Огляд каталогу
- 426 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 426 результатів
Перегляньте hospitality в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 426 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 29,576 відгуків та оцінок.
“Я лікувала свого батька 2 роки тому на Ранкова 2 а, теж після інсульту і домоглися відмінних результатів. Це неправда, це шлях не тільки хворого і лікаря а й близьких його і шлях важкий і точно не один місяць. Ось це і пояснював доктор Косенко В'ячеслав Олегович. Роботу лікарів треба перевіряти по пакету здоров'я серця і судин, лабораторія Синево, а там більше 20 параметров.У нас вони значно змінилися тому і був ефект. А якщо ти хочеш моментального результату не звертайся до лікарів !!”
“Дуже добрий і потрібний довідник, добре, що звернувся до вас. Як мені здалося, тут дуже порядні люди, що зараз дуже важливо!”
“Все якісно та чудово. Працюють професіонали.”
“Почну з того, що свого старшого сина, у якого була кривошея,лікували відповідно до рекомендацій лікарів- педіатра, ортопеда, невропатолога … було пройдено багато курсів масажу, приймали призначені препарати і ходили в басейн, хотілось вірити що все у нього добре…Але у віці 5 років я продовжувала бачити уже на той час невеликий нахил голови, був поганий сон і знервованість … у нас народилась донька в якої я сама бачила проблему з шийним відділом, лікарі спирались на те, що саме все пройде ! Пройшло 9 місяців і нахил голови ставало ще більше видно, тому будо прийняте рішення не чекати далі і ми звернулись в клініку Ігнатьєвих ! Одразу хочу відзначити, що до прийому були призначені певні дослідження, а також ми привозили з собою мед карту із висновками просто купи спеціалістів … Галина а і вивчила нашу ситуацію і дійсно дуже уважно і професійно підійшла до огляду а потім і терапії доньки ! Після призначила ряд аналізів, що не мало важливо, отримали рекомендації, що маємо робити далі і як допомогти втримати і покращити результати… пройшовши перший етап лікуванння я не тямилась від щастя, моя донька швидко почала проявляти активність, поповзла а потім і пішла ! Тому на наступний прийом ми пішли щей з старшим сином! На даний час ми все ще проходимо профілактичне лікування і однозначно не плануємо зупинятись , бо результат по обох дітях вражає(своєю історією поділились в акаунті інстаграм даної клініки і спеціалістів).Хочу висловити подяку нашому лікарю , у неї золоті руки і велетенський багаж знань, який вона вміло приміняє у лікуванні! Завдяки Галині наші діти мають змогу правильно формуватись і рости здоровими ! Нема нічого дорожчого материнському серцю, ніж її здорове і щасливе чадо ! Велике людське дякую, не перестану казати ці слова ніколи !”
“Іващенко Максим Романович – лікар від Бога! Молодий фахівець невролог допоміг мені вирішити мою не просту проблему. Робила блокади у цього лікаря, проходила терапію – лікар точно на своєму місці. Вилікував – дякую!”
“Гарна лабораторія, приємна медсестра.”
“Гарні психотерапевти завжди приємно приходити. Делікатний підхід до кожного.”
“Хочу лишити відгук про недоговірні пологи у 5му пологовому. Для мене це було щось по типу виклику, отримати безкоштовно послугу за яку більшість (в тому числі і я двічі до того платила). Потрапила на чергову зміну і прекрасно народили завдяки командній роботі з усією бригадою) Ми платили лише за палату, тому що хотіли бути разом з чоловіком. Збереження кілька днів і самі пологи обійшлись в 0 гривень. Хочу щиро подякувати всьому персоналу за уважність, тактовність. Дуже багато молодих спеціалістів, видно, як вони горять своєю працею, як їм не байдуже. Дякую за такий приємний досвід!”
“Звернулися в цій клініці до Амірової Анни Юріївни та отримали висококласну професійну допомогу: грамотний підхід, виважені призначення та адекватне лікування. Ганно Юріївно, дякую, що допомогли батькові, і дякую за уважне доброчесне ставлення. Рада, що звернувшись до вас, я не виявилася розчарованою, як це часто траплялося навіть у добрих приватних клініках. Бажаю вашій клініці розвитку та процвітання, а вам висловлюю подяку від нашої родини!”
“Центр психологічної культури. Надання послуг психолога, психотерапевта, консультанта. Індивідуальний прийом. Сімейне консультування. Робота з дітьми та підлітками.”
“Все швидко і зручно, приємний компетентний персонал, уважний до деталей.”
“Приємна атмосфера! Працюють професіонали. Процедурою залишилася задоволена.”
“Терапія в клініці допомогла мені краще розуміти і контролювати свої емоції. Прогрес відчутний”
“Зверталася до флеболога Олександра Миколайовича для корекції вінок під коліном. Зробили узі та склерозування судини. Ніжки готові до весни. Дякую за допомогу. Лікар дуже приємний!”
“Допомогли близькій людині, хоча він в інших установах раніше бував, але навіть близько такого результату не було. Дякую за допомогу і ваш крутий профессіналізм! Бажаю успіху і процвітання !!!”
“Проходив лікування в цьому центрі. Ставлення і лікування на вищому рівні. Допомогу надають кваліфіковані фахівці під керівництвом доктора Стоянова Михайла Петровіча.Которий особисто спілкується з кожним пацієнтом. Чистий вже три роки. Дуже вдячний.”
“Була на прийомі, залишилася настільки вражена, що вирішила написати! Як індівілуально лікар підійшов до проблеми! Про свою проблему писати не хочу, у всіх вони різні, але порекомендувати можу. Лікар все пояснює і починає з повної діагностики, а це дуже важливо, можу сказати, як пацієнт зі стажем!”
