Огляд каталогу
- 438 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 438 результатів
Перегляньте fi у одесі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 438 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 131,225 відгуків та оцінок.
“Були у цьому готелі із дітьми. Враження залишилися просто чудові. Не далеко від пляжу Лузанівка. Номери з ремонтом, чисті, є свій душ, туалет та спільний холодильник на 2 номери. Врахуйте, що біля двору трамвайні колії! Але ні нам, ні дітям це не заважало спокійно спати. Також тут є спільна для всіх номерів кухня з усім необхідним для комфортного проживання приладдям.”
“Мій найкращий та незабутній відпочинок в Одесі! Дякую всьому персоналу готелю «Волна»! Місце розташування неймовірне: ви можете насолоджуватись дивовижними світанками, бо готель розташований за 30 метрів до моря. В самому готелі дуже затишно, номер був чистий та затишний. Було все необхідне та навіть більше! Дівчата, які працюють тут справжні феї! Якщо щось було треба, вони в мить допомагали, я відчувала себе не просто гостем готелю, а частиною сім‘ї. Знаєте, ніби приїхав додому, де тебе завжди чекають. Спасибі за це! Тут вам запропонують воду, каву та чай безкоштовно, а при виселенні ще дадуть маленький смаколик, в якості компліменту. Шкода, що відпустка швидко пролетіла, обов‘язково повернусь ще до вас! Всім щиро рекомендую саме цей готель!”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“ОККО станція з потужним менеджментом. За 5 хвилин перебування на станції, заправили не тільки автомобіль, а виїхав з відчуттям "заправки" гарним настроєм на весь день. Особлива подяка пані Юлії за уважність до гостей та оперативність. З нею залишив половину свого серця, а з собою в дальню дорогу взяв приємні спогади про найкращий сервіс від колективу української компанії ОККО! Піца виявилася смачнющою))) Дякую всьому колективу. Бажаю всім благополуччя та здоров'я! З повагою!!!”
“Дуже сподобався. Затишно,тихо ,все чисто гарний іньер'єр.”
“Улюблений готель в Одесі❤️ Зупиняємося тут щоразу, коли приїжджаємо, і завжди задоволені. Кілька разів радили його друзям і знайомим – і всі залишилися у захваті! Номери просторі, світлі, зі стильним інтер’єром і всім необхідним для комфортного відпочинку. Персонал привітний та уважний. Але найбільший плюс – це розташування. Готель знаходиться у самому центрі Одеси, звідси зручно дістатися будь-куди. Якщо шукаєте гарне місце для зупинки в місті за доступний прайс – дуже рекомендую!”
“Все пройшло на найвищому рівні! Персонал дуже привітний та уважний, швидко реагує на всі прохання. Номер був чистий, затишний і продуманий до дрібниць. Атмосфера в готелі приємна, тиха та комфортна — саме те, що потрібно для гарного відпочинку. Особливо радимо обирати номер-студію на 19-му поверсі — звідти відкривається просто неймовірний, захопливий вид! Обов’язково повернемося ще раз і рекомендуємо всім, хто цінує сервіс та якість!”
“Відпочивали з чоловіком 5 днів. Дуже затишний і приємний готель. Що дуже сподобалось, так це сімейне ставлення: набрати водички з кулера? - звісно; чи можна розвішати рушники на тих сушилках на подвірʼї? - не можна, а треба. Також приємно було, що коли приїхали з самого ранку, то дозволили залишити в них речі, переодягнутися і піти на пляж, поки не буде заселення. І в останній день також виселились, залишили речі, пішли на пляж і потім переодягнулися в готелі і забрали речі. І також, що було приємно, що комунікація була українською, і загалом дуже приємне ставлення.”
