Огляд каталогу
- 426 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 426 результатів
Перегляньте hospitality в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 426 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 29,576 відгуків та оцінок.
“Люди, підкажіть, будь ласка, чи можна тут зробити декларацію? Знайти собі тут сімейного лікаря!? Мій телеграм @Yujin_West”
“Тільки позитивні враження від лікарні на Теністій. У мене хірургічно видаляли меланому на спині + робили біопсію вартового лімфового вузла. Гроші: так я платив за ліки (нажаль лікарня не отримує їх від держави). Відношення: все було дуже добре. Лікарі відповидали на всі запитання як до операції, так і потім. Палата була дуже добра, навіть з санвузлом. Все було чисто, акуратно. Ставлення персоналу було на висоті. Якість: мені все зробили без проблем + надали всі необхідні мені папери та направлення. В іншіх місцях, інші лікарі потім мені не раз казали, що у мене все було зроблено дуже правильно. Далі, для профілактики моєї хвороби мені було назначено лікування Пембролізумабом протягом року. Це занадто коштовний препорат в Україні. Але лікарі допомогли, надали конкти окремої програми, за якою я зміг отримати потрібне мені лікування безкоштовно. Тому ще раз кажу, з мого боку відгути тільки позитивні. Окреме велике дякую Максимовскому Вячеславу Евгеновичу та Чорній Оксані Валерьївні!”
“Напишу про своє враження від відвідування цієї клініки був перший раз. Запис був на 10, приїхав на півгодини раніше, лікар одразу ж прийняв. На рецепції ввічливий персонал, швидко і за фактом, заповнив невелику анкету, отримав картку клієнта, до кабінету лікаря провели. Прийом тривав недовго, але чітко, інформативно і зрозуміло. Заплатив тільки за консультацію, ні про яку викачування грошей мови і бути не може. Окремо хочу висловити подяку Кар'єву Дмитру Георгійовичу, лікар-фахівець та професіонал своєї справи, рекомендую, не пошкодуєте.”
“Все ок, але дорогувато, в порівнянні з безкоштовною поліклінікою”
“Я дякую клініці за професіоналізм. Дякую, нейрохірургу Ломакіну Андрію і всій команді клініки за здоров'я і можливість руху. Ви поставили мого чоловіка на ноги!”
“Дуже подобається користуватися послугами цієї клініки! Брала консультацію у лікаря- дерматолога Торган Валентини- дуже задоволена результатом, щиро раджу!”
“Хочу висловити щиру подяку гінекологу Ростоцькій Анастасії Сергіївні за її професіоналізм, чуйність і уважне ставлення. З першої хвилини консультації я відчула себе в надійних руках. Лікар дуже детально все пояснила, відповіла на всі мої запитання, розвіяла сумніви й допомогла знайти оптимальне рішення для мого здоровʼя. Анастасія Сергіївна - це лікар, який по-справжньому турбується про своїх пацієнтів. Її людяність, делікатність і впевненість створюють атмосферу спокою і довіри. Дуже вдячна за якісну допомогу та підтримку! Рекомендую всім, хто шукає гінеколога, якому можна довірити найцінніше - своє здоровʼя.❤️”
“Дуже гарний центр. Ввічливі фахівці. Дитині робили доплер, ходимо до невропатолога і робили масаж.Після масажу дитина просто змінюється на очах. Рекомендую цей центр. Дитина радіє а це дуже важливо!”
“дуже класний салон. зклала 3 рази лазер бікіні, волосся майже не росте., Іду після літа за новими процедурами. дуже раджу.”
“Дуже дякую Вам за те, що врятували нашого котика і не відмовили у допомозі.”
“Дуже уважний персонал. відмінний результат лікування. Дякую!!”
“Рекомендую! Дякую Людмилі Петрівні та Івану Георгійовичу! Кваліфіковані лікарі та дуже приємні ціни!”
“Давно звертаюся до гінеколога — Афанасьєвої Христини Олександрівни, дуже подобається її професіоналізм і уважне ставлення. Нещодавно мені зробили операцію, я дуже хвилювалася, адже це було вперше. Проте все пройшло дуже добре, лікар і медичний персонал були дуже підтримуючими і турботливими. Відчуваю себе набагато краще, дякую всій команді за якісне лікування і тепле ставлення”
“Дуже кваліфіковані, небайдужі спеціалісти. Зреагували негайно на мою проблему, враховуючи неповний робочий день у вихідний день! Бажаю процвітання та вдячних пацієнтів”
“Була тут на гостьовому діалізі. Різницю між Києвом і Одесою в самопочутті взагалі не відчула. Персонал привітний, заходить, питає. Сподобався лікар, який мене вів, шкодую, що імені не записала. Лежала в процидурку, прямо як у віп палате”
“Пройшла КТ 18.04.25.- все добре, на найвищому рівні: швидке та якісне обслуговування! Дякуємо за увагу та тепле ставлення.”
