Огляд каталогу
- 178 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 178 результатів
Перегляньте pizza.od.ua в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 178 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 89,418 відгуків та оцінок.
“Шашличний мікс на 5-8 людей - 3100 грамів їжі, це фантастика. Нам доставили, ми все розіклали на столі і святкова вечеря готова. Дякуємо.”
“Тут роблять стабільно якісно. В нас 1-2 замовлення на місяць, замовляємо вже десь 2 роки. Завжди роблять ідеально. Власнику респект, Ви кращі в Одесі!”
“Були приємно вражені комфортною атмосферою, смачною їжею та суперовими коктейлями. Бармену, окрема подяка. Дівчата обслуговують швидко, невимушено та позитивно. Їжа смачна, атмосфера дуже приємна.”
“Все було чудово як завжди смачно тримайте марку і буду надалі у вас замовляти гарного вам дня”
“Добрий день. Завдатком ставлю вам 5 зірок, але не для того, щоб похвалити, а в переконанні, що ви виправитесь! Зазвичай за піцу з вашого закладу ми в родині ледь не бʼємося, але цього разу її їсти просто не хочеться. На всіх піцах, які нам приготували тісто не солене та не хрумке, а бортик на розрізаних шматочках займає майже 50%.”
“З дівчиною взяли сет на двох — ледве доїли, бо порції великі. Шашлик соковитий, ароматний, ніби тільки з мангалу. Сиділи, їли і тільки “ммм” казали. Дуже круто!”
“Замовила чоловіку на День народження тут шашлик, овочі на грилі, грибочки , овочі з телятиною. Все сподобалось, смачно , прям пальчики оближеш. Ще й дуже приємно, що до Дня народження зробили знижку. Обов'язково ще будемо щось тут замовляти.”
“Найсмачніша піца в місті. Цікаві та незвичайні комбінації смаків, різноманітні начинки можна вибрати на будь-який смак. Дуже якісно виконують замовлення. Дякую вам велике !!!!!!”
“Гарний заклад зі своєю атмосферою Великий вибір страв і дуже смачно Чудове місце для вечері з сім'єю”
“Роли дуже смачні та великі. Дуже красиве пакування та швидка доставка”
“Замовила доставку, супер швидка! На 30 хв раніше ніж обіцяли. Все дуже смачне, вже не вперше довіряємо цим хлопцям! Обслуговування якісне, спілкування приємне, продукти свіжі, укомплектована піца на повну, багато начінки. Дуже раджу!”
“Чудовий, заклад! швидке обслуговування, та дуже смачна піца!”
“Був з сином 18 листопада. Смачно, швидко. Дякую колективу, за можливість зарядити телефон.”
“Спасибі величезне, все було на рівні!”
“Гарна піцца, гарні промоакції. Іноді забувають давати серветки.”
“Гарний, світлий, затишний заклад. Смачна їжа і чудова атмосфера. Обслуговування також на високому рівні. Ставю заслужені 5 зірок.”
“Смачна кава та шоколадний рулет”
“Привезли швидко, роли смачні загалом залишився задоволений. Буду ще замовляти!”
“Смачні роли та піца. Постійно діють приємні акції. Рекомендуємо)”
“За довгий час це перші справді смачні суші. Дійсно великі і дуже свіжі. За комент на соєвому - окремий респект))) Дуже рекомендую і сам братиму тільки тут. Супер.”
“Дуже все було смачно, подача та сервіс, вау, не пожалієте!”
“Дуже смачні суші, я в захваті Шукала доставку за відгуками і натрапила на цю Брали на 2х сет 10 та локшину, половину забрали додому бо дуже ситно та смачно Рекомендую”
“Другий рік поспіль відвідуємо ресторан Chili разом з сім’єю та друзями, і кожного разу залишаємося в захваті! Атмосфера тут завжди затишна, а рівень обслуговування та смак страв — на найвищому рівні. Окрема подяка офіціантці Олександрі за професіоналізм, уважність, допомогу з вибором та чудову атмосферу, яку вона створила (19.07.25). Завдяки таким людям ресторан залишає лише найкращі враження. Обов’язково повернемося знову!”
“Дуже рада, що у місті є Ви, хто займається винятково веган-фудом. Дуже смачна та швидка доставка в межах обумовленого часу. На мій смак бургери розроблені ідеально, роли дуже добре, піци добре. Хотілося б розширення асортименту. Бажаю Вам процвітання та розвитку!”
“Дуже тішить, що на Райдужному є така філія, де можна поїсти дуже смачні роли та піцу. Це дуже смачно, спