Melody grill
“Навіть пізно ввечері смачна їжа”
Знайдено 13 результатів
“Навіть пізно ввечері смачна їжа”
“Гарний заклад зі своєю атмосферою Великий вибір страв і дуже смачно Чудове місце для вечері з сім'єю”
“26 серпня 2017 побував в цьому закладі вперше. Дівчинка-офіціантка була неймовірно ввічлива, постійно піклувалася чи все у нас добре. Кухня дуже пристойна, ціни порівняно зі столичними - копійки. Я не любитель кальяну, але він мені тут сподобався. Одне, що не сподобалося - був лише один вид пива. Заклад вартий уваги. Втрьох добре поїли і випили(+кальян) за $50.”
“Скільки б не робив замовлень, завжди залишався задоволений. На великий натовп людей не потрапляв, завжди отримував замовлення на протязі 10-15 хвилин. Єдине на що звернув увагу, смак самої шаурми іноді відрізняється, в залежності від того, хто готував, але не критично. Чи не в гіршу сторону за якістю і це вже добре. А смаки у всіх уже свої”
“Приємне місце. Затишна, невимушена атмосфера. Великий вибір страв. Все дуже смачно. Приємні у спілкуванні , ввічливі офіціанти. Доволі помірні ціни. При нагоді, завжди заходимо сюди пообідати та перепочити після прогулянки. Свого роду піт-стоп між привозом і прогулянкою.”
“Гарне місце, смачна їжа і дуже хороший кальян. Всім рекомендую відвідати це місце”
“Все було на висоті Нас обслуговував дуже хороший хлопець, на жаль, не дуже почула ім‘я, Григорій, або Георгій Знання меню10/10 Комунікація 10/10 Карочє щирість та бажання допомогти в саме серце Їжа теж дуже смачна Ми взяли піцу і грудку курячу, важливе уточнення, що моя мама до м‘яса досить прєдірчіва і коли воно мінімально не свіже,вона на це завжди звертає увагу, а тут все було ідеально. Грудка соковита, смачна, прям ✨✨ Піца нам теж дуже сподобалась, смачне тісто, гарна начинка Ціни середні”
“Відмінна піцерія, особливо сподобалася піца "4 сиру". Ціни морські, але не сказати, що особливо високі, просто вище середнього”
“Я отримав чудовий досвід у Grill House. Атмосфера була теплою та привітною, із затишним інтер’єром, ідеальним для того, щоб насолоджуватися трапезою. Страви на грилі були смачними, чудово приправленими та приготованими як треба. Обслуговування було привітним і уважним, що зробило візит ще приємнішим. Однозначно місце, яке я рекомендую всім, хто любить якісну їжу на грилі.”
“Заказав комбо меню для дитини,доставили все дуже охайно,добре упаковано та швидко доставка,дитині сподобалось,усе смачно дуже! Дякую,будемо робити ще накази у вас! Раджу всім цей заклад!”
“Спасибі величезне, все було на рівні!”
“Обслуговування російською,шаурма смачна але замало овочей.”