Огляд каталогу
- 485 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 485 результатів
Перегляньте салати в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 485 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 159,692 відгуків та оцінок.
Kosmo Pizza – це сервіс безкоштовної доставки піци та суші в Одесі. Компанія пропонує широкий асортимент страв, які вирізняються насиченим смаком та якісними інгредієнтами. Піца від Kosmo Pizza отримує високі оцінки, зокрема такі позиції, як "4 сири" та м'ясна піца. Характерною рисою піци є велика кількість начинки та смачний соус.
“Неймовірна атмосфера не лише вдень, а й увечері! Виставляють проектор та показують цікаве кіно. Також можна замовити смачну їжу за доступними цінами. Завжди все смачно, свіжо, а піци просто неймовірні) Також є комплексні сніданки, обіди, вечері.”
“Надсмачна кухня, щирий , доброзичливий колектив, доступні ціни!”
“Місце, куди приємно приходити з сім’єю.”
“Дуже смачна кава, і дуже харизматичний господар кав'ярні.”
“Дуже приємне місце. Симпатично, світло, прохолодно, є контакт з персоналом, можна точно обговорити-зрозуміти що саме можливо, а можливо тут багато! Є невеликий вибір гранульованого чаю. І цукерки) Успіхів цьому місцю, і дякую за якість.”
“Неймовірно затишна і атмосферна кав’ярня. Стильний, легкий і «свіжий» інтер’єр, привітний персонал, дуже вдале розташування. В самому центрі міста - на жвавому перехресті двох потужних транспортних артерій - Green Cup дає змогу сховатись від галасу вулиці, поринувши в теплу, невимушену атмосферу за горнятком смачної ароматної кави. Заклад ще зовсім «молодий», втім вже сьогодні він впевнено може скласти конкуренцію іменитим одеським кав’ярням, не кажучи вже про «шаблонні» мережеві кафе. Якісна кава, натуральні чаї та лимонади, оригінальні смузі з неочікуваним (та неймовірно вдалим!) поєднаннями інгредієнтів - все це, разом з професійним і привітним обслуговуванням та прийнятними цінами, змушує повертатися в Green Cup знову і знову ☺️”
“Дуже смачно! На всі 10000 рекомендую заклад☺️”
“Дуже смачна кухня. М'ясо видно, що якісне. Обслуговує, якщо я не помиляюсь Денис, він і підскаже, які краще страви до м'яса замовити і по м'ясу теж. Дякуємо.”
“Дуже гарний магазин та завжди свіже пиво! Всім рекомендую!!!!”
“НЕЙМОВІРНО смачно та ситно. Сказали чекати 20 хвилин, у висновку було все швидше. Персонал чудовий.”
“Моя думка - Easy pizza найприємніший і найсмачніший заклад у парку ім.Горького. Напої на будь-який смак. Вибір їжі для будь-якого віку. Дуже смачно та зроблено з любов'ю. Привітний персонал. Раджу для сімейного відпочинку, для зустрічі з друзями, та й просто щоби випити чай або каву з величезним вибором і на будь-який смак.”
“Вчора була там вперше, з подругою. Ми шукати місце з суші та пивом. Знайшли по відгукам, майже 5зірок. Тепер я не розумію, чого майже. Цей заклад заслуговує на 10зірок. Бо таких смачних ролів ми не їли дуже давно, навіть виконали побажання не відрізати хвостики, ну така наша ьрадиція с подругою, навіть соєвий соус вразив приємним смаком. Сервіс ненав'язливий, обстановка камерна та затишна, температура комфортна, є де заряджати телефон,по залу декілька розеток. Але здивував комплімент від закладу. Ми святкували наші дні народження. Принесли десерт у подарунок, який вразив своїм смаком. Тому що в принципі я терпіти не можу бізе, а тут аж за секунди проковтнула і була в захваті. Чек 800грн з копійками. Рекомендую дуже.”
