувала себе дуже комфотно як мама 4-рьох річної дитини, абсолютно сімейний готель, 90% відпочиваючих це сім'ї, це те місце, де зовсім ніхто не раагуватиме, якщо твоє чадо плаче, погано веде себе за столом і не може їсти без мулитьків, бо таких тут багато, все створено для того, щоб батьки відпочили. Аніматори займаються з дітками, щодня на альтанці аніматорів вішають розклад на день, для дорослих є аквааеробіка та водне поло в басейнах, які до речі, справді чистять, як і пляж; шезлонги платні, але недорогі (ми брали 2 лінія 60 грн). На території є магазин та бар, з хорошим алкоголем, достойним меню та кальяном, щовечора є дискотека для діток з аніматорами. На базі чисто, персонал чудовий, який прекрасно спілкується українською мовою. За рахунок того, що база віддалена від ценру, море чисте та людей небагато. Чужих на територію бази не пускають. Харчування: готують смачно, з того, що бракнуло саме нам, це більшого різномаїття салатів та фруктів, до решти запитань немає. До речі, враховуючи, що харчування оплачується разом з проживанням , то їжу з їдальні можна брати на винос, але в лотках (для сімей з дітками актуально, можете запасатися лоточками;), за весь відпочинок голодними не були зовсім. Прибирання в номерах - ми не зовсім відразу зрозуміли, що про це потрібно сигналізувати, тобто потрібно сказати покоївці, що потрібно поприбирати в номері, без запрошення вони не заходять в номер, навіть про заміну постільної білизни теж попередньо запитують. Номера хороші, в номері є холодильник, фен. Працівники бази чудово виконують свої обов'язки, на території є лікар та медпункт, два великих дорослих басейни та два дитячих, шезлонги біля бесейну безкоштовні. Насправді з чим є проблема , але вона абсолютно не залежить від самої бази - це доїзд, по самій Затоці величезні корки практично цілий день, по вулицях ходять відпочиваючі, які ніяк не реагують на те, що ззаду їде авто( Якщо не звертати увагу на відголоски радянщини та на те, що ми бачимо за межами бази, я зараз про генделики, ярмарки та по-нехлюйськи написані таблички "сдам" на кожному кроці, та погані тротуари, то якщо ви оберете саме це місце відпочинку, з великою долею ймовірності - він у вас точно буде приємним, бо Вероніка робить все, що від них залежить, аби там дійно було комфорно відпочивати, особливо з дітками. Сподіваюся, що мій відгук буде корисним, особливо для тих хто шукає, щось достойніше на морі, а не перероблені літні кухоньки:)”
“затишне місце в центрі Одеси. Привітний персонал, офіціант Влад - крутий) на своєму місці, кайфує людина від роботи) Устиці скифії - смачні, паста, салат - все дуже круто! Єдиний мінус: столик на терасі хитається на всі боки від найменшого руху бокалом, ви б якось їх вже виставили, щоб гостям було комфортно)”
“Я там був цім літом класс бомба 100 із 100”
“Хороший магазин чоловічого одягу”
“Дуже привітний та професійний персонал.”
“Смачні хід доги. Дуже ситний сервелад. Чисто. Видно як твій замовлення готують. Можна зробити за побажанням, все зроблять. Працює цілодобово без перерви.”
“Шикарний пляж! Відпочити можна з видом на море”
“Приємний заклад із дуже смачними варениками (і не тільки), які подаються великими порціями; дуже гарне оформлення закладу, є літня тераса. Мінус - високі ціни, щоправда, виправдані.”
“Зручне розташування, швидке обслуговування.”
“Бармен Євген і офіціантка Маргарита просто супер. Бармен узагалі щось неймовірне, запамʼятовує, швидкий, комунікабельний, професійний і по цьому дуже дуже любʼязний. Дорогого вартує❤️ Дітрих теж супер, я попросила перейти на українську і він любʼязно це зробив) Ви супер, більше української, благаю, я живу тут і мені важливо якою мовою говорять адміни і офіціанти. //на фото тюльпани, мої улюблені квіти, хотіла понюхати, але трошки втомлена і попросила Євгена їх принести понюхати, лишив щоб стояли біля мене”
“Дуже сподобалось, лише трохи погано зі звукоізоляцію, але за таку ціну можна і потерпіти. Готель має прямий вихід до моря , терасу, де можна випити чай з видом на море. Однозначно рекомендую!”
“Хочу подякувати за подароване свято - Дня народження. Організація, страви, обслуговування, кондиціонована зала в таку спеку, жива музика - все на 5 балів! Окреме дякую адміністратору Афіні! Обов'язково будемо до вас повертатися! Рекомендую!”
“Гарне розміщення, смачна банкетна кухня”
“Дуже добре все пройшло та швидко. Отримав свою посилку!”
“Дуже смачно, затишна атмосфера, приємний інтер’єр і дуже уважний персонал. Їжа була смачна, подача красива, а коктейлі — просто ідеальні. Особливо сподобалося, що не довелося довго чекати замовлення. Обов’язково повернуся ще й пораджу друзям!”
“Шашлик просто вражаючої смакоти. Дуже дякую за можливість. Вирішили з дружиною спробувати у неділю, погода сама підказувала скуштувати шашлик. Довго думали де найкраще на районі парку пахло шашликом) усі "за" зійшлися на даному закладі. Дуже дружні і класні люди працюють у закладі, дуже чисто та охайно, жодних запахів на одязі. Усе просто мега супер, рекомендую!”
“Найкращий заклад в Одесі! Атмосфера та їжа неперевершені! Заслуговують на позачергову зірку Мішлен!”
“Дуже гарне місце, доступні ціни, можна погодувати тварин свіжими овочами і свіжим мʼясом! Всі тварини доглянуті, прибрані місця. Дуже привітний персонал у якого можна поцікавитись історією кожної тваринки.”
“У Єві великий вибір засобів для догляду за собою та косметики. Часто бувають знижки та акції, що приємно. Обслуговування завжди на висоті. Дуже подобається оформлення магазину та професійні консультанти, які допомагають підібрати потрібні продукти.”
“Завжди привітні дівчата, за декілька років частих покупок не мала жодного конфлікту.”