Огляд каталогу
- 377 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 377 результатів
Перегляньте якісна їжа в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 377 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 154,786 відгуків та оцінок.
“Дуже любимо випічку Папаш-лаваш всією родиною, перепробували багато, завжди все свіже та смачне, дуже великий різноманітний асортимент. З недавніх часів з'явилася піца, смачна, як домашня, не така як у піцеріях, ну ось душевна. Завжди усміхнені та привітні продавці. Рекомендую!”
“У теплу погоду сидіти на літньому майданчику одне задоволення) Шашлик та люля дуже смачні, ціни нормальні”
“Затишно, відмінний тематичний інтер'єр. Гарне обслуговування, смачно! Рекомендую.”
“Мій улюблений ресторан протягом останніх 5 років ! Смачно, гарно, дуже рекомендую”
“Черноморка це гурманіка. Обслуговують швидко, професійно. Офіціанти як бджоли. Кухня це неперевершено, смачно, гарно, кухня відкрита. Але місця треба бронювати. Обов'язково треба цей заклад.відвідати”
“Вже кілька років користуюся цією доставкою їжі. Піца та суші - просто смакота. З нетерпінням чекаю вихідних, щоб замовити чергову порцію) Іноді буває запізнюються доставники на 10-15 хвилин, але не критично. До якості продуктів нарікань немає. Рол камікадзе з перцем Халапеньє можна на змагання возити :))”
“Смачно, чисто та швидко. Рекомендую”
“Гарне затишне місце. Але під закриття там трішки мутний контингент збирається, на любителя. Я там декілька разів обідав і було класно, ввечорі особисто я відчував напругу, але коли були з друзями то їм як раз така атмосфера заьегаловки 90х сподобалась. Можливо весь цей час мутним контингентом були ми…”
“Відмінний скейт парк лише маленькі діти трохи заважають☺”
“Готую у всіх на виду. Продукція гарячого копчення.”
“Сковородка + салат афродіта, наїлись від пупа )) Персонал привітний Рекомендую, найкраще в грибовкі”
“Не перший раз будучі в Одесі сюди заїзжаємо,дуже зручно в плані,тут скупитись,щоб не везти в Києва.”
“За сумою можливостей, стилю, атмосфери не можна поставити менш, ніж 5. Особливо чудові десерти.”
“Дуже смачно, соковито та не дорого. Такого не знайдеш, там реальне м'ясо”
“хоч назва закладу інше і кухня змінилася, та атмосфера яка присутня в цьому закладі просто чарівна, професійний та ввічливий персонал залишив по собі багато емоцій, кухня на хорошому рівні, все смачно та продукти свіжі, залишився задоволений і відвідуватиму вас ще”
“Зовсім непогана кухня, для заправки.”
“Дякую величезне! все зробили чудово!”
“Гарна аптека. Знижки пенсіонерам 7%. Персонал ввічливий. На телефонний дзвінок відповідає одразу і завжди.”
“Кава смачна, сендвіч асорті теж сподобався.”
“Гарна кава. Приємне обслуговування.”
“як АТБ, хоча товар винесли в зал, а ціну доведось "випитувати". І дійсно ціни на деякі фрукти вищі ніж в інших торгових мережах. Було чисто, нам на касі не довелось довго чекати”
“Дуже смачна кава,а оформлення у вигляді фотокави то взагалі супер...Ціна нормальна,а оформлення ще краще і настрій піднімає...Дякую хлопцеві, що нам приготував таку каву для мене і глінтвейн безалкогольний для сина.”
“Шаурма смачна, не розвалюється, інгредієнти свіжі,смачні, якісні, швидко приготували, привітний та охайний персонал, чисті столи, дотримуються гігієни, найліпша гавайська шаурма в Одесі”
“Дуже люблю тут брати каву)) Тут грає мій улюблений рокешник і обслуговує класного бариста, на ім'я Ілона) Вона реально варить смачну каву) Поєднання кави з рокешником - це запорука чудового дня) Няк^_^”
“Дуже смачно,єдине що немає столиків щоб присісти”