Огляд каталогу
- 361 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 361 результатів
Перегляньте їжа у кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 361 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 116,752 відгуків та оцінок.
“прекрасне місце, дуже гарний бариста, все було дуже смачно, чудова кава, видно що працюють професіонали, Валерія дуже ввічлива і приємна дівчинка, приходитиму тепер сюди частіше”
“Дякуємо за смачну шавуху з сиром та беконом, ще таку не коштувала. Дуже сподобалось, зайдемо ще)”
“Автентичний заклад справжньої в'єтнамської в самому серці Одеси. Подружжя господарі закладу приїхали з В'єтнаму та радують одеситів і гостей міста національними в'єтнамськи стравами а також продуктами з В'єтнаму. Надзвичайно смачний та поживний суп Во Бо тут напевно кращий в Одесі. Дуже раджу його скуштувати та оцінити особисто. Ви маєте змогу змінювати гостроту додаючи спеції та приправи, які очікують вас на столиках. Інтер'єр дуже простий, але більшого й не треба, коли хочеш з'їсти наваристого супчика Фо Бо. П.С. цей суп просто ідеальний на ранок після гучної вечірки :)”
“Дуже приємні працівники, а те, що вони готують, просто шедевр. Дуже ситні і смачні страви.”
“Давно не пила такого смачного какао. Дякую за гостинність.”
“Позитивна атмосфера , смачні сендвічі. Великий вибір напоїв та смаколиків як для до рослих так і для дітей. Також є дитячий майданчик .”
“Хороше місце для відпочинку з кальяном, ігровими приставками”
“Чудова шурпа, прекрасний плов, відмінне обслуговування ! ))”
“Цікаве місце з неймовірно смачною кухнею. Чудове обслуговування та атмосфера. Форшмак вау і вареники з маком. Рекомендуємо!”
“Дуже дуже смачна кава і круасани! ☕”
“Я в цьому місці зараз і все дуже смачно рекомендую цей ресторан в одессі, (тим хто любить Японську кухню)”
“Дуже гарний сервіс, привітний персонал, ввічливі, уважні до клієнта. Менеджер Анастасія - є зіркою закладу. Компетентна, ввічлива, пропонує новинки в асортименті так, що ще й не спробував, а вже хочеться скуштувати. Респект закладу, а особливо працівникам!!!!!!”
“чоловік не одноразово брав сніданок у постіль саме тут) начинки багато, їла б і їла тільки бейгли, особливо з хамоном, сиром та грушею! кава теж дуже смачна. єдине, хлопці які там працюють завжди втомлені і не дуже привітні, але їх можна зрозуміти)”
“Морозиво філадельфія з інжиром - це дуже прикольно:) треба повернутися спробувати ще:)”
“Улюблений заклад! Завжди смачно, затишно, чудовий персонал”
“Дуже сподобались вареники, тонке ніжне тісто, невеличкі то залітають як насіння”
“Кава на рівні, десерти свіжі, інтер’єр сучасний. Залишився приємний післясмак.”
“Дуже смачна кава і десерти❤️ обслуговування на найвищому рівні”
“Затишно, тихо, спокійно, тепло та смачно)))”
“Моє улюблене місце для відпочинку!”
“Цікаве місце. Здивували великі порції та дуже смачно.”
“Надзвичайно смачно, ситно, дешево!!! Готує сам власник. Кожного дня приходить близько 5 ранку на роботу й готує все свіже. Дуже приємний молодий чоловік. Замовляли лагман, самсу, казанкеб. На моє здивування - кава наздвичайно смачна. На 150 грн. наілися "від пуза" втрьох так, що вечеряти ніхто не захотів. Після екскурсій ввечері повернулися в це кафе й взяли з собою 2 порцій плову додому. Наступного ранку вже в Києві ми його розігріли й були здивовані - смачнющий плов навіть розігрітим. А порціі такі великі, що 2 порціі ми не "осилили" втрьох. Чоловік переважив плов - порція 340 гр. при заявлених в меню 300 гр. Всім рекомендую!!! Смачніше було лише на гуцульському весіллі, хоча доводилося бувати в "крутих" ресторанах не раз.”
“ОККО тримає марку,. Молодці. А головне можна не тільки заправити авто , а й попоїсти смачно.”
“Якщо ви шукаєте гарний вид з вікна, то вам не сюди. Якщо хочете смачно і не дорого поїсти, то ласкаво просимо. Шашлик дуже смачний, завжди свіжий. Хашлама з баранини це взагалі щось земне. Шурпа чудова. Смачно, ситно та найголовніше адекватні ціни. Ну і лимонад прямо з дитинства)). Рекомендую!!”
“Смачна кухня та дуже приємна господарка)”
Розташована на вулиці Атамана Головатого в Біляївці, «Смачна Зупинка» — це місце, куди зручно заїхати на швидкий перекус або спокійно посидіти за чашкою кави. Заклад позиціонується як кафе з акцентом на просту, зрозумілу їжу та напої на щодень.
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Сервіс на найвищому рівні! Офіціанти максимально уважні та ввічливі. Страви смачні. Також смачні десерти. Під час одного з моїх відвідувань цього закладу моє замовлення робити трохи довго, тому у вигляді вдячності за очікування мені принесли десерт за рахунок закладу. Дуже подобається це місце, всім раджу!)”