Огляд каталогу
- 1,102 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 1102 результатів
Перегляньте родина в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,102 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 351,208 відгуків та оцінок.
“Дуже хороше кафе із смачнющою їжею, і відносно не дорого. Є дитяче меню (на смак, чисто домашня кухня) Поки чекаєте на замовлення є чим зайнятись. По можливості обов'язково відвідайте, навіть якщо проїздом.”
“Адміністратори Олександр та Оксана дуже чудові! Дуже ввічливі, приємні. Сервіс на вищому рівні. В будинку зі сруба було дуже чисто, охайно, було багато чистих рушників, декілька комплектів білизни, різномаїття посуду. Дуже доглянуті басейни та територія. Зона барбекю це окреме задоволення!!!! Дякуємо за цей відпочинок, отримали купу задоволення!♥️ повернемось, ще й не раз ☺️”
“Чудова кухня, дуже професійний і уважний персонал. Окреме дякую офіціанту Олені і мангальщику. Дуже сподобалося.”
“Доброго дня! Хочу сказати власникам цього ресторану велике спасибі за відкриття такого шикарного та атмосферного закладу. Вишуканий інтер'єр та дуже смачна кухня. А найголовніше, є дитяча кімната! Вже неодноразово відпочивала в цьому ресторані з сім'єю та друзями, всі залишилися задоволені. Дуже приємний та привітний персонал. А ще... Замовляла піцу адресною доставкою, привезли досить швидко та ще гарячу. Ціни приємні. РАДУ ВСІМ !!!”
“Замовили піцу та суші. Привезли протягом години. До піци 2 коробочки із соусом. Все красиво та смачно – не розвалюється, співвідношення інгредієнтів оптимальне. Ще роблять знижку на день народження.”
“гарне місце розташування та доволі не маленьке меню. Добре оздоблений інтерєр . Мені з дружиною сподобалось у вас”
“Заклад має меню української та грузинської кухонь. Приємна атмосфера, новий ремонт, є невеличкі проблеми з туалетом, але то тимчасово - ремонт... Смачні страви, офіціанти намагались говорити українською, ще трішки практики і буде файно!!! Дуже багато посадкових місць, так що знайдете до смаку.”
“Чудове місце для прогулянок!!!Багато кав'ярень.”
“Затишний, красивий парк. Фото не може передати тієї атмосферності, яка тут є. І классний скляний ліфт))”
“прекрасне місце, дуже гарний бариста, все було дуже смачно, чудова кава, видно що працюють професіонали, Валерія дуже ввічлива і приємна дівчинка, приходитиму тепер сюди частіше”
“Дуб величезний, вражає. На хвилиночку, на сьогоднішній день йому 229 років! Скільки всього він бачив та пережив. Трохи пригнічує несхожість території довкола.”
“Дякуємо за смачну шавуху з сиром та беконом, ще таку не коштувала. Дуже сподобалось, зайдемо ще)”
“Муж здесь бывает чаще, но и всей семьей захаживаем иногда. Место,конечно, не подойдет для экспертов вроде Ольги Фреймут и всяких ревизоров (думаю, понятно излагаю мысли)) Но, здесь вкусно и недорого. Конечно, это не ресторан высокой кухни, но вкусно и колоритно покушать здесь можно.”
“Дуже смачна як солона випічка, так і солодка.”
“Дуже смачно та привітлива дівчина обслуговує. Дякую за смачні емоції”
“Місце зустрічі зі старими знайомими, що знаються на музиці!”
“Моя улюблена турецька кухня. Чудовий кухар. Гарний смак. Ходжу сюди не менше 10 разів на місяць”
“Дуже приємні працівники, а те, що вони готують, просто шедевр. Дуже ситні і смачні страви.”
“Приємне місце, гарна випічка. Рада що ви нарешті відкрились знов!”
“Маленька затишна кондитерська. Якісні мусові та звичайні класичні тістечка. Не дешево, але професійно і смачно. Можна посидіти в закладі або взяти тістечка з собою. Кава звичайна, не здивували. Втім це найкраща кондитерська України 2020 року! Респект, рекомендую!”
“Відмінне місце! Я в захваті! Були команією з чотирьох людей! До кожного пива принесли комплімент у вигляді солоних чіпсиків та сузариків. Брали 2 піци: квадро фромаджо і з куркою, відмінні піци! Просто супер! Також брали сирні кульки та форшмак! Чудовий смак! До піц подається оливкова олія та бальзамічний оцет, сіль та перець. Обслуговування на вимоті! Обліпиховий чай чудовий! Жаль, що немає десертів! Дякую величезне! Місце, куди хочеться, повернуться!!”
“Гарний місце для відпочинку !!! Смачно, чисто і утно. Відмінне місце перепочити”
“Чудовий, затишний готель. В номері чисто. Постільна білизна та рушники білосніжні. Окрема подяка адміністраторам!”
“Дякую магазину Staff за якісний одяг, всі строчки рівні, з закріпками, якість матеріалу суперська. Розмір через інтернет магазин обрала вірний. Доставка через Justin є,та дешевша ніж через НП”
“Нещодавно відвідували цей заклад. Місце спокійне, незважаючи на наявність близько проїжджої частини. Є майданчик на вулиці, який закритий від негоди і зовнішніх факторів. Вразила смачна і різноманітна їжа, а ще приємно вразили ціни, досить демократичні. Класні блюда на мангалі.”
“Дуже дуже смачна кава і круасани! ☕”
“Невеличкий затишний куточок вінтажної, радянської та світової аудіо техніки. Музей знаходиться у підвальному приміщенні і вміщує свою колекцію у два зали. Влітку 2018 року вхід з обов'язковою екскурсією коштує 50 грн з особи. Працівники музею, звукорежисери Олександр та В'ячеслав зацікавлять своєю розповіддю і малечу, і музикантів, і просто зацікавлених громадян. В музеї можна побачити: перші німецькі й радянські радіоприймачі різноманітних розмірів від карманних до кабінетних, грамофони, патефони, рекордери, диктофони, магнітофони, програвачі платівок всіх форматів і навіть деякі музичні інструменти народів світу. Навушники, гарнітури, мікрофони та безліч старовинних платівок із записами радянських політичних лідерів до живих записів відомих музикантів та акторів Висоцького, Утьосова... Враження і настрій на висоті. Дякую!”
“Квест просто бомба, давно такого не відчувала дуже крутий перфоменс. Актори просто вежа, тримають тебе в напрузі всю гру. Класні загадки. Приємний адміністратор, усміхнена та привітна. Найголовніше-це повірити і зануриться в цю історію. Хлопці, так тримати!”
“Дуже смачні еклери із справжнім заварним кремом. І дуже недорого)”
“Такий собі гіпермаркет замовлень... То, мабуть, щось з далекого майбутнього... Ідеальна чистота, ввічливий персонал, все швидко і ніяких несподіванок... Дякую, Розетка...”