Огляд каталогу
- 441 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 441 результатів
Перегляньте foodestablishment та internetcafe в в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 441 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 122,673 відгуків та оцінок.
“Майже кожного дня приходжу в цю кавʼярню, тому що кава смачна, персонал привітний, у закладі комфортно. Олександр, Ірина та Даниїл майстри своєї справи. Дякую Вам!!! Приходжу в цей заклад за смачною кавою зробленою Вами!”
“Завжди знав про цю мережу, як про місце з приємним персоналом та смачною кавою. Але сьогодні вранці став свідком наступної ситуації: бабусі стало зле(не знаю, чи замовляла вона щось, чи просто зайшла трохи перепочити від ранкової спеки, ми зайшли всередину під кінець), бариста Анастасія запропонувала допомогу, викликала таксі, вибачилася перед нами і провела та посадила у авто людину. Здогадуюсь, що таксі ця надзвичайна дівчина замовляла за свої кошти... Прошу поширити цю інформацію і подякувати цій прекрасній людині!”
“Один з найкращих шашликів в місті, завжди беру тільки на винос тому за доставку нічого не скажу, купую шашлик вже 4 роки всім рекомендую, міць топ куриний шашлик з сулугуні в тісті і помідорами, це напевно найкраще що куштував в житті.”
“Дуже смачний крафт. Можна замовити дегустаційний набір — це недорого, і заодно знайомить з різними сортами пива.”
“Кава дуже класний. Відчувається свіжа обсмажування. Великий вибір кави на вагу”
“дуже смачний глітвейн :) був "не сезон", людей на пляже мало, можливо тому швидко, майже миттево. а, і до персоналу - без нарікань (у відгуках жалілись на російску - або врахували, або заминили, але до мене говорили українською ...)”
“Дякую господарям все дуже смачно”
“Затишне і недороге кафе, де почуваєшся як вдома. Привітна хазяйка, великий вибір чаїв і кави, смачні десерти і чудовий настрій!”
“Мені дуже подобається вибір рому в магазині, мене завжди привітно обслуговують і рекомендують смачні новинки”
“Затишне місце зі смачними десертами, кавою і гарним обслуговуванням”
“Як і раніше, вважаю, що це одне з найзатишніших, атмосферних місць, де за чашкою смачної кави почуваєшся, як удома. Однозначно, ця кав'ярня – місце, де завжди максимально комфортно, весело та приємно провести час :) Успіхів та процвітання Вам!”
“Дуже затишне місце, завжди приємно обслуговування. Асортимент доволі великий, можна знайти книгу, яка тобі по душі”
“Смачна кава! А також великий асортимент вибору, на будь-який смак, чай, кава)) будемо приходити частіше, а ще, приємні баристи завжди допоможуть з вибором та порадою смачного напою!”
“Чудово красиве місце! Я закохалася в інтер'єр, дійсно смачну каву, не встигла спробувати тарталетки, але обов'язково зайду сюди, коли приїду на селище❤️”
“У цій кав'ярні завжди приємна та затишна обстановка. Готова повертатися сюди знову і знову!”
“Це не тільки місце сили, це місце добра та любові.”
“Смачну каву, адекватні ціни. Точно входить в мій топ-5 одеських кав'ярень.”
“Що у вас є найдешевше прямо взагалі. Якщо комусь цікаво то я збираю нагороди з monobank.”
“Нещодавно відкрив для себе нове місце- кафе Hola Lola у садах перемоги. Навіть не думав, що може бути так смачно і швидко. Рекомендую відвідати це місце заради кесадильї - особливо з куркою. В них дуже смачна кава, великий вибір цікавих прохолодних напоїв. Не фанат матчі , але холодна матча з полуницею перевершила всі очікування. Дуже привітний персонал, дівчина офіціант була дуже уважною.”
“Смачна кава і круасани. Приємний сервіс. Є затишні місця. Дякую за такий чудовий заклад!”
“Атмосфера, яка надихає. Кава, що смакує…)”
“Дякую за дуже цікаву екскурсію, був з сином, отримали багато позитивних емоцій, не очіковано прям ВАУ цікаве місце. Багато нової інформації, Дівчина яка проводила екскурсію, просто СПЕЦ, а можливість потримати та погладити це просто офігезна емоційна терапія. Ще раз ДЯКУЮ!!!!!!!!!!”
“Кав'ярня бомба, приємна затишна атмосфера, бариста вогонь завжди радий вам зробити чудову смачну каву і не тільки. Заходьте в гості вам завжди будуть раді))))”
“Змінюю відгук, заходила до хлопців на каву, нові дівчата баристи дуже милі і роблять дуже смачний капучино, майже як в Італії, в міру міцний та смачний. Дякую, що прислухаєтеся до клієнтів))) 10.01.2021 Інтер'єр милий, кава смачна, десерти теж. Але дівчина на касі мені нагрубіла, я зробила зауваження з приводу кришки, що погано закривається в середній склянці, на що отримала відповідь - у нас всі п'ють і ніхто не розливав, можливо вам потрібно пити каву в Арома каві. Можливо, таким людям свою думку потрібно залишити при собі, а не видавати її клієнтові. Двійка за бариста”
“Гарна кондитерська-кавʼярня. Смачні тортики і кава, приємна та затишна атмосфера для посиденьок.”
“Дуже затишна кав'ярня та дуже гарна бариста мене обслуговувала. Замовляли Лате на кокосовому молоці та капучіно з карамелю, і на десерт наполеон. Все дуже смачно і якісно. Дякую за чудове обслуговування”
“Чудовий магазин ! Великий асортимент алкоголю, особливо ви́на. Персонал дуже ввічливий і привітний.”
“Надзвичайно смачний круассан та ніжна кава! Ввічливі та привітні дівчата! Саме те місце, де треба зупинитися та насолодитися життям!”
“Дуже смачна кава! Дуже приємні люди. Гарне місце, чисто та затишно.”