Огляд каталогу
- 1,102 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 1102 результатів
Перегляньте родина в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,102 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 351,208 відгуків та оцінок.
“Новий магазин в трц Хвиля, чудовий вибір на подарунки дітям. Від міні солодощів до ліжечок та іграх. Часто замовляю з онлайн із доставкою сюди. Мої діти виросли на асортименті Антошки. Що косметика, одяг чи спальні приналежності”
“Дуже хороша атмосфера, привітний персонал, та смачна випічка. Я для себе відкрила ще одне місце в Одесі, куди хочеться приходити )”
“Завжди приємна атмосфера та музика, Середні ціни та якісне обслуговування, Раджу усім хто любить відпочити під улюблену музику.”
Сучасна, чиста й пунктуальна клініка; уважні фахівці, нагадування про візити та добрий дитячий підхід.
“Дуже класно. Була на американських гірках і power tower 60m, відвідувати найкраще з компанією для більшої кількості емоцій.”
“Класний магазин, великий вибір, приємні ціни. Взимку придбала класні шорти по акції на літо. А влітку на розпродажі светри. Раджу!”
“Магазин елітного дорогого одягу”
“Гарний консультант Діана, легке і приємне обслуговування. По якості взуття ще не можу сказати.”
“Смачна кава, швидке обслуговування, прохолодно у середині - зайшла за прохолодним еспрессо тоніком ♥️”
“Таке різноманітне меню (веганське/вегетаріанське) в одному закладі бачу вперше,що дуже порадувало) Дуже привітний персонал і особливо уважна і привітна менеджер,вдячна! *Також дозволити замінити один складник через мою непереносимість,без зайвих питань і націнки. Дуже рекомендую!”
“Кожного ранку беру Каву у Сільпо)Мій ранковий ритуал..)Хочу відмітити баристу Ілону!Це надзвичайно добра і чуйна людина!Вона знає усіх відвідувачів,знає їх вподобання)Завжди спитає як справи,як дітки.Ще й вислухає ранкові розповіді клієнтів)).)Усім дарує гарний настрій на весь день!)Хочеться,щоб таких працівників було більше)”
“Може і не самий кращий магазин мережі, але я його обожнюю. Там здебільшого працюють гарні, приємні, чудові люди, а це в наш час дуже важливо.”
“Завжди привітні, дружня атмосфера, доступні товари, й хороша консультація. Поки що - 5*”
“Гарний заклад, зайшли недавно великою компанією, коли були в Одесі. Шукали заклад на рандомі, з великою терасою. Заклад і в середині дуже стильний, і тераса досить вмістка. Замовляв пасту, яка виявилася дуже смачною, полуничний шейк та напої. Друзі замовляли теж багато страв, всі виявились задоволеними. Приємний офіціант, гарне обслуговування, гарні ціни та непогане меню. Наступний раз відвідаю уже в середині. До зустрічі та дякую ☺️”
“Ресторан "Щастя", дякую вам величезне, ви сьогодні подарували нам з подругою щасливий, приємний вечір) Роли, сирні картопляні діпи і ваші сирні соуси, все було ну дуже смачним! Ми неодноразово були у вашому ресторані, кухня завжди на висоті, затишна атмосфера, як усередині, так і зовні, дівчатка офіціанти дуже приємні! Обов'язково повернемося до вас ще - за щастям!)))”
“Гарний дизайн в залах. Для дітей є 5-ти поверховий лабіринт в приміщенні. Діти в захваті від нього, майте на увазі він платний. Гарне місце для дитячого свята!”
“Їжа дуже смачна, інтер’єр цікавий, офіціанти молодці! Що суботи жива музика яка надає чудову атмосферу.”
“Замовляли на доставку,все дуже сподобалось Піца дуже смачна ,приїхала теплою А от рисова лапша гаряча , соус мав приємний смак, телятина м ягка Швидко,смачно Будемо замовляти і ще )”
“Обідали на вихідних, без проблем знайшли столик на терасі. На страви очікували недовго, офіціанти були уважні та привітні. Порції великі, ситні та смачні, а ціни приємно здивували. Атмосфера затишна й комфортна, нам дуже сподобалося і ми обов’язково прийдемо ще раз.”
“Топове місце із видом на море, гарний вибір страв, підійдуть як вегетаріанцям так і мясоїдам. Більш за все вразив лимонад, який змінює колір.”
“Смачно, швидко та якісно, брали креветки та раки на компанію, залишились дуже задоволеними”
“І середині друже тепло та затишно. Піца достатньо непогана.”
“Давно не був у Маку... Приємно здивувало що форма працівників закладу змінилася. Тепер всі ходять у джинсі) трохи не звично) Заклад добре прибирається. Швидко готують. Є термінали самообслуговування. Що є теж трохи не звичним, але це тільки перший раз. Потім це теж стає плюсом) З мінусів - сортування сміття. Моє спостереження, багато людей це дезорієнтує. Утворюється черга до смітників. І є ще один неприємний момент, що вхід до вбиральні тільки по чеку. Який я мало не викинув. Тобто чеку немає, у вбиральню не потрапити! То ж, бережіть чек))”
Кваліфіковані фахівці та відмінний дитячий підхід; пацієнти радять клініку знайомим.
“Гарне місце для відпочинку. Пляж чистий, пісок просто чудовий. На пляжі є різні розваги, кафе, можна арендувати шезлонги (50 грн). Також є різні платні розваги, типу катання на банані, катамарані і тому подібне. Пляж людний, якщо прийти в гарний день то прийдеться пошукати собі місце. Вцілому, пляж рекомендую до відвідування.”
“5 зірок персоналу. Є заїзд для коляски, можна поставити на стоп двері (дівчина-консультант запропонувала), є вибір дитячих пляшечок та підгузків. Сам магазин не дуже великий, але з коляскою-тростиною проїхати можна, і ніхто не дивиться звіром)) Полиці до речі повні”
“Дуже гарний магазин часто заходжу за покупками дівчата на висоті ))”
“Дуже сподобалось. Смачно, порції великі, ціни доступні. Персонал ввічливий. Рекомендую.”
“Надзвичайне місце, доступні ціни, величезний пляж, близькість до моря!”
“Вище всяких похвал - якість, ціна, організація! Алла Федорівна, Ви молодець, так тримати!”