Огляд каталогу
- 15 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 15 результатів
Перегляньте смак щастя в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 15 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 3,883 відгуків та оцінок.
“Пишу свіжий огляд. Були 03.05.2024 року. Напишу зразу якби не обслуговування то оцінка без сумніву 5+ з 5, а так 4/5. Ми були на пропозиції вечері за 799 грн. з безлімітним вином. 1. Атмосфера прекрасна. Дуже затишний ресторан в чудовій локації з цікавим інтерʼєром. 2. Їжа просто супер. Все було смачно. Замовляли паштет, карпачо з телятини, салати цезар і з індичкою сувід, дорадо на грилі та стейк зі свинини. Порції великі і саме головне дуже якісно і смачно ! Шеф повару і персоналу кухні дуже Дякую! Ви супер) 3. Щодо обслуговування. Для кращого розуміння постараюсь описати коротко - відчуваєш себе не комфортно. Обслуговувала жінка за 40, з якимось призрінням! Ні смачного не побажати, келихи вина виносились з якимось відчуттям що ми щось повинні цій жінці! Не підходила спеціально бо бачила що щось необхідно! В загальному відчуття що ти винен щось їй! Коли виходили ні допобачення ні чого( В загальному заклад хороший, їжа супер, інтерʼєр клас і локація зручна ) прийшов би ще із задоволенням і не тільки на таку вечерю, але з іншим обслуговуванням! Хотілось залишити чайових по максимуму але відбило все бажання( Інколи в дуже посередніх закладах достойне обслуговування, але в такому класному на жаль тут його немає….”
“Ресторан "Щастя", дякую вам величезне, ви сьогодні подарували нам з подругою щасливий, приємний вечір) Роли, сирні картопляні діпи і ваші сирні соуси, все було ну дуже смачним! Ми неодноразово були у вашому ресторані, кухня завжди на висоті, затишна атмосфера, як усередині, так і зовні, дівчатка офіціанти дуже приємні! Обов'язково повернемося до вас ще - за щастям!)))”
“Після розчарування в "столовці" поруч, відвідали дане кафе, правда ту частину, що напроти! Вже не вперше помітив, що за простим інтер'єром сховано дуже якісне обслуговування і дуже гарна готовка. А офіціант (нажаль не пам'ятаю імені цього хлопця), просто працює на всі 100! Харчувались тут тиждень і завжди були задоволені! Рекомендую!”
“Вперше в закладі. Прекрасний інтер'єр, персонал ввічливий та все смачно. Будь-які нюанси вирішуються дуже швидко (наприклад: WiFi). Рекомендую.”
“дуже смачно. але попереднє замовлення”
“Три роки заходжу до приємного магазину. Не приховую - завжди беру трохи, але ось асортимет той що мені потрібний навіть у великому супермаркеті не знайдеш. Приємно тішить наявність марних відомих продуктів. Овочі свіжі брали пізно ввечері (на базар вже пізно...) – магазин не підводить!”
“Милий кафе, приємна атмосфера. Дуже милі хлопці. Те, що я пробувала, було смачно! Хай щастить)”
“Якість, актуальність, стабільність! До співпраці – рекомендуємо. ))”
“Приємне та домашнє місце де можеш скуштувати випічку на свій смак. Дуже смачна випічка, тому що я люблю випічку. Приємні продавщині. Інтер'єр мінімалізму але зі смаком.”
“Найсмачніша кава в Аркадії!!!!! Пончики – чарівні! Рекомендую! Спробувавши один раз - повертатиметеся знову і знову!”