Огляд каталогу
- 361 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 361 результатів
Перегляньте їжа у кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 361 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 116,752 відгуків та оцінок.
“Я пам'ятаю, як все почалося... Я пам'ятаю тягар спекотних днів. Всі п'яти разом, шкарпетки в роті – Нас Вишка робила сильнішою. Але як було нелегко, Я пам'ятаю як я стомився. І від рідних так далеко... О! Благо! Шеф мене рятував! Знайшов я чудовий острівець, Де буде рада, як сім'ї. І годують, ніби ти синку, Так годують так! смачніше – ніде!”
“Дуже смачно, брали шашлик, крильця,люлякебаб, скумбрію, плов, безкоштовно додають картоплю, цибульку, лаваш та соуси, 20 хвилин і замовлення готове. А їх томати просто це просто щось нереально смачне! Дякуємо за їжу приготовлену з душою!”
“Дуже смачно та нормальні ціни, відмінне місце, просто знахідка!”
“Що у вас є найдешевше прямо взагалі. Якщо комусь цікаво то я збираю нагороди з monobank.”
“Дуже смачно, як і в 2017 році, подача гарна, їжа апетитна, ввічливе обслуговування. Дякуємо, що Ви зберегли ідеальну технологію приготування шашлику”
“Вечеряла нещодавно у цьому закладі з чоловіком, такого шашлику, реально з домашнього м'яса, давно не їли. І це не тільки шашлик, а й дуже смачний лаваш з сулугуні, салат, картопля і т.д. Дякую вам величезне, і процвітання!”
“Добридень! Дуже гарне обслужіваніе.Вкусно готують всім гостям дуже сподобалося все довольни.Спасібо будимо рекомендувати вас.”
Кафе «МАНГАЛ» — затишний заклад у Білгороді-Дністровському, куди часто заходять пообідати смачно й без зайвих витрат. Розташоване на вул. Первомайська, кафе приваблює сучасним інтер’єром і спокійною атмосферою без надто гучної музики.
“Нещодавно відвідували цей заклад. Місце спокійне, незважаючи на наявність близько проїжджої частини. Є майданчик на вулиці, який закритий від негоди і зовнішніх факторів. Вразила смачна і різноманітна їжа, а ще приємно вразили ціни, досить демократичні. Класні блюда на мангалі.”
“Дуже затишне кафе, смачна та домашня кухня . Персонал ввічливий , буду рекомендувати ваше кафе друзям. Дякую вам !!!”
“Молодий зростаючий ресторан. D-6 приємне місце: одеський колорит, найсмачніший шашлик та уважний персонал! Приходьте на Чорне море СЮДИ!”
“Краща шаурма у місті. Беремо тут вже багато років.”
“Миле, затишне місце. Смачна їжа за доступною ціною. Порція велика. Комплексний обід-90грн. Якщо брати тільки друге та компот-70грн.”
“З подругою відвідали заклад і були приємно вражені. Замовили гарячу сковорідку з мідіями та салат з морепродуктів, це було дуже смачно. Порції великі. Фірмовий чай - насичена насолода. Затишна атмосфера, музика, ввічливе обслуговування, смачна кухня, дуже швидке приготування, практично без очікування .. все це залишило приємний присмак та бажання повернутися у майбутньому. Рекомендую!!!”
“Дійсно все смачно!!! Порції великі (достатньо брати по півпорції). Рекомендую!!!)”
“Гарне затишне місце. Хороша кухня, все дуже смачно і багато, порції досить великі. Персонал ввічливий і привітний. Ціни як на мене низькі для такого закладу і порцій. Все не з'їли, упакували з собою.”
“Смачна їжа та великий вибір страв.Меню у кафе просто чудове! Тут можна знайти як традиційні українські страви, так і різноманітні європейські наїдки. Борщ з пампушками був просто незабутній – насичений і ароматний. Вареники з картоплею та грибами також вразили своєю ніжністю та смаком. А на десерт я замовив медовик, який став ідеальним завершенням вечері. Я дуже задоволений якістю їжі і великим вибором страв.”
“Дуже затишне місце. Чудова кухня. Чудовий сервіс. Дякую за приємно проведений час.”
“файне місто) дуже смачно) персонал дуже файний! рекомендую!! Слава Україні!”
“Сподобався заклад. Цікавий інтер'єр, атмосферно. Швидкого принесли замовлення. Все було смачно.”
“Затишне місце, чудова атмосфера. Смачно та хороші ціни. Дуже швидка подача.”
“Надзвичайно затишне місце з приємною атмосферою. Страви смачні, подача оригінальна, а персонал ввічливий та уважний. Обов’язково повернуся ще! ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Чудовий затишний ресторан зі смачною їжею як для дорослих так і для дітей”
“Вже другий рік поспіль ми святкуємо Новий рік в Одесі і йдемо снідати в цей заклад після святкування. Тут дуже смачна азійська кухня, швидка та якісна подача, приємні та чемні працівники. Дякуємо! Відтепер це - наша улюблена мережа закладів азійської кухні!”
“Дуже смачна кухня, чудове обслуговування. Оригінальний інтер'єр і адекватні ціни. Гарно провели час з друзями, обов'язково відвідаємо ще раз!”
“Душевне місце з відмінним обслуговуванням та смачними напоями!”
“Соковитий шашлик, смачна камбала на мангалі, приємний персонал”
“Відмінне місце для тих, хто хоче відпочити у спокійній обстановці. Без понтів, зате з приємними цінами та дуже смачною кухнею. Інтер'єр виконаний у дереві, дуже класне враження справляють акваріуми у залі. У теплу пору року є літній майданчик. Якщо хочете випити, то алкоголь треба приносити із собою. Дуже подобається цей заклад своєю простотою і в той же час своїми перевагами, тому 5+”
“Дуже уважний, приємний та доброзичливий хлопець працює. Місце, зрозуміло, не саме вишукане, шаурма це не лобстери, але важливіше як персонал ставиться до гостей. Ну і так, шаурма була смачна.”