Огляд каталогу
- 763 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 763 результатів
Перегляньте чудова в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 763 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 235,597 відгуків та оцінок.
“Відмінне місце можна відпочити з дітьми, є де посмажити шашлики. Проїхати можна машиною з низьким кліренсом.”
“Дуже затишний готель, уважні в ставленні господаріі, задоволена на всі 100%”
“Відмінні комплексні обіди. ціни нижче середнього. Домашня кухня. Є пиво, креветки.”
“Кафе знаходиться на самому берегу моря, проте, ціни нормальні. Суп з фрикадельками 45 грн, пюре 35, відбивна 50, компот 20, салат з капусти 35. Дуже все смачно. Зверніть увагу на те, що великі порції, якщо замовляти дітям, то по пів порції бо не з'ідять. Ввічливий персонал, нас обслуговувала Лєра яка чітко розповіла про всі страви і допомогла з замовленням. Є стільчик для годування дитини. Нам треба було помити пляшечку під суміш для дитини, не відмовили, за що окрема подяка. Є туалет, що дуже важливо. Рекомендую.”
“Відпочинок дуже сподобався! Приємний сервіс, чистий просторий номер, уважний персонал, територія охайна, смачні страви, сніданок включений у вартість. Є міні ферма з тваринами. Обов'язково хочеться повернутися!”
“Дуже смачна кава. Завжди привітні дівчата, які з радістю допомогли мені зорієнтуватися по смакам моти. Поверталася і буду повертатися)”
“Тиждень в кінці серпня 2018 року харчувалися сім'єю в "Чайці". Рекомендуємо саме це кафе. Доброзичливий персонал, дивовижна їжа, душевне свіже пиво створюють незабутню атмосферу затишку і комфорту. Ціни абсолютно не кусаються. Величезне спасибі "Чайці" за проведене з Вами час.”
“Сучасна їдальня. Смачна їжа. Кава супер!”
“Дуже гарне місце, все поблизу,море чисте,свій пляж,людей не так багато,просто супер. Побувавши до цього в Затоці два рази на Южанці,зрозуміла що тут найкраще місце!!!номера чудові,як для сім'ї то супер!!!!надіюсь що в наступному році обов'язково приїдемо тільки в Гармонію!!!Також хочу сказати за кафе "Рандеву " ,поварі і офіціанти молодці, обслуговування на високому рівні,все дуже смачне!!!Рекомендую @!!!”
“Дуже файне та красиве місце. Кухня вражає! Дійсно незвична кухня с особливими смаками. За останній рік це єдине місце яке приємно вразило та ми отримали гастрономічний оргазм. На суши/піцу/пасту та інший фаст фуд не розраховуйте!”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Можна перекусити, купити воду-шоколадку. І звичайно кава-чай. Рекомендую брауні :)”
“Місце де смак їжі, атмосфера закладу і сервіс - на висоті! Смачно, тут дуже смачно! Особливо стейк і фісташковий торт! Зверніть увагу, якщо Ви бажаєте сидіти саме в тому, інстаграмному дворику, то обовʼязково бронюйте стіл, хоча б за днів 5-7. Родзинка закладу - биття людини тарілок, після нервових ночей те що треба!”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Хороший пляж,білий пісок,широка берегова смуга,багато майданчиків для спортивних ігор.Поряд кафе,можна купити лимона,пиво,каву,а також щось перекусити.”
“Шановні гості двору! За бажання ви можете побачити "Таємний двір", дочекавшись когось із мешканців, який пропустить вас усередину. Якщо в проході відмовить - поставтеся з розумінням, тому що територія будинку - це все ж таки приватна власність. Довгий час доступ до унікального двору був відкритий для всіх бажаючих, але все ж таки терпіння мешканців не нескінченно. За день через двір проходило кілька десятків (!) туристичних груп та безліч гостей одинаків, після яких залишалися гори сміття. А також двір облюбували закладники та обрали курилкою діти із сусідніх школи та ПТУ. Особисто Вам було б приємно таке у вас вдома? А такий ще момент: ви можете уявити яке чудове відлуння у цьому дворі-колодязі? А тепер уявіть, що з раннього ранку до пізнього вечора у дворі галдять десятки людей, а ввечері їх змінює маргінальна молодь з усього району, бо, нагадую, це був єдиний відкритий двір на кілька кварталів! Під п'яні вигуки дуже добре спати. Тому за закритий доступ всередину унікального зразка архітектури кожен може подякувати своїм не дуже культурним співгромадянам та гостям міста. Зовні будинок також красивий і доступний, паркан і ремонтні роботи ведуться біля сусіднього будинку.”
“Не найдешевший ціновий сегмент в місті, але все покривається смаком та якістю. Плюс радує україномовне обслуговування.”
“Чудове місце з неперевершеною атмосферою, дуже гарним персоналом та прекрасним пивом!”
“Пиво дуже смачне. Страви і закуски - не дуже. Їли їх фірмовий тартар з дунайки (оселедець) - звичайна страва, другий раз не замовив би. М'ясна тарілка до пива - майже все м'ясо в ній було переселено. Не можу рекомендувати.”
“Як завжди все дуже смачно! Приємна музика і зручне розташування закладу. Дякую! Ще не раз повернусь.”
“Чудовий заклад. Всім раджу. Привітне ставлення персоналу, приємна атмосфера, і найголовніше – нууу дуже смачно)”
“Чудовий заклад, дуже приємне обслуговування. Рекомендуємо!”
“ОККО станція з потужним менеджментом. За 5 хвилин перебування на станції, заправили не тільки автомобіль, а виїхав з відчуттям "заправки" гарним настроєм на весь день. Особлива подяка пані Юлії за уважність до гостей та оперативність. З нею залишив половину свого серця, а з собою в дальню дорогу взяв приємні спогади про найкращий сервіс від колективу української компанії ОККО! Піца виявилася смачнющою))) Дякую всьому колективу. Бажаю всім благополуччя та здоров'я! З повагою!!!”
“Кафе чудове, смачно, затишно, діти в захваті від дитячого лаберинту. Окрема подяка Ані та хлопцю офіціанту. Не було можливості найняти музиканта і персонал нам допоміг крутити музику, було весело. Дякую.”
“Все пройшло на найвищому рівні! Персонал дуже привітний та уважний, швидко реагує на всі прохання. Номер був чистий, затишний і продуманий до дрібниць. Атмосфера в готелі приємна, тиха та комфортна — саме те, що потрібно для гарного відпочинку. Особливо радимо обирати номер-студію на 19-му поверсі — звідти відкривається просто неймовірний, захопливий вид! Обов’язково повернемося ще раз і рекомендуємо всім, хто цінує сервіс та якість!”
“Також швидко працюють, як і кількома тижнями раніше.”
“Одне з найламповіших місць в Одесі - на задньому дворику просто ідеальне місце для відпочинку великою компанією на свіжому повітрі. Обслуговування завжди на висоті, а кухня - в переліку великий вибір смачнючих страв болгарської кухні. Однозначно рекомендую до відвідування!”
“Топовий бар Одеси, дуже зайшов Шикарна атмосфера, гарне обслуговування, топова музика) Дуже сподобався дизайн закладу. Фішка - супер смачні коктелі. Випив їх там не малу кількість, і всі просто вогонь, хлопці на барі дійсно знають, що роблять та знають гарно свою роботу в цілому:) Єдиний мінус - не так багато місця, а людей валом, це трошки тисне, так як заклад популярний і всі туди йдуть. Було відчуття тисняви трішки. В цілому - рекомендую!”
“Витвір мистецтва, рука створена з маленьких металевих шестерень, гвинтиків, заклепок, зварених між собою.”
“Гарна продукція! Співвідношення ціна-якість дуже класне ! Особливо подобаються нові люстри під звичайну лампу в золото-бурштинових кольорах .”