Огляд каталогу
- 2,063 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 2063 результатів
Перегляньте свіжі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,063 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 821,456 відгуків та оцінок.
“Кав'ярня бомба, приємна затишна атмосфера, бариста вогонь завжди радий вам зробити чудову смачну каву і не тільки. Заходьте в гості вам завжди будуть раді))))”
“Задоволена цим сайтом, дуже рада, що знайшла його. Замовляю вже два роки в цьому магазині і ще буду замовляти. Все якісно і швидко. Дякую вам за якісну співпрацю. Рекомендую!!!”
“Гарна кондитерська-кавʼярня. Смачні тортики і кава, приємна та затишна атмосфера для посиденьок.”
“ITIS-кафе, це місце, де гармонійно поєднуються смачні японські мочі, цікаві й красиві напої та неймовірно привітний персонал. Атмосфера дуже дружня й затишна, відчувається турбота про кожного гостя. Раджу всім, хто хоче нових гастрономічних вражень і щирого сервісу.”
“Чудовий магазин ! Великий асортимент алкоголю, особливо ви́на. Персонал дуже ввічливий і привітний.”
“Надзвичайно смачний круассан та ніжна кава! Ввічливі та привітні дівчата! Саме те місце, де треба зупинитися та насолодитися життям!”
“Дуже смачна кава! Дуже приємні люди. Гарне місце, чисто та затишно.”
Barbershop у Малиновському районі Одеси — це місце, куди заходять не лише за стрижкою, а й за настроєм та впевненістю в результаті. У зручній локації в Одесі, Україна, тут створюють атмосферу, в якій легко розслабитися й довіритися майстрам.
“найкращі!!! заказую тут дитині тофу для прикорму❤️ дуже корисне, без солі ( що важливе) та смачне нереально❤️ дякую вам велике ❤️”
“Дуже задоволена сервісом у цій оптиці! Персонал привітний і професійний, допомогли підібрати оправу, яка ідеально підходить до обличчя. Широкий вибір окулярів, приємні ціни й швидке виготовлення лінз. Рекомендую!”
“Дуже смачні суші, я в захваті Шукала доставку за відгуками і натрапила на цю Брали на 2х сет 10 та локшину, половину забрали додому бо дуже ситно та смачно Рекомендую”
“Дуже смачна шаурма, мабуть найсмачніша в Одесі.”
“Другий рік поспіль відвідуємо ресторан Chili разом з сім’єю та друзями, і кожного разу залишаємося в захваті! Атмосфера тут завжди затишна, а рівень обслуговування та смак страв — на найвищому рівні. Окрема подяка офіціантці Олександрі за професіоналізм, уважність, допомогу з вибором та чудову атмосферу, яку вона створила (19.07.25). Завдяки таким людям ресторан залишає лише найкращі враження. Обов’язково повернемося знову!”
“Напевно, найкращий заклад Одеси ♥️ Їжа - гастрономічне задоволення і обслуговування це окрема любов. Наш офіціант наскільки досконало знав меню, що це викликає захоплення. Ми не зрозуміли, що смачніше неофоршмак чи булочка до нього. Ця булочка найсмачніша в житті. Паста з вугрем варта окремої нагороди. Дуже стильний інтер’єр та затишна літня тераса. Тут так комфортно ♥️”
“Величезний вибір супів з багатьох різних кухонь світу, все що брали було дуже смачне Єдиний мінус це довгий час очікування, десь до 30 хвилин подавали замовлення, і в середині мало місця і іноді треба чекати поки щось звільниться”
“Це вау-вау-вау) Мені подарували сертифікат, прийшла за подарунком і була вражена різноманіттям вибору, ароматів, текстур косметики у магазині. Отримала кваліфіковану допомогу по вибору косметики, яка мене цікавить) дякую дівчатам-консультантам за теплий та душевний прийом клієнта в магазині, я приємно вражена та пішла з гарними емоціями)”
Kosmo Pizza – це сервіс безкоштовної доставки піци та суші в Одесі. Компанія пропонує широкий асортимент страв, які вирізняються насиченим смаком та якісними інгредієнтами. Піца від Kosmo Pizza отримує високі оцінки, зокрема такі позиції, як "4 сири" та м'ясна піца. Характерною рисою піци є велика кількість начинки та смачний соус.
“Дякую за валізу! Допомогли з вибором розміру та кольору. Швидко відправили. Все одержала, дуже задоволена. Рекомендую.”
“Завжди в захваті від смаку. Неймовірна насолода. Усім раджу замовляти роли тільки тут!”
“Дуже смачна кава. Дуже смачна їжа !!!!”
“Швидко та смачно приготували замовлення. Обслуговування супер. Замовлятиму в майбутньому.”
“Хочу висловити щиру подяку банкет-менеджеру та всій команді готелю «Бристоль» в Одесі. Професійна організація, бездоганний сервіс і уважне ставлення до деталей зробили наш захід по-справжньому особливим. Дякуємо за високий рівень турботи, атмосферу комфорту та гостинності. Будемо раді повернутися знову.”
“Атмосферний заклад в Аркадії! Все свіженьке і смачненьке, по-домашньому) Горобцям, вважаю, що те ж сподобалося)) Достатній вибір страв.”
“сидим тянем мускат рожевий. дуже смачний, рекомендую. одне з найкращіх. рецепт наступний: мускат рожевий, спрайт або тоник bitter багато льоду, лемон. а насчет дешево або ні , це субьективно, бо є дешевше, но якість...”
“Шикарно! Смачні страви! Величний зал!”
“Соте по югославськи смачно . Камбала 200 грн за 100 грам теж”
“Мені дуже подобається, затишно, чисто, великий вибір страв та все дуже смачно. Ціни приємно тішать.”
“Дуже тішить, що на Райдужному є така філія, де можна поїсти дуже смачні роли та піцу. Це дуже смачно, спробуйте, не пошкодуєте. А якщо захочете доставку, довго чекати не доведеться. Завжди все вчасно і навіть швидше, ніж очікуєш. До того ж персонал дуже радує, завжди привітні, завжди порадять вибрати щось смачне і це реально так)) Дякуємо вам та кухарям за ваше старання))) Ми ваші клієнти)”
“Замовляли вперше. Ну дуже сподобалося, збалансована та корисна та смачна їжа. Привітний персонал. Також дуже швидка доставка чітко вчасно. Спасибі, обов'язково спробуємо що-небудь ще у вас)”
“Якщо мандруєте узбережжям Одесчини,заїдьте в містечко Шабо по дорозі в Ізмаїл та Вилкове.Сироварня приємне місце для відпочинку.Можна випити кави,купити сирів.Перелік видів сирів приємний для поцінувачів.Тут і рікотта,і камамбер,і норвезький легендарний брюност,який я привозила з Норвегії.І грецький халумі для смаження...Є відкриті тераси,де можна відпочити та випити кави із сиром.Велика парковка.Хочеться окремо подякувати баристі,яка готувала нам каву,яка одна з небагатьох ,обслуговує українською.Красиво,приємно і вдвічі смачніше.Дякую.Приїдемо в найближчий час.Коли з'їмо весь сир.Смачно.”