“Чудовий комфортний лікувальний заклад Компетентні спеціалісти”
“Пологове відділення на високому рівні. Професійні лікарі, мед.сестри, завжди допомагають відповідають на всі питання. Пологи приймала лікар Яворська.І.О прекрасний лікар. Гарна індивідуальна безкоштовна палата та смачна кухня. Дякую кожному хто працює в цьому відділенні”
“Кому потрібно це адреса на даний момент: Заболотного 13а :)”
“Хочу висловити величезну подяку Войтшинові Олені Петрівні. Олена Петрівна – грамотний спеціаліст, чітко, оперативно підходить до кожного пацієнта. Маму "поставила на ноги". Лікування підібрано професійно та багатогранно. Олена Петрівна - чудовий кардіолог, досвідчений лікар та майстер своєї справи. Рекомендую!”
“Робила операцію в гінекології з видалення матки із збереженням яєчників та шийки. Все пройшло чудово. Оперували Гладчук І.З. та Трапіцина Неллі Миколаївна. Лікар Неллі Миколаївна та її інтерн Єлизавета завжди на зв'язку, коли б я не подзвонила після виписки. Завжди підтримували та відповідали на всі запитання. Із ними післяопераційний період пройшов легко. Відчуття, що ти в надіях на руках! Сам персонал стаціонару теж дуже уважні та доброзичливі. Якщо доведеться зіткнутися з таким непростим рішенням, як операція, рекомендую звертатися саме сюди до Неллі Миколаївни!”
“Я, військовий капелан Юрченко Вʼячеслав, молодший лейтенант капеланської служби - щиро дякую за увагу до мене і за поміч ренгенгенолагам, які робили мені знімки і особливо Дюдіной Татьяні ! Скільки вона «намучілась» зі мною, бо дуже складні знімки були !!! Дякую Вам за таких лікарів!!! Як приемно мені воїну і священнику, коли так чемно поводяться лікарі! Нехай Вас береже Господь ! З повагою бригадний капелан ігумен Єремія( Юрченко Вʼячеслав)”
“Сподобалось. Спокійно вічливота без черги зробили УЗІ та порадили звернутися до лікаря, при цьому нікого не навязували. Рекомендую дуже адекватні ціни та персонал, УЗІ робила Климчук С.А”
“Мене звати Юлія, мій син Сашко лікувався в Міській клінічній інфекційній лікарні. Лежали в стаціонарі у відділенні #12. Від щирого серця хочу подякувати чудовому лікарю Наталії Миколаївні Діденчук - завідувачці відділення, а також прекрасному, чуйному персоналу відділення. Нікому не хочеться потрапляти в лікарню, але я вдячна Богу, що ми потрапили до Наталії Миколаївни: завдяки лікувальним заходам, дитині стало набагато краще вже найближчим часом, з кожним днем було стабільне поліпшення стану і показників (результатів аналізів). Дуже вдячні лікарю і медперсоналу за професіоналізм,а також чуйне ставлення до маленьких пацієнтів і їхніх батьків: для мене це була реальна добра підтримка стривоженої мами, до того пояснювалися всі маніпуляції і аналізи, що проводилися за період лікування. В боксі завжди чисто, тепло, світло, проводилися постійні прибирання, дитину забезпечували поживним дієтичним харчуванням. Дуже вдячні за допомогу, за лікування, за підтримку. Тепер Сашко каже, що обов'язково хоче в майбутньому стати лікарем і допомагати всім людям. :) Бажаємо всьому відділенню міцного здоров'я, сил та наснаги!”
“Хороші фахівці, не ставлять зайвих запитань працюють швидко”
“Були на прийомі з чоловіком у клініці «Вемамед» з приводу дискомфорту у грудному (у мене) та поперековому (у чоловіка) відділі. Лікар – Андрій Олександрович Кирсаненко приділив нам достатньо часу. Усунувши причину, розповів про проблему та дав подальші рекомендації. Лікар досить компетентний у своїй специфіці та приємний як людина. Через деякий час нас нічого не турбує. Щодо атмосфери в клініці та обстановці можу сказати, що тихо, спокійно, немає товкучки, це тішить. Спасибі величезне Вам і бажаємо більше вдячних клієнтів.”