Огляд каталогу
- 1,102 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 1102 результатів
Перегляньте родина в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,102 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 351,208 відгуків та оцінок.
“Чудовий магазин! Ввічливий та розуміючий персонал. В магазині завжди охайно та прибрано. Дівчата залюбки допомогли підібрати потрібний розмір, та добре проконсультували. РЕКОМЕНДУЮ!!!❤️”
“Дякую чудовим продавчиням пані Анні, та пані Осксані. Звернулась до дівчат з проханням відпарити соорочку на захід, так як вдома та в офісі не було світла. Щиро зичу дівчатам див і приємностей, яким для мене став вчиннок дівчат. Крамниці зичу процвітання! Дякую!”
“Якісні дитячи товари, гарна система знижок, отримав задоволення від відвідування і покупки”
“Дуже затишне кафе з смачною їжею. Відсутність порожніх столиків тому доказ. Кілька окремих залів з антуражем Ссср, меню дуже різноманітне. Можна розрахуватися карткою. Єдине вперше знайти дворик трохи складно він розміщений серед спального району, тому з парковою будуть питання. Є маленький дитячий майданчик.”
Лікування каналів і ортопедія з тривалим ефектом; уважність, відсутність черг і доброзичливість до дітей.
“Як завжди — все чудово: обслуговування приємне, швидке приготування страв та напоїв, все дуже смачно.”
“Ресторан залишив яскраві позитивні емоції! Затишна обстановка, відмінне обслуговування і красиво оформлені страви порадували.”
“Крутий атмосферний магазинчик. Натрапила випадково. Ну дуже сподобався! Ще й футболочку прикольну відхопила зі знижкою на останній розмір) Дякую за чудове обслуговування і гарну упаковку!”
“Чудовий магазин!!! Великий ассортимент товару. Ввічливі та приємні продавці. Особлива подяка менеджеру Іванні за гарне обслуговування, слушні поради, оперативність та терпіння. Інтертоп- ви найкращі!!!”
“Дуже смачний десерт як на мене і цікаві смаки)”
“Брали жареного карасика і пані зі мною умяла його за менше ніж чотири хвилини — ну аж такий смачний, свіжий і сьогоднішній ну так точно 10/10! Сервіс приємний, асортимент готових страв вражає! Все смакує як вдома у мами Аж не очікували, що аж настільки нам сподобається! Ми з нареченою такі привереди в їжі і залишаємося незадоволені популярними одеськими закладами типу "Квіткова" чи "Мy butter", а це місце ну дуже колоритне, а головне з неймовірною їжею. Ну нічого б не змінювали тут, воно вже ідеальне! Всім рекомендую порцію одеських пельменей — це саме той смак, про який кожен мріє замовляючи порцію. Успіхів і процвітання!”
“Дуже крутий заклад , смачна їжа, крута кава, все дуже смачно”
“Новий етап, нові відчуття, нова я/новий я. Люблю моменти, коли всередині щось клацає — і ти просто відчуваєш: час діяти. Далі буде тільки цікавіше.”
“Відмінне мотузкове містечко. Є кілька рівнів складності, скеледром та мегастрибок. Також зробили зручне кафе де можна випити прохолодні напої та перекусити сендвічем на бездрожжовому хлібі та вегетаріанські також є.і ще є найсмачніший домашній пиріг курка+індичка.”
“дуже сподобалось що заклад pet friendly, прийшли із собачкою і для неї відразу винесли водичку та смаколик, це дуже сприяє до закладу! їжа смачна, порції нормальні, напої також . дуже ввічливі дівчата та хлопці .”
“Заклад залишає лише позитивні враження.”
“Улюблений заклад в Одесі. Дуже приємно приїжаючи щороку з Києва бачити як це місце росте та змінюється. Сервіс завжди на висоті, та справді неймовірно смачно. Дуже якісні та завжди свіжі продукти. І справді великі не Київські порції. Чудова атмосфера зарахунок великої кількості визбераних елементів декору. Дякую офіціантці Анастасії за допомогу з вибором ролів та чудовий сервіс.”
“Святкували у Вас 3.08 день народження сына,просто Чудове місце для дитячого свята,багато місця,є де побігати дітям,музика,всім нашим гостям дуже сподобалось! Їжа смачна,особливо шашлик,люлякебаб і салат з яловичиною і овочами.Ще дуже уважний персонал!Дякуємо за позитивні емоції!!!”
“Дуже смачна та колоритна Бесарабська кухня.Особливо смачний Форшмак так Ікра з синеньких ,дуже пікантний смаковий букет .”
“Ввічливий , уважний персонал. Сподобався маленький ставок на подвір'ї з ручними черепашками в ньому. Смачна кухня, прийнятні ціни.”
“Відпочивали компанією у Гранд кафе 14 лютого. Все сподобалося, читав тут коменти, що шашлик чи то сирий, чи то навпаки. Як на мене, то шашлик був якраз. Салат Цезар був смачним. Вино цього дня було у подарунок, і ми взяли скуштувати різні сорти. Ціни низькі, обслуговування приємне!”
“Дуже уважні офіціанти! Дуже смачні салати. Тут реально смачно. Дуже гарний вид на море і чайок. А також гарне оформлення закладу!”
“Замовляли "Цацу" і "Галю молоду". Порції просто величезні, смачні пиво і квас, нас облуговувала привітна офіціантка. Швидка подача страв. Хочеться повернутися ще раз. Дякую!”
“Топовий бар Одеси, дуже зайшов Шикарна атмосфера, гарне обслуговування, топова музика) Дуже сподобався дизайн закладу. Фішка - супер смачні коктелі. Випив їх там не малу кількість, і всі просто вогонь, хлопці на барі дійсно знають, що роблять та знають гарно свою роботу в цілому:) Єдиний мінус - не так багато місця, а людей валом, це трошки тисне, так як заклад популярний і всі туди йдуть. Було відчуття тисняви трішки. В цілому - рекомендую!”
“Гарний садок. Є система відеоспостереження, закрита територія, охорона. Дитина із радістю йде до садочка щоранку”
“Я вперше побувала в Odessa Food Market і мені дуже сподобалося. Тут приємний інтер'єр, смачна та свіжа їжа, чудова і якісна кава, коктейлі та вино. Працівники - дуже чемні, все нам пояснювали, рекомендували та приготували смачну їжу і напої. Дякуємо! Ми обов'язково повернемося ще та будемо радити цей заклад друзям і знайомим.”
“Майстер клас в NASH нам сподобався, були з донькою там вже не вперше. Добре організовано все, тепла і дружня атмосфера в закладі. Мініпіцца вийшла смачна, мала у захваті. Прийдемо ще обов'язково.”
Турботлива команда для всієї родини; професійне лікування, делікатна гігієна та приємна атмосфера.
“Непоганий маркет. Достатня кількість вибору. Персонал начебто нічого так. Єдине що турбує, вони завжди зайняті якоюсь викладкою товару, прибиранням. Прострочення у цьому магазині не виявлено.”
“Місце позитивно вибивається з враження про місто. Якби були номери, зупинявся би тут завжди. Дуже смачна кухня, затишно і приємно.”