“Кваліфіковані лікарі. Лікуванням задоволений. Дякую Платону Михайловичу! Рекомендую...”
“Велике дякую персоналу пологового будинку міста Ізмаїл!!! Народила донечку у січні 2020 року. Пологи приймала Великова Л.П. Це суперлікар і професіонал своєї справи. Всім рекомендую народжувати саме в неї! Під час пологів взагалі команда була супер - акушерочка прізвище Лаврова або Лаврентьєва (вибачте якщо помилилася, у процесі пологів уважність відсутня) дуже чуйна, уважна. Водила на біде, робила чайок, тримала за руку на сутичках, завжди була поряд, підтримувала, відволікала. Санітарочка Ніна теж дуже уважна та добра. Я навіть не знала, що в нашому пологовому будинку дають фітбол, практикують вертикальні пологи, пологи у воді. Я висловлюю всій команді окрему подяку за професіоналізм. Подивилася на наш пологовий будинок іншими очима і дуже рада, що мені так пощастило. Ніхто на мене не кричав, ніхто не хамив! Це дуже важливо, тому що сил постояти за себе немає. Далі ми з дитиною пробули в платній палаті 4 дні. Дуже порадувало, що зі мною могла залишитися моя Мама і допомогти мені, міг зайти чоловік. Палати чисті; є холодильник, чайник, раковина; душ, туалет, біде були на коридорі. Було дуже тепло. А ось ліжка жахливі та не зручні. Персонал теж гарний, але була одна злісна пані, яка їжу видає на кухні. Жаль не запам'ятала її імені. Хамка рідкісна. Той випадок коли людина з кухні вважає себе важливішою за голів лікаря. Єдиний мінус і рекомендація: хотілося б більше допомагали мамам. Пояснювали як правильно прикладати дитину під час гв, чому плаче, як втішити. Щоб як обході швидко розповідали, а й протягом дня щоб персонал періодично заходив. Коли я попросила про допомогу в прикладанні, мені вказали на картинки на стіні, мовляв, все намальовано дивись і відчепись. Я і без картинок купу відео перед пологами переглянула. Одна справа – практика, а інша – теорія. Загалом зі своїми помилками ще 3 місяці розбиралася. Якщо на старті допомогли та підказали могло бути все по-іншому. Загалом дуже чудові спеціалісти працюють. Тішить що не треба їхати обласний центр (за винятком серйозних свідчень) щоб народити. Сподіваюся наш пологовий будинок будете далі розвиватися, удосконалюватися, підвищувати якість роботи та знань, робити все для комфорту мами та дитини!”
“Проходив медкомісію тиждень тому, проходив перший раз в цьому центрі, враження тільки хороші, лікарі норм, хороша дівчинка на прийомі аналізу крові, трохи мало місця в самій клініці, але все дуже швидко, стоматолог теж не кошмарить, заплатив 2200 грн оплата за квитанції в будь-якому банку, єдине незрозуміло видано. А так взагалі все швидко та без проблем.”
“Хочу залишити відгук від усього серця про педіатра-неонатолога Безуглу Марію Леонідівну — лікаря, який став для мене справжньою опорою в один із найвразливіших періодів життя — після пологів. У час, коли всередині багато тривоги, страхів і постійних запитань, коли кожен симптом здається критичним, а відповідальність за маленьке життя відчувається особливо гостро, поруч з’являється лікар, якому безумовно довіряєш. Саме такою людиною для мене стала Марія Леонідівна. Вона надзвичайно чуйна, спокійна й уважна, з перших хвилин вміє заспокоїти, підтримати добрим словом і впевненим тоном. Поруч із нею зникає паніка, з’являється відчуття стабільності та внутрішнього спокою. Це безцінно для мами в післяпологовий період. Марія Леонідівна дуже дбайливо ставиться до дітей, легко знаходить з ними контакт, уважно й делікатно оглядає, нічого не роблячи різко чи через поспіх. Водночас вона завжди детально пояснює кожен крок, кожну рекомендацію, відповідає на всі запитання, навіть ті, які здаються “дурними” від втоми чи хвилювання. Її пояснення прості, зрозумілі й водночас професійні, що дає відчуття повної впевненості. Особливо хочеться відзначити, що це лікар, який дійсно перебуває на своєму місці. В її роботі поєднуються високий професіоналізм, великий досвід і щире, тепле ставлення до маленьких пацієнтів і їхніх батьків. Вона не просто лікує — вона підтримує, веде й допомагає мамі стати впевненішою в собі. Марії Леонідівні можна спокійно довірити свою дитину і власний душевний спокій. Таких педіатрів одиниці, і нам неймовірно пощастило зустріти саме її.”
“Хочу висловити щиру вдячність сімейному лікарю, Лопачук Володимиру Михайловичу. Зустріти такого уважного та чуйного лікаря - велика вдача. Я попала саме до Володимира Михайловича, можна сказати випадково та раніше клієнтом Оксфорд Медікал не була, але тепер можу сказати, що кому потрібен хороший сімейний лікар - дуже рекомендую!”
“Дякую за допомогу у вирішенні питань зі станом здоров’я, якби не Чабаненко Інга Гієвна я б не дізналась, що маю деякі проблеми. Чому б не дізналась? Адже це був звичайний огляд без скарг, і сама б я не дійшла до інших спеціалістів. Дякую за турботу. Спеціалісти такі як Ендокринолог , Мамолог та Уролог з турботою віднеслись до мене та допомогли вирішити питання. Пацієнту завжди складно чути діагнози, бо здається це щось жахливе, але вони знають підхід і план лікування. нічого страшного немає, але потрібно завжди піклуватись про себе, а не тягну до останнього.”