“Завжди намагаюся купувати вина саме в цій крамниці і залишаюся дуже задоволена. Прекрасний та доброзичливий персонал, який професійно допомагає з вибором.”
“Великий вибір чаю, він дуже смачний! Приємна атмосфера! Таке почуття, ніби потрапляєш у милу китайську міні-сільце, де проблеми тебе не дістануть. Відмінне місце. Для побачення мій хлопець явно зацінив. Для любителів Азійської культури - місце, де можна розслабитися. Загалом це неймовірне та приємне місце, де дуже спокійно!!”
“Смачна кава і є багато смаколиків до кави та чаю.”
“Найсмачніша піца, якщо хтось знає томатну піцу в Ізраїлі то ще краще”
“Бездоганна атмосфера, вишуканий сервіс і вино, яке дарує справжнє задоволення. У Le Grand Cafе Bristol винна карта заслуговує особливої уваги – вона ретельно підібрана та ідеально доповнює кожну страву. Це те місце, де можна відпочити душею, насолоджуючись вишуканими смаками та приємною компанією.”
“Вечеряла нещодавно у цьому закладі з чоловіком, такого шашлику, реально з домашнього м'яса, давно не їли. І це не тільки шашлик, а й дуже смачний лаваш з сулугуні, салат, картопля і т.д. Дякую вам величезне, і процвітання!”
“Добрий день. Завдатком ставлю вам 5 зірок, але не для того, щоб похвалити, а в переконанні, що ви виправитесь! Зазвичай за піцу з вашого закладу ми в родині ледь не бʼємося, але цього разу її їсти просто не хочеться. На всіх піцах, які нам приготували тісто не солене та не хрумке, а бортик на розрізаних шматочках займає майже 50%.”
“Замовила чоловіку на День народження тут шашлик, овочі на грилі, грибочки , овочі з телятиною. Все сподобалось, смачно , прям пальчики оближеш. Ще й дуже приємно, що до Дня народження зробили знижку. Обов'язково ще будемо щось тут замовляти.”
“Саме смачне пиво що я колись куштував”
“Приїхали сюди на кілька днів змінити картинку перед очима, трішки відпочити та насолодитися морем. І цей готель повністю виправдав наші очікування! Неймовірно приємні власники та персонал. А яка смачна кухня! Вечеря на балкончику з неймовірним видом на море - це те, що ще довго залишатиметься у пам'яті. Номер великий, є усе необхідне. Щиро раджу :)”
Кафе «МАНГАЛ» — затишний заклад у Білгороді-Дністровському, куди часто заходять пообідати смачно й без зайвих витрат. Розташоване на вул. Первомайська, кафе приваблює сучасним інтер’єром і спокійною атмосферою без надто гучної музики.
“Відмінне місце дуже смачно, рекомендую Садж. Відзначали тут весілля 2020 року. Директору Галині та всьому персоналу велике спасибі та низький уклін за виконану роботу. Все було дуже смачно, уважно поставилися до кожного побажання під час складання меню. Відчувається професіоналізм! Нещодавно, майже через рік знову заїхали з чоловіком сюди повечеряти. Як завжди смачно, затишно, без зайвої метушні, то що потрібно після дня біганини)”
“Затишне місце, цікавий інтер'єр, смачна кухня, хороше обслуговування.”
“Дякую. Чудово смачно. Здивовані інтер'єром та обслуговуванням. Не чекали на такий рівень!”
“Дякуємо за смачну шавуху з сиром та беконом, ще таку не коштувала. Дуже сподобалось, зайдемо ще)”
“Смачна кава. І, що важливо, гарячий. В міру міцний, в міру гіркуватий. Брала різний, кожен добрий по-своєму. Особливо смачний виходить у бариста-дівчини, імені не знаю, на жаль. Гарні ціни. Можна посидіти всередині та зовні, можна брати каву із собою.”