“Завітали до Вас вперше, дуже раді що обрали саме цей готель, тут затишно та чисто, привітна команда готелю, ще й привітали з днем народження листівкою та подарунком, що було дуже неочікувано і приємно. Зручне розташування готелю, 15 хв пішки до вокзалу, 30 хв до центру. Завітаю Вас ще) (Один мінус, це сходи, не зручно якщо з валізою)”
“Чудова обстановка)))красивий краєвид на море”
“Приїхали до готелю раніше запланованого часу, в 11 годині. Адміністратор з радістю поселила нас у номер. Приємно... Розташування - 50 метрів від пляжу "Чайка". Зручно. Парковка біля готелю. Номер з балконом - чисто, красиво та з приємними компліментом у вигляді сонцезахисного крему. На території готелю є басейн. Все чисто. Поки що задоволені повністю, хоча тільки перший день відпочинку. Ціна теж дуже гарна як для такого комфорту. Рекомендую... P.s. за відгук гроші не платили і нічого не обіцяли)))”
“Дуже задоволена перебуванням у цих затишних апартаментах , у номері є все необхідне,номер чистий і затишний, дуже близько до моря , буквально 1 хвилина ,це дуже зручно, приємно і супер економить час. Окремо хочеться відмітити власницю, це надзвичайно чуйна ,приємна, відповідальна та уважна людина.Я помітила будинок ще коли декілька місяців тому відпочивала у іншому місці ,написала у вайбері і мені дуже детально все розповіли , надіслали всі відео кімнаток і коли я вже через декілька місяців вирішила приїхати, то вибір пав остаточно на Світлану. Дякую , дуже раджу це чудове помешкання!”
“Дуже смачна домашня продукція. Ручне ліплення, що дуже зручно все доставляють додому. Для мене це знахідка і величезна допомога при приготуванні будинку їжі. Пельмені та вареники завжди в морозилці) І кафе забігаю на обіди. Швидко, смачно і що немало важливо завжди якісно.”
“Дуже сподобалось, як подають страви. Насправді дуже смачно і піцца і суші. Меблі вже напевно деякі потребують заміни: плями, потертості. А в загалом дуже гарне, компактне місце для відпочинку. Офіціанти і адміністратори піклуються про клієнтів, дуже прємно. Рекомендую відвідати.”
“Супер атмосферне місце) є дитяче меню , офіціант - дуже професійна! Обовʼязково прийдемо сюди знову, коли повернемося в Одесу”
“Сподобалася матча з шоколадом, гарне місце!”
“Дуже смачна кава та неймовірно ніжні мочі! А ще тут працюють дві дівчинки – обидві дуже приємні й ввічливі, завжди з усмішкою ❤️”
“Приємний заклад, з приємним і уважним персоналом, смачні страви, дякуємо ☺️”
“Ресторан, що пропонує дегустаційний сет страв, які відображають еволюцію кулінарії від найдавніших часів до футуристичних концепцій, демонструючи розвиток смаку та технік”
“Гуляли містом, зайшли перекусити. Дуже миле та затишне кафе. Взяли Наполеон та варенички – все дуже смачно.”
“Чудове місце. Затишні та чисті номери із усіма зручностями. Компетентна адміністрація. Смачна кухня. Швидкий Wifi. Море поряд. Дно піщане, вода прозора. Трохи заважає шум автомобілів, але це не портить загального позитивного враження.”
“Хороший заклад, де можна святкувати день народження. хороша шаурма та піца, також є інтернет та туалет, столиків не так багато, а і є музика та кандей. Дизайн хороший жаль що зараз закрито”
“Спочатку хотіли поселитися в іншому готелі, але не було місць. І не пожалкували, що потрапили сюди — сервіс вищий за очікування. Дуже уважний персонал, нам навіть допомогли з багажем до кімнати. В номері було дуже чисто, ні пилинки. Що сподобалося — нові матраци і подушки, дуже зручно спати.”
