Огляд каталогу
- 171 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 171 результатів
Перегляньте смак життя в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 171 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 49,602 відгуків та оцінок.
“Відвідали сім'єю цей заклад. Їжа смачна, сервіс не дуже. Молодий персонал, тому швидко все виконували але через можливий брак досвіду не дуже кваліфіковане обслуговування: невідомість цін, ваги та склад страв і що є в наявності на кухні. Отримали враження, що вони не раді були були клієнтам адже офіціанти між собою "кидались" клієнтами "іди ти. Ні ти, бо я не хочу." Кажуть одне, а роблять інше. Звичайно через брак місць, які можна відвідати в с. Грібовка люди йдуть сюди харчуватись і в загальному все добре. Їжа смачна. Але сервіс бажає кращого. П.с. пледи та меню доступні тільки на один-два столи. Тому якщо в закладі повно посадка, то можуть виникнути також незручності по загальному враженню.”
“Великі порції, смачно. Одна офіціантка. Не сподобалося як виясняли відносини з адміністратором, було чутно”
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“Зайшли в цей заклад з чоловіком випадково. Дуже приємно здивували ціни. Не очікували в центрі Одеси знайти кафе "не за всі гроші світу" ☺️. Причому асортимент страв величезний. І все дуже смачно. Окрема подяка персоналу - ввічливі і приємні люди. Однозначно 5 зірок. Якщо колись знову будемо в Одесі - обов'язково зайдемо ще.”
“Смачні страви, гарне обслуговування.”
“Супер смачно можна поїсти рекомендую.”
“Чудовий сервіс в магазині, кваліфікований персонал, гарне обслуговування! Рекомендую!”
“Фірма і працівники просто супер”
“Заклад залишає лише позитивні враження.”
“Нам приготували неймовірно смачний оригінальний фуршет .Чудове атмосферне місце,де затишно ,персонал просто казковий , відношення до гостей 5+ .Дякую вам!”
“Дуже смачно. Готують із любов'ю”
“29.02.2020, заказав 2 піци, гавайску і парероні , ну дуже смачно !), рекомендую однозначно!”
“Дуже смачно, і ціна цілком адекватна.”
“Надзвичайно смачні чебуреки і вишнева наливка. Чемний персонал, все швидко. Шалено раджу!”
“Абсолютно чарівне місце, море за один крок, смачна кухня та кава. Ідеально для того, аби провітритися”
“Привітний персонал кави сприяє собі. Один раз спробували сандвіч із куркою і після цього брали його ще 3 рази. За невелику суму отримали дуже ситний та смачний сандвіч. Продукти свіжі, готується швидко, все дуже сподобалось!”
“Смачна їжа та класний кальян. Рекомендую”
“Меню з малюнками і описом , що полегшує вибір страв. Багато страв нових для України тому цікаво пробувати і відкривати для себе східну та турецьку кухню. Схоже що ресторан повністю відповідає національній кухні і в тому числі персонал для яких ця кухня рідна. Багато м'ясних страв та солодощів нових. Ціни середні.”
“Дуже хороша атмосфера, привітний персонал, та смачна випічка. Я для себе відкрила ще одне місце в Одесі, куди хочеться приходити )”
“Кращий «красный бархат», що я куштував коли-небудь, непогана кава і найкращі, найкремовіші профітролі. ОБОВ’ЯЗКОВО спробуйте хоча б одну профітролю, мастхев!”
“Продавец-консультант Даша просто супер! Чарівна і уважна ! Вдала покупка і люксовий сервіс! Раджу!!!”
“Святкували День народження всім все сподобалось величезне дякую персоналу. Щодо меню теж все добре, окрема подяка кондитеру дуже гарний і смачний торт. Рекомендую проводити свята саме в Каліпсо”
“Ресторан "Щастя", дякую вам величезне, ви сьогодні подарували нам з подругою щасливий, приємний вечір) Роли, сирні картопляні діпи і ваші сирні соуси, все було ну дуже смачним! Ми неодноразово були у вашому ресторані, кухня завжди на висоті, затишна атмосфера, як усередині, так і зовні, дівчатка офіціанти дуже приємні! Обов'язково повернемося до вас ще - за щастям!)))”
“Обідали на вихідних, без проблем знайшли столик на терасі. На страви очікували недовго, офіціанти були уважні та привітні. Порції великі, ситні та смачні, а ціни приємно здивували. Атмосфера затишна й комфортна, нам дуже сподобалося і ми обов’язково прийдемо ще раз.”
“Дуже гарне місце. Поруч із зупинкою та моєю роботою. Персонал чуйний, приємний. Графік роботи нормальний. Хороші ціни та дуже смачно.”
“Замовляємо вже третій раз і кожного разу ви нас дивуєте! Дуже смачно! Ви отримали постійних клієнтів, так тримати! Дякуємо і бажаємо успіхів!”
“Я військовий , їм шаурму всюди , по всій країні . Але всеодно тут найкраща .”
“Я досі під приємним враженням. Не полінуюсь навіть написати відгук. Хочу висловити велику подяку колективу даного закладу, за прекрасну організацію дня народження моєї дружини, чудово підібране меню на смак та уподобання наших гостей та цінову політику - це що стосується адміністратора, за уважне та якісне обслуговування офіціантів, і неймовірно смачну та правильно приготовлену їжу, кухарям велике спасибі та дякую. У закладі панує дружня та затишна атмосфера. Хлопці ви молодці! Будемо Вашими постійними відвідувачами та рекомендуватимемо своїм друзям.”
“Була з подругою) замовили два теплі салати з телятиною, попросили приготувати якнайшвидше)) чекали хвилин 15) Було смачно, але жирновато(”
“Хочу подякувати за подароване свято - Дня народження. Організація, страви, обслуговування, кондиціонована зала в таку спеку, жива музика - все на 5 балів! Окреме дякую адміністратору Афіні! Обов'язково будемо до вас повертатися! Рекомендую!”