Огляд каталогу
- 321 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 321 результатів
Перегляньте шеф кухарі в в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 321 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 98,895 відгуків та оцінок.
“Чудовий заклад з ідеальними сніданками. Великі порції, хороша кава, відмінний сервіс. Респект власникам.”
“Дітлахів, сумнівався у виборі. Їздив містом, дивився бюджет і круті. Зовні супер, розмір басейну і парний великий, стіл теж. Важливий пункт, який не перевіриш - обіцяли унікальну парну з гарячою вологою парою. У результаті це все було, колективу сподобалося, час провели там добре. Хотіли все ще зібратися там, ну як життя дасть.”
“Обслуговував сам господар закладу-СЕРВІС 5⭐️ собака додавала атмосферу та настрій, коктейлі за секретним рецептом. Всі дуже дружні, приємні та веселі.”
“Доброго дня! Замовляли перший раз у вас сет і залишились дуже задоволені . Сет різноманітний, багато начинки та вміру рису, шо є немаловажно, бо був гіркій опит. Васабі, соєвий соус та імбирь теж смачні. Цю компанію я з задоволенням буду рекомендувати друзям та знайомим.”
“Найсмачніші вареники та пельмені! Вже три роки з вами і ви якась знахідка просто ... завжди заморозка в холодильнику виручає, дуже зручно, а головне смачно і по-домашньому! Не знаю у кого сирники не такі чи вареники з капустою не вміють варити, таких проблем ніколи не виникало, на відміну від інших виробників, навіть порівняти нема з чим. Рекомендую”
Campania розташована в Приморському районі Одеси на вулиці Жуковського — це місце, яке поєднує формат гастробутика та затишного простору зі столиками для неспішних дегустацій. Заклад вирізняється європейською гастрономічною концепцією: тут можна не лише перекусити, а й обрати якісні продукти для дому.
“Хороший Майстер із Золотими Руками. Всю роботу робить чудово, якісно, швидко і саме. Головне ціни помірні. Я особисто радий, що такий Майстер працює в нашому місті.”
“Чудове місце. Дякую персооналу за швидке замовлення”
“Рекомендую встановлювати броньовані двері та вікна у Олександра ми з дружиною залишилися дуже задоволені”
“Відмінна можливість взяти велосипед на початку траси здоров'я”
“Затишне місце на Тінистій – поруч Аркадія. Гарна не дорога кухня. Комфортне проживання у готелі.”
“Дуже гарне обслуговування. Продавець ввічливий, чуйний. Купили тортик для великої компанії, все з'їли, смачно, ситно, задоволені. Рекомендую.”
“З Осавою вже майже рік. Завжди вчасна доставка (зазвичай швидше ніж кажуть) Смачні та якісні страви. Зручне пакування. Окрім напевно кращих в Одесі суші, також готують дуже смачну піцу. Беззаперечно рекомендую!”
“Найкраща мережа в Україні. Якість на вищому рівні і ціна відповідна. Смачні роли (особливо лосось). Дуже швидко доставили, навіть не шкода залишати кур'єру на чай. Також іноді замовляю на виніс, приємно вражена, що персонал обслуговує українською!”
“Хороша доставка) їде трохи довше нової пошти, але і дешевше значно) з цілісністю посилок питань не було. Якщо 'не горить', то вибираємо доставку джастин. рекомендую)”
“Дуже доброзичливі дівчата працюють, кава смачна, ціни демократичні”
“Одне з найбільш пристойних закладів на Ланжероні! Смачно, не дорого. Приємна атмосфера, привітний персонал. Рекомендую!”
“Дуже гарний фото-центр . Добрі та чутні дівчатка.”
“Моє вітання! Сьогодні з чоловіком заходили у цей заклад. Персонал дуже привітний. Хотілось чогось новенького та незвичайного, дівчина касир запропонувала бургер у лаваші. Смачний, цікаво зібраний, та сочний. Від нас із чоловіком подяка шефу! Закладу поб ажаємо продовжувати дарити радість своїм клієнтам!”
“Бувала в Одесі, відпочивала з чоловіком в сауні. Ну все виявилося культурним, попарилися відмінно, чай попили смачний. а після відправилися гуляти”
“Дякую El Solo. Ви стали ТОП у цю відпустку для нас. І окреме спасибі офіціантові Яні за терпіння до дітей та посмішку. Були 5 січня. Смачно все, без винятку.”
“Шикарна доставка дуже смачно. Піца приїжджає гаряча, а роли не розпадаються. Їжа якої наїдаєшся. Якість 5 зірок заслуговує))”