Огляд каталогу
- 441 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 441 результатів
Перегляньте foodestablishment та internetcafe в в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 441 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 122,673 відгуків та оцінок.
“Нарешті знайшла шаурму, яка реально варта уваги! Соковите м’ясо, свіжі овочі, соус — просто топ. Хочеться повернутися ще раз!”
“Бензин дорогуватий, заїжаю тільки тому що найчистіші туалети. Нівкого таких чистих ЗАВЖДИ туалетів немає”
“Одна з кращих мереж азс в Укоаїні. Паливо, обслуговування на висоті. Смачна кава.”
“Хлроший кофе, приятная обсьановка. Тихо и уютно”
“Не знаю, чому обрала саме цей заклад серед безлічі інших на Старосінній площі. Чекала поїзд "Одеса-Київ", гуляти було нестерпно спекотно, тож зайшла, зацікавившись рекламою молочних коктейлів. Замовила мілк смузі "Манго-ананас". 115 гривень. Не дешево, та не захмарно. Смачно, але не фантастік. Працювала приємна дівчина, яка обслуговувала швидко і без зайвих розмов. Людей спочатку було небагато, проте згодом майже всі місця зайняли. Є ще місця на вулиці, та потім я засумнівалася, чи ті столики під парасольками належать саме "Merry Berry cafe". Інтер'єр пристойний, м'які стільці й крісла, також є "барні" стільці на двох. Приємне світло. Засмутили штучні рослини, хоч були і декілька живих. Вікна не миті. Та то я вже докопуюсь. Розумію, дівчатам на те немає часу, вони навіть столики не встигали вчасно прибирати Додам, що, крім напоїв, тут є тортики, тістечка, інші солодощі, а також несолодка їжа: круасани з різноманітними начинками, млинці та інше. Також тут пропонують донатити на ЗСУ. Отже, рекомендую. Я сама провела тут чудові прохолодні пів години, навіть не хотілося йти.”
“Борщ був дуже смачним, велика порція, дякую”
“Меню з малюнками і описом , що полегшує вибір страв. Багато страв нових для України тому цікаво пробувати і відкривати для себе східну та турецьку кухню. Схоже що ресторан повністю відповідає національній кухні і в тому числі персонал для яких ця кухня рідна. Багато м'ясних страв та солодощів нових. Ціни середні.”
“Атмосферний заклад, смачні страви, обслуговування топ”
“5/5 Відмінний заклад! Мабуть вже традиційний заклад нашої родини який раджу всім! Смачно, атмосферно.”
“Неодноразово відпочивали в АрШаті, все сподобалось, радим іншим гурманам...”
“Чудова атмосфера та приємний персонал, також присутня українська мова, що є великою перевагою”
“Дуже хороший працівник, завиток з шоколадом та вишнею - щось нереально смачне та свіже .”
“Продавец-консультант Даша просто супер! Чарівна і уважна ! Вдала покупка і люксовий сервіс! Раджу!!!”
“Офіціантка Анастасія дуже приємна. Їжа непогана,було мало людей в залі,тому нас швидко обслуговували. Кава нажаль була не смачна та перепалена ( Доволі демократичні ціни,як для Одеси. Лате 90 грн,діпи з соусом 90 грн,кальян 350-550 грн. Хотілось би,щоб вікна відкривались і ти безпосередньо знаходився на повітрі,слухаючи море та вуличних музикантів”
“В даному кафе дуже смачна піца і картопля фрі, рекомендую гостям міста”
“Дуже гарне місце брали піццу дуже смачна”
“Ми ходили сюди майже щодня коли були у Курортному. Смачні страви на мангалі, який сам собою креативний, і скумбрія і м'ясо. Смачне вино. Хазяїн завжди питала чи нам подобається і чи смачно, що було приємно.”
“Хто бажає відпочити в затишному місці - Вам сюди. Доглянута територія, басейн, комфортні апартаменти, малолюдний пляж, турботливий господар і вічливий персонал. Відпочивали родиною з 13 по 19 липня отрималали купу позитивних емоцій!”
“Дуже смачна домашня кухня. Ціни приємні, порції великі. Всім раджу!)”
“В який раз бачу, те що люди це найважливіше, офіціант був дуже добросовісний і сервіс від того на висоті. А ще й дуже гарно співала, молодець.”
“Дуже привітний та кваліфікований персонал ! Все дуже смачно! Раджу спробувати усі страви!”
“Дуже смачна кава і приємна атмосфера.”
“Дуже гарне обслуговування, смачна кава, і гарні дівчата, дякую !”
“Смачні хід доги. Дуже ситний сервелад. Чисто. Видно як твій замовлення готують. Можна зробити за побажанням, все зроблять. Працює цілодобово без перерви.”
“Замовляємо вже третій раз і кожного разу ви нас дивуєте! Дуже смачно! Ви отримали постійних клієнтів, так тримати! Дякуємо і бажаємо успіхів!”
“Затишно обстановка ,приємно,спокійно . Уважний персонал . Три зали з різними тематикою. Літній майданчик з пледом не замерзнете. Десерти смачні та кава. Вільний wi Fi. В блек аут тут спокійно працювала .”
“Ходжу тільки з однієї причини – Кіш із лососем та фетою. Смачний, завжди свіжий. Краще приходити за ним до 12. До 3-х майже завжди розбирають. Кава на 3. Інтер'єр на 3, але випічка на 5. Тому твердо рекомендую лише через останній пункт. Приваблює сусідство зі здобушкою (або це одна контора, я так і не зрозуміла) тим, що можна і каву з десертом випити і додому захопити хліб та печиво)”
“Скільки б не робив замовлень, завжди залишався задоволений. На великий натовп людей не потрапляв, завжди отримував замовлення на протязі 10-15 хвилин. Єдине на що звернув увагу, смак самої шаурми іноді відрізняється, в залежності від того, хто готував, але не критично. Чи не в гіршу сторону за якістю і це вже добре. А смаки у всіх уже свої”
“Смачна кава та десерти, провели час на одному подиху!)”
“Хочу висловити велику подяку операторам АЗС "ОККО" Анні Кірбут та Лілії Назаровій за їхню чудову роботу та привітність. Завжди приємно до вас заїжджати!”