Огляд каталогу
- 724 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 724 результатів
Перегляньте їжа в кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 724 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 249,024 відгуків та оцінок.
“Дуже атмосферне кафе, і дуже смачна кава, часто ходжу сюди на обід.”
“Пляж Лагуна має все необхідне для чудового відпочинку тут є: роздягальні, вбиральня, шезлонги (оренда літо 2025 - 400 грн), рушники (оренда - 100 грн), власне кафе (оцінити не вдалось, послугами не користувались) та гарний, чистий, невеликий, але дуже затишний пляж. Рекомендую!”
“Дуже смачна кава,а оформлення у вигляді фотокави то взагалі супер...Ціна нормальна,а оформлення ще краще і настрій піднімає...Дякую хлопцеві, що нам приготував таку каву для мене і глінтвейн безалкогольний для сина.”
“Дуже тепле та затишне кафе, з буккросінгом та смачною кавою. Але чому Ви сьогодні були закриті?”
“Дуже люблю тут брати каву)) Тут грає мій улюблений рокешник і обслуговує класного бариста, на ім'я Ілона) Вона реально варить смачну каву) Поєднання кави з рокешником - це запорука чудового дня) Няк^_^”
“Супер. Особливо яблучний пончик. А ще кава реально якісна”
“Все дуже смачно як завжди! Дуже часто тут смакую шаурмою!”
“Відмінний супермаркет, гідні ціни, великий вибір продукції!”
“Затишне місце. Гарна кухня. Приготували дійсно при нас.”
“Неймовірно чудова дівчина-бармен, дешево і смачно”
“приємне місце для приємного та смачного перекушування)”
“Супер місце для відпочинку...всередині прохолодно і жарко...”
“Все супер, вічливий персонал, по УБД бескоштовно лежак, зонт, рушник!”
“Таке затишне місце зі смачною кавою ❤️ Сподобалася освіжаюча содова. Тут є кішечка, килим та затишні столики.”
“Доброго дня! Хочу подякувати дівчатам зі Смартлабу!”
“Прекрасна кухня.Привітний персонал. Ціни - нижче плінтуса для такої якості та обслуговування. Рекомендую.”
“Приємний обслуговуючий персонал Затишна атмосфера”
“Затишно! Вкуснооо! Топчіккк !!!”
“Дівчина доволі непривітна,хлопець світленький витягнув весь сервіс. Кава смачна,мигдалевиц круасан також. Дуже спокійна та невимушена атмосфера,хотіла б кожен день тут сидіти і дивитись на море. Загалом враження приємні,хочется повернутись ще”
“Відмінний підхід та обслуговування, відчуваєш себе бажаним клієнтом, смачні бургер та гарячий бутерброд, так тримати!”
“Дуже смачна випічка, персонал привітливий, та завжди уважний Дякуємо за вашу працю”
“Кафе викликало купу приємних емоцій. Дуже привітний персонал завжди прислухається до прохань покупців.”
“Найсмачнішу каву, макаруни просто ❤️❤️❤️❤️❤️”
“Чудове розташування, чистий пісок та привітний персонал - це все про пляж "Ікра". Серед багатьох пляжів м. Одеса, рекомендую провести свій відпочинок саме тут. Перш за все, хотілося б відзначити доглянуте обладнання та прибраний пляж. Вхід - безкоштовний, плата лише за використання шезлонгів, парасолі та диванів, але теж можете прийти з власним покривалом, а вночі насолодитись зорепадом - ніхто вас не вижене. Важливо є те, що ви можете з собою брати їжу та напої на пляж (не є обов'язковим купувати щось у ресторані). Туалети поряд та чисті, також є літній душ. Є додаткова послуга замовлення кальяну. Щодо атмосфери, не відчувається напруги, грає музика. Бажаємо вам гарного відпочинку, а "Ікрі" - процвітання!”
“Смачна кава. Позитивний Бариста. Затишне місце.”
“Замовляли у вас суші) вони були неймовірно смачні — рис ідеально приготований, не переварений і не розсипається, а риба свіжа, ніжна й дійсно високої якості. Приємно вразив великий вибір: є як класичні роли, так і цікаві авторські варіанти.Порції щедрі, красиво оформлені — видно, що кухарі готують із душею.”
“Найсмачніші гонконгські вафлі в місті Чорноморськ! Тішить, що є солоні та солодкі вафлі. Сьогодні скуштував солону з сиром та якимось мега смачним соусом, саме те, якщо не їж м'яса, підходить вегетаріанцям.”
“Дуже приємне місце! Обожнюю заходить перед роботою сюди снідати) Тут царює спокійна і приємна атмосфера. Персонал - дівчатка дуже привітні. Випічка супер! Кава бомбезна! Раджу!)”