Огляд каталогу
- 2,507 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 2507 результатів
Перегляньте смачний в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,507 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 937,123 відгуків та оцінок.
“Дуже смачно! Ми були тут на сніданку, брали шакшуку. Але після того, як зробила перший ковток запаяного капучино все як в тумані. Почали їсти і навіть думка не майнула сфотографувати їжу. Дуже рекомендую!!!”
“Дуже смачна кава. Приємні та привітні бариста”
“Чорноморка – чудове місце для шанувальників риби та морепродуктів, із приємною атмосферою, скандинавським дизайном та доволі високими рейтингами серед гостей. Персонал, а особливо офіціантка Марія, робить обслуговування приємним і комфортним завдяки уважності, професіоналізму і доброзичливості.”
“Дівчатка консультанти просто супер!)) Допомогли та підказали!!)) Буду постійним покупцем)))”
“Кльовий заклад . Якісна крафтова кава ! Приємний , уважний , ввічливий персонал . Раджу до відвідування . Куштував фільтр фермент диня , дуже сподобався . Матча лате також дуже достойно .”
“Як завжди дуже смачно тепло та затишно! Мої улюблені мангові ШУ та ранкова кава - надзвичайні! Дуже чемний персонал. Дякую! Завжди з задоволенням сюди повертаюся!”
“Чудове, тепле, затишне місце. Врятувало нас від пролисного дощику. Бариста - прям умничка! Какао, печиво - неймовірно!”
“Сьогодні 10 травня пили чудову каву та їли найсмачніше морозиво у кафе Смак кави. Дякую”
“Дуже приємне, миле, затишне кафе ❤️”
“Дуже класно посивіли, кухня дуже смачна, затишне місце, зал шикарний”
“Це був найсмачніший рол в моєму житті! Найнеймовірніше поєднання смаків: авокадо, лосось, креветка! Це просто неймовірно! Від цієї феєрії смаків з мене злетіла нижня білизна! Бажаю Вам розвитку!”
“Їжа відмінна та різноманітна.. Доступні мансаф та інші варіанти.”
“Смачна українська кухня, мідії на наш смак були дещо пересоленими. Гарний інтер‘єр та обслуговування.”
“Дуже гарний магазин та завжди свіже пиво! Всім рекомендую!!!!”
“Готель дуже сподобався - чистий номер, привітливий персонал, смачні сніданки. А ще вид з вікна - зручно вмошчуєшся на підвіконні (там є м'які матрасики і багато подушок), береш каву і насалоджуєшся! Окрема подяка за заселння раніше ніж прописано в правилах. Обов'язково ще зупинимось в даному місці!”
“П'ять років, вісім відвідувань. Здогадайтесь з першого разу, чи приїздили б ми сюди стільки разів, якщо нам не подобається? Що мені подобається. Дикий берег, бо я люблю ловити бичків. Пару раз за літо припливають дельфіни. Ніхто не ходить по пляжу, пропонуючи їжу. На Фонтанці розташований величезний торговий центр Рів'єра з величезним Ашаном. Поряд Одеса. Якщо треба розвіятись ввечері або погана погода, то в Одесі це просто зробити. На території садиби знаходиться балка, яка сприяє особливому мікроклімату на подвір'ї. За парканом може бути спека, а на території віє вітерець. Привітні і старанні господарі. Любителям випити зайвого і голосно пореготати серед ночі тут вхід заборонено.”
“Кухня позитивно вражає! Неймовірно смачно та не дорого. Кожного разу як до мене приїжджають друзі я їх привожу сюди поїсти. Всі хто смакував цю кухню у повному захваті! Усі хто пише, що тут не смачного - боти. І я не розумію для чого псувати рейтинг закладу. Хозяям величезна подяка та низький уклін.”
“НЕЙМОВІРНО смачно та ситно. Сказали чекати 20 хвилин, у висновку було все швидше. Персонал чудовий.”
“Дуже гарне місце та люди! Обслуговування на найвищому рівні! Рекомендую!”
“Кращий варіант із розрахунку (ціна-якість) Відпочиваємо тут уже вдруге. Цього року довелося навіть коригувати свої плани, щоб потрапити саме сюди. Намагалися знайти альтернативу, але нам не вдалося. Чимось чіпляє це місце, як описати не знаю. Тут справді шикарно! Дуже продумана споруда. Сусіди один одного не напружують. Кожен номер має свої плюси. Так відразу і не скажеш якийсь варіант краще. Вхідні двері та вікна розташовані у кожного зі свого боку будівлі. Це генеральне рішення, як на мене. У тебе не виникає почуття "Комуналки". Навіть номери без тераси мають маленьку зону особистого простору. Гостьовий будинок пропонує спільну кухню. Ми користувалися лише двічі, але для нас це теж виявилося плюсом. Також є пралка, для когось може бути важливим фактором. Нам не знадобилася, в номерах є тазики))) Ну, а найбільший ПЛЮС, це звичайно ж загальна ТЕРРАСА))) Вид на море заворожує. Спочатку постійно фоткаєшся на тлі кораблів, що заходять у порт. Потім звикаєш))) Взагалі все тут подобається. Нічого не дратує. Місце для тих хто любить тихий, спокійний відпочинок, без зайвої метушні та шуму. Якщо нудьгуєш - на пляжі є ресторанчики з помірними цінами. Підводячи межу, можу рекомендувати Гостьовий дім "ТЕРРАСА". Особисто для мене, це найкраща пропозиція за власний кошт.”
“Моя улюблена кондитерська. Обожнюю базилікового-полуничний наполеон з пармезаном і кокосово-коубнічний торт. Просто диво.”
“Валерія чудово обслуговує, завжди пам'ятає всі мої побажання, порекомендує завжди, коли не можу визначитися”
“Моя думка - Easy pizza найприємніший і найсмачніший заклад у парку ім.Горького. Напої на будь-який смак. Вибір їжі для будь-якого віку. Дуже смачно та зроблено з любов'ю. Привітний персонал. Раджу для сімейного відпочинку, для зустрічі з друзями, та й просто щоби випити чай або каву з величезним вибором і на будь-який смак.”
“Вчора була там вперше, з подругою. Ми шукати місце з суші та пивом. Знайшли по відгукам, майже 5зірок. Тепер я не розумію, чого майже. Цей заклад заслуговує на 10зірок. Бо таких смачних ролів ми не їли дуже давно, навіть виконали побажання не відрізати хвостики, ну така наша ьрадиція с подругою, навіть соєвий соус вразив приємним смаком. Сервіс ненав'язливий, обстановка камерна та затишна, температура комфортна, є де заряджати телефон,по залу декілька розеток. Але здивував комплімент від закладу. Ми святкували наші дні народження. Принесли десерт у подарунок, який вразив своїм смаком. Тому що в принципі я терпіти не можу бізе, а тут аж за секунди проковтнула і була в захваті. Чек 800грн з копійками. Рекомендую дуже.”
“Ми завітали сюди на вечерю в понеділок і вражені неперевершеним смаком страв і атмосферою! Я замовляла сезонний салат з руколою та ягодами в качину грудку з грушею та пюрем з батату. Це щось фантастичне! Нас вразило різноманіття винної карти- тут кожен задовільнить свій смак. А ще тут дуже красиво, комфортно, затишно. В понеділок з відвідувачів були тільки ми. І ми прекрасно відпочили! Дякуєм!”
“Дороговато, але смачно, затишно. Ввечері грає жива музика”
“Улюблене кафе. Приємне і затишне. Смачне та привітне. Рекомендую.”
“Невеличке кафе у "велосипедній" тематиці. Смачна кава, смачні сніданки, постійно є люди. Крок-мадам просто богічний був!”
“Дуже смачно, отримали купу задоволення! Кава дуже смачна, штрудель з вишнею і шоколадом рекомендую!”
“Дуже затишна кав'ярня, ввічливий персонал, є портативний зарядний пристрій”