Огляд каталогу
- 178 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 178 результатів
Перегляньте pizza.od.ua в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 178 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 89,418 відгуків та оцінок.
“Вчора замовляли суші. Обслуговування на найвищому рівні. А на смак роли ну просто бомбезні. Ваша "Королева" - це щось просто неймовірне. Навіть дитина була в захваті. Дякую вам)”
“Сьогодні з друзями заходили , взяли 2 шаурми асорті. Шаурма супер , дякую”
“Просто чудові суші, а головне швидке обслуговування”
“Вже кілька років користуюся цією доставкою їжі. Піца та суші - просто смакота. З нетерпінням чекаю вихідних, щоб замовити чергову порцію) Іноді буває запізнюються доставники на 10-15 хвилин, але не критично. До якості продуктів нарікань немає. Рол камікадзе з перцем Халапеньє можна на змагання возити :))”
“Гарне затишне місце. Але під закриття там трішки мутний контингент збирається, на любителя. Я там декілька разів обідав і було класно, ввечорі особисто я відчував напругу, але коли були з друзями то їм як раз така атмосфера заьегаловки 90х сподобалась. Можливо весь цей час мутним контингентом були ми…”
“Приємно здивований швидкістю і якістю роботи. Замовлення було виконано в крайчайшіе терміни”
“Я навіть не знаю, як писати відгук про місце, яке стало тобі рідним. Ми з родиною, друзями і взагалі всім нашим "колективом" ходимо в "Papa Cotta" в Чорноморську вже років п'ять. Це дуже великий термін, і він говорить красномовніше за будь-які зірочки!”
“Смачна морська піца і приємне обслуговування вдячний офіціантам”
“Дуже смачна піца та привітний персонал!”
“Відмінні суші, завжди вчасно! раджу)”
“Декілька разів робила замовлення. Мені важко догодити, особливо у співвідношенні ціна якість. Але ці роли були ідеальними. Ціна теж гарна. Не знаю, як Ви це робите, але рис - вище за всякі похвали - повітряний. Риби багато, начинки також дуже багато. Я знайшла для себе ідеальну доставку) Сподіваюся, Ви не зіпсуєтеся також як Осава. Довго була їх клієнтом, але всьому є межа - ціна зросла - якість впала - нижче за плінтус. Тому розвивайтеся хлопці, і не втрачайте своїх добрих кухарів.”
“Велике спасибі!!! Суши- бомба !!!!”
“Смачно. Чисто. Інтер'єр приємний. Ціни прийнятні”
“Були сьогодні на День Незалежності України…тихе місце з приємним інтерʼєром. Вічливі офіціанти. Спілкуються рідною мовою! Їжа дуже смачна. Рекомендую!”
“Користуюсь цією доставкою вже кілька років. Завжди приємно отримувати бонуси після замовлення та бонуси на день народження. Завжди доставляють дуже швидко і їжа не встигає охолонути. Кур'єри дуже привітні та ввічливі. Кілька місяців тому, після того як змінили тісто, то піца була не дуже, але зараз приємно порадували. Багато начинки та смачні бортики. Тішить що соуси до піци безкоштовний і доставка так само безкоштовна.”
“Замовляла суші вперше. Вибір упав на Marlin Sushi! Персонал приємний, обслуговування швидке, доставка практично блискавична. Дуже естетична подача та чудовий смак. Повернуся ще.”
“Заклад приємно здивував смачною їжею та приємною атмосферою. Персонал - уважний та доброзичливий. Ціни – більш ніж демократичні. Однозначно рекомендую!”
“Дуже смачно! Замовляли по знижці "Покупон", доставили в обумовлений час, на вказану кількість гостей, з точністю по опису (замовляли вперше) Якщо Вам здається, що мало вассабі-спробуйте його (він реально гостріше, ніж в основному в доставках суші в Одесі), якщо здається, що мало імбиру-почніть розбирати його (він як пресована капуста-ні доберешся до серця) Це той випадок, коли кількість не впливає на якість) Спасибо большое, що не розчарували) Це був дуже смачний вечір ...)))”
“Адекватні ціни, оперативне обслуговування, смачна піца "Мілано". Налаштований еспресо і, як результат, непоганий капучіно)”
“Супер рекомендую , свіже ,смачне , швидка доставка”
“Сподобалося. Смачна кухня, привітні, приємні офіціанти. Дивно, бо відвідувачів не дуже багато. Добра музика під живий саксофон. Потанцювати - саме те. Рекомендую гарячий салат - нямням!”
“Замовляли на вихідних суші. По Радужному доставляють безкоштовно. Приїхали швидко, все акуратно запаковано. На смак — чудово, риба та інгредієнти свіжі. Ми задоволені, будемо замовляти ще.”
“Можна швидко і не дорого перекусити смачними італійськими і не тільки стравами. Радує наявність дитячої зони. Поки що задоволена)”
“Вже 3 місяці регулярно замовляємо роли. Чудово! Дуже смачно, одне із найкращих місць в Одесі.”
“Можливо я не спокушений фаст-фудом, але шаучак із цього закладу мені дуже сподобався, особливо з яловичиною... Дружина брала кілька разів "з собою". Сподобалося, що м'ясо обсмажують при тобі на поверхні, хоча це й трохи зрізати з рожна, де м'ясо годинами знаходиться і незрозуміло що з ним відбувається... Розмір порції - ідеальний, після з'їденого немає тяжкості в животі. Так, дорого, але це ж не на кожен день їжа, кілька разів на місяць - саме воно.”
“Доброго дня. Відпочиваємо в Затоці вперше і мабудь в останє , дуже розчарувалися в готелі Факел, приіхали по рекламі з інтернету, неправдива інформація. Але знайшли віддушину у іжі, у вашій піцеріі ,дуже все смачно, і кава, молочні коктейлі,дуже сподобалися, а торти загалі смакота, піца, офіціант Наташа і директор закладу привітні і приємні люди. Дякуємо за страви. Бажаємо процвітання і натхнення в роботі.”
“Якісне тісто. Смачніше, ніж в дорожчих ресторанах в центрі.”
“Дуже якісні суші , багато рибки , швидка доставка”