Огляд каталогу
- 44 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 44 результатів
Перегляньте їдальня в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 44 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 13,871 відгуків та оцінок.
“Назад у СРСР. Відмінне місце, щоб добре і ситно поїсти. Ціни супер. Суп гороховий з ковбасою всередині та сосиска у тесті всього 24 грн.”
“Очі розбігаються від кількості їжі.Смачно та не дорого.Рекомендую)”
“Проста , смачна їжа. Дуже дешево. Їдальня для студентів. Та тих хто працює поруч. Меню невелике , але досить різноманітні страви.”
“Дуже велика Таврія В як торговий центр. Ввічливий персонал. Великий асортименти, багато товарів, свіжа випічка. Для зручності є каси самообслуговування.”
“Відмінне місце для обіду, бюджетно, але при цьому дуже смачно. І як бонус є можливість побачити по-справжньому суміщений санвузол:)”
“Дуже смачно готують! Велика різноманітність страв. Чемний персонал. У залі чисто, працюють кондиціонери, дотримано всіх норм карантину (дезінфекція столів, вимірювання температури при вході, персонал у масках).”
“Відмінне місце для обіду, бюджетно, але при цьому дуже смачно. І як бонус є можливість побачити по-справжньому суміщений санвузол:)”
“Робила епіляцію воском та шугарінгом, це був ідеальний ефект! Я відносно чутлива до болю, і косметолог навчив мене знімати біль за допомогою дихання, що дійсно допомагає. Косметолог дуже терплячий та уважний до всього процесу, я дуже задоволена його професіоналізмом! У салоні дуже чисто та затишно, смачні частування та чай від косметолога після процедури було дуже приємно! Косметолог порекомендував цільові продукти відповідно до моєї ситуації, лосьйон для лікування пошкоджених волосяних фолікулів, після використання менш ніж місяць ефект був дуже очевидний, все майже загоїлося і зникло, лосьйон не дратує, не жирний, легко відштовхується, дуже рекомендую Для нужденних!!!”
“Дуже все смачно! Випічка ,неймовірно смачна . Кавою взагалі був здивований , відчувається що кава свіжого обсмажування, бариста зробив каву на вищому рівні, молодці так тримати! Був дуже вражений персоналом всі гостей зустрічають з посмішкою , і надали відповідь на всі мої запитання.Дякую вам, так тримати. Ви неймовірні .”
Суши FalenchiK — це місце в Курортному на вулиці Чорноморська, де можна швидко й без зайвих очікувань замовити улюблені японські страви для відпочинку біля моря. Заклад працює у форматі замовлення на виніс/доставки та робить акцент на свіжості й смаку.
“Неймовірно затишна і атмосферна кав’ярня. Стильний, легкий і «свіжий» інтер’єр, привітний персонал, дуже вдале розташування. В самому центрі міста - на жвавому перехресті двох потужних транспортних артерій - Green Cup дає змогу сховатись від галасу вулиці, поринувши в теплу, невимушену атмосферу за горнятком смачної ароматної кави. Заклад ще зовсім «молодий», втім вже сьогодні він впевнено може скласти конкуренцію іменитим одеським кав’ярням, не кажучи вже про «шаблонні» мережеві кафе. Якісна кава, натуральні чаї та лимонади, оригінальні смузі з неочікуваним (та неймовірно вдалим!) поєднаннями інгредієнтів - все це, разом з професійним і привітним обслуговуванням та прийнятними цінами, змушує повертатися в Green Cup знову і знову ☺️”
“Неймовірно! Смородиново-карамельний мусовий десерт - шедевр, дуже смачна кава, інтер'єр, атмосфера - все на рівні.”
“заправлюсь лише на Окко. Подобається кава та якісне пальне. Дякую за гарний сервіс”
“Святкували тут День народження. Чудове місце, привітний персонал, особливо уважний і ввічливий офіціант. Є можливість зробити попереднє замовлення, що допомогло зекономити час очікування. Крім того є парковка і вихід на пірс із катерами. Дуже смачно готують, особливо салат "З печінки" і гарнір "Гриби з овочами в білому соусі"”
“Дуже сподобалося, все по сімейному, дитяча кімната, аніматор, смачно годують, дитяче меню, проводять майстер-класи для дітей. Затишно, спокійно. Вперше було мало людей, а були 1 вересня - столиків вільних не було. Рекомендую.”
“Смачно і дешево, ще й приємний вайб театру!”
“Найкращий та найулюбленіший наш заклад в Одесі. Завжди відвідуємо. Надзвичайна атмосфера, привітний персонал. Дуже смачні страви, одеська тюлечка взагалі відпад”
“Магазин сподобався, дівчата з відділу безготівкових розрахунків дуже привітні і проконсультували і пішли на зустріч у складних питаннях, дякую.”
“Дякую за українську і смачні бургери та обслуговування”
“Дуже затишне місце розміщення, дружній підхід до кожного, відчуваеш себе як вдома, чудові номера, шумоізоляція та взаналі ніхто нікому незаважає, рекомендую)))”
“Невеликий, але затишний магазин. Є товари та продукти першої необхідності, працює 1 каса, але черг практично не буває. Обслуговування хороше, бувають знижки певні товари. Усередині знаходяться 2 платіжні термінали та автомат кави.”
“Купили піцу від шефа, все просто чудово, хлопці працюють на зношування, до останнього клієнта.”
“Кухня клас! Дуже все смачно, особливо піца! Обслуговування супер! Всім рекомендую.”