Огляд каталогу
- 321 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 321 результатів
Перегляньте шеф кухарі в в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 321 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 98,895 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна піца! Ми дуже задоволені!”
“Доставка працює на 110%. Замовляю на пілоті їжу в офіс вже раз 20-й, все смачно і швидко!”
“Шаучяк шаурма смачна роблять від душі! Молодці так продовжувати!”
“Найкрасивіша школа англійської в Одесі))”
“Якщо одним словом, то "Супер", як асортимент, так і консультації від персоналу”
“Чудовий магазин, привітні продавчині, які завжди порадять і знайдуть ідеальний для вас варіант! А також дуже великий асортимент і приємні ціни! Не слухайте нікого, відмінний магазин!!!”
“Смачна піца, тісто тонке та смачне начинки достатньо, але можна і замовляти додатково. Доставка по Основі безкоштовна. Дякуємо персоналу за вашу роботу!”
“Дуже доброзичливі та гостинні люди”
“Відділення знаходиться в магазині Сільпо, ціни хороші, менеджери дуже приємні. Швидка доставка посилки Херсон-Одеса, менше доби! Ціни дуже приємні!”
“Відмінний ресторан, всім раджу, приємні люди тут, однак)”
“Хороший магазин, великий асортимент”
“Мені дуже смачні суші всім рекомендую”
“Нереально смачна піца, соус топ взагалі”
“Купила акумулятор Gelius для iphone Відмінний акум. тримає як рідний, півроку експлуатую просідання немає здивована))”
“18 січня 2025 року я відзначав ювілей у ресторані готелю "Гранд відрада". Оформлення залу та столу було на висоті. Вразила різноманітність та смакові якості страв, які були оформлені красиво та подавалися вчасно. Ювілей вдався, багато в чому, завдяки чудовій роботі адміністратора комплексу Ігоря та офіціанток Тетяни та Катерини. Дякую вам! До нових зустрічей!”
“Дівчатка дуже чуйні! Підібрали на подарунок дружині та парфуми та косметику!”
“Дуже колоритний дворик, купили горіхи і місцевий суджук (про їжу не в курсі)”
“Я в шоці три години чекали замовлення. Свято було зіпсовано, у відповідь на дзвінки до оператора чули у відповідь тільки грубість. Більше ніколи не замовимо нічого тут.”
“супер супер смачно і дуже низькі ціни, дякую))”