Огляд каталогу
- 1,113 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 1113 результатів
Перегляньте розваги в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,113 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 469,141 відгуків та оцінок.
“Чудовий міні готель. Привітниі люди, спокійне та тихе місце. В готелі чисто та комфортно. Звісно це не люкс номери, але за свою ціну більше ніж задоволені перебуванням там.”
“Був в Парку не вперше, і завжди залишаються гарні враження та смачні задоволення. Вчора, в пивні вихідні, відпочивали великою компанію друзів та родичів, і всім все дуже сподобалось. Велика подяка адміністрації, які навіть з огляду майже максимального бронювнння альтанок, змогли допомогти з переміщенням в більшу альтанку з додатковим столом, оскільки гостей виявилось трохи більше ніж планувалось)) Ви прям рятівники, дуже дякую. Їжа як завжди дуже смачна) Атмосфера чудова) Діти та дорослі активно приймали участь у конкурсах та розвагах та вигравали призи) Беззаперечно, будемо у Вас - ще !)”
“Привітні офіціантки, смачна їжа, тільки відбивна занадто гостра.”
“Дуже смачно, по домашньому. Дуже приємно вражений! Коли наступного разу приїду в Одесу, обов'язково завітаю сюди знову! Вийшов з закладу ситий та повністю задоволений!”
“Мій найкращий та незабутній відпочинок в Одесі! Дякую всьому персоналу готелю «Волна»! Місце розташування неймовірне: ви можете насолоджуватись дивовижними світанками, бо готель розташований за 30 метрів до моря. В самому готелі дуже затишно, номер був чистий та затишний. Було все необхідне та навіть більше! Дівчата, які працюють тут справжні феї! Якщо щось було треба, вони в мить допомагали, я відчувала себе не просто гостем готелю, а частиною сім‘ї. Знаєте, ніби приїхав додому, де тебе завжди чекають. Спасибі за це! Тут вам запропонують воду, каву та чай безкоштовно, а при виселенні ще дадуть маленький смаколик, в якості компліменту. Шкода, що відпустка швидко пролетіла, обов‘язково повернусь ще до вас! Всім щиро рекомендую саме цей готель!”
“Були проїздом. Заїхали пообідати. Швидке та приємне україномовне обслуговування. Смачно. Щиро рекомендуємо!”
“Дійсно їм вдалося повернути мій 2007, завдяки музиці в закладі. Їжа смачна, головне все свіже. Крабовий салат був бомбічним. А подача пива взагалі супер, доречі саме пиво дуже смачне.”
“Завжди доброзичливі співробітники, жодного непорозуміння ніколи не було. Поскаржитися нема на що. Дякую)”
“Швидко та якісно зробили айпад, всім раджу”
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“Все було дуже смачно. Обовʼязково бронюйте стіл заздалегідь. Десерт качка це щось неймовірне. Попкорн з креветки неочікуване поєднання солодкого та гострого.”
“Приємне місце, хороше пиво, смачна кухня, ввічливий персонал. Хочеться прийти ще. Коли ще раз буду в Одесі, обов'язково завітаю. І вам рекомендую :)”
“Якщо з друзями, то взагалі незабутні враження.)”
“Дякую чудовим продавчиням пані Анні, та пані Осксані. Звернулась до дівчат з проханням відпарити соорочку на захід, так як вдома та в офісі не було світла. Щиро зичу дівчатам див і приємностей, яким для мене став вчиннок дівчат. Крамниці зичу процвітання! Дякую!”
“У мене вийшла реклама в Інста даного закладу. І виявилося, що недалеко від моєї роботи, вирішили з колегою спробувати .. і що я можу вам сказати ..тут дуууже смачно і затишно, без пафосу і ціни демократичні!) Так що тепер я ваш клієнт. Лаваш з сулугугі просто ”
“Сподобалася матча з шоколадом, гарне місце!”
“Затишна кав'ярня! Смачна кава з приємним смаколиком з темного шоколаду. Дуже затишно! На другому поверсі, куди ведуть дерев'яні сходи, достатня кількість столиків, на першому поверсі теж є декілька маленьких стликів. Для дружньої зустрічі попити каву- ідеальне місце!”
“Єдиний "Антошка" в Одесі, де знайшли саме ті моделі Hotwheels, які шукали... окрім того - гарний вибір”
“Все чудово, всі привітні, обслуговування гарне, аніматор просто чарівна! Рекомендую відвідати і просто, щоб розважити дитину і для Дня народження”
“из всех стрип клубов, лучший и по ценам и по атмосфере”
“Відмінний магазин завжди заходжу сюди перед подорожами або купую подарунки друзям. Будь ласка, заведіть Інстаграм, щоб можна було зручно радити вас людям.”
“Смачні страви, гарне обслуговування.”
“Магазин Крокус цінує своїх клієнтів, що не може не тішити. Ми робимо ремонт у всьому будинку і шпалери замовника тут. Менеджери допомагали з вибором, ми дуже довго не могли визначитися, і кілька разів змінювали замовлення, але вони гідно нас витримали)) Якістю обраних шпалер задоволені, забарвлення шикарне і виглядають на стінах нереально красиво.”
“Дуже швидко все зробили по гарантии) Поки що все працює без проблем) Сподіваємось що більше проблем не буде! Вам дякую за свою роботу)”
“Пиво є різноманітне, кожен знайде щось на свій смак, частенько бувають новинки. Що до цін на пиво, то вони впринципі скоріше трохи вище середньостатистичних. А ось закуски дорогі будуть!”
“Окрім розливного пива, гарний вибір пляшкового – як імпортного, так і українських невеликих пивоварень. Хто любить пшеничне, тому сюди - weizen від чеського Primator офігенний”
“Відмінне мотузкове містечко. Є кілька рівнів складності, скеледром та мегастрибок. Також зробили зручне кафе де можна випити прохолодні напої та перекусити сендвічем на бездрожжовому хлібі та вегетаріанські також є.і ще є найсмачніший домашній пиріг курка+індичка.”
“Я подорожую вже півтора року, і Україна для мене є важливою зупинкою. Сьогодні я відвідав це казино і знайшов його справді красивим і цікавим. Прошу вибачення за те, що не можу там витратити гроші, оскільки система наразі працює лише готівкою, а оплата карткою ще не повністю доступна. Я дуже радий, що був першим французом, який зайшов у це казино. Найближчими днями я відвідаю інші ваші заклади з цікавості. Як я сказав людям, які працюють у казино, європейські засоби масової інформації, зокрема у Франції та Бельгії, називають ваше казино найбільшим у Європі, що є чудовою рекламою. Я бажаю тобі добра, і я повернуся, як і обіцяв.”
“Привітний персонал, гарна локація, смачні страви, сподобалась шакшука та сирники зі смачним соусом.”
“Замовляли "Цацу" і "Галю молоду". Порції просто величезні, смачні пиво і квас, нас облуговувала привітна офіціантка. Швидка подача страв. Хочеться повернутися ще раз. Дякую!”