“Відпочивали у серпні 2020 року. Сподобалося, у номерах є все необхідне: кондиціонер, телевізор, холодильник, сушка для білизни. Праска та чайник на ресепшні. wi-fi. Персонал привітний. На території знаходиться басейн, бісєдки, мангали, шомпора також на ресепшні. Вся територія озеленена різновидними декоративними деревами та квітами. Харчування: багате різними стравами на вибір. Самі обираєте що Ви хочете. Є кавовий апарат. Недолік: нам не вистачало розеток. В кімнаті було три розетки які були зайняті, тобто були підключені телевізор, кондиціонер та холодильник. І ще одна розетка у ванній. Це було лист не зручно, так як нам доводилося заряджати телефон у ванній. Правда не у всіх номерах така була ситуація. Тому, бажано взяти з собою переносу чи тройник.”
“Відпочивали з дитиною 4 років в новому корпусі, в 2-х +1 місному номері з видом на лиман. Вид на море не брали, оскільки внизу є різного типу бари та кафе, які працюють до ночі. Рекомендую. Номер чистий, нова техніка. У ванній кімнаті встановлено бойлер, сучасна сантехніка. Дуже зручне і велике ліжко, з ортопедичним матрасом. Зміна рушників кожних 3 дні. Прибирання раз в 5 днів, або за домовленістю. Прибирання професійне та якісне. Адміністратори турботливі, приємні, якісно виконують свої функції, завжди ідуть на зустріч. Окрема подяка Людмилі, яка відповідала за чистоту. Для харчування рекомендую Сонечко, яке знаходиться зовсім поруч. Вранці дуже смачні сирники та млинці. І взагалі все дуже смачно :) Рекомендую відвідати кафе Чарка Шкварка, яке знаходиться на уютній алеї Де зокрема подають пиво в банках (на фото) Пляж чистий, періодично чистить спецтехніка. Є мангали з бесідками. Хороше на пляжі кафе Водограй, смачна кухня. З мінусів, слабка шумоізоляція. Двері в номерах з мдф, чути все з коридору. Якщо відпочивати з малою дитиною, буде важко з обіднім сном. Паркінг, який знаходиться на цокольному поверсі, тільки для люкс номерів. Рекомендація для адміністратора, попереджати відпочивальників, які повертають в номери після 23:00, щоб вели себе тихіше.”
“Кава дуже смачна, якщо раз спробуєш вже відмовитися буде складно :) і приємно те що можна купити в пачках справжню Арабіку саме справжню!!! Дуже смачно рекомендую всім як точку, де можна попити смачну каву з домашньою випічкою і купити пачку кави”
“Прекрасне місце для відпочинку. Найбільше вражає величезний, чистий піщаний пляж. Так як комплекс знаходяться на другій лінії, є окремий прохід до пляжу. На території комплексу розташований басейн. Територія не велика, тому корпуса розташовані компактно. Номера чисті і просторі. В кожному номері душ, телевізор, холодильник, кондиціонер.”
“Привітний персонал, затишна база відпочинку з необхідним для комфортного родинного відпочинку, море перша лінія. Територія доглянута та чиста. На території є кафе зі смачним, різноманітним меню. Правда макароны їмо лише твердих сортів, тому ті, що запропонували в меню не дуже сподобалися. На території є настільний теніс, більярд, дитяча зона з машинками на прокат, гірка та гойдалки. Поблизу бази є магазини, базарчик.”
“Мені дуже сподобалось , ставлю 5 зірок за обслуговування та прекрасні коктейлі , я вже мовчу про найсмачніші роли”
“Дуже класний отельчик, в номері по прибуттю було дуже чисто, персонал дуже люб'язний, є 2 басейна один для діточок, другий для дорослих, єдиний мінус це постійно пеячучі люди на передньому дворику біля басейну, і вони так займали його що ніколи там не було вільного місця хіба що рано в ранці, також сама база відкривається лише з 8 ранку що для мене стало дивно тому що прокинулись рано в ранці на море в 5 ранку а все було зачинено ну то дрібниці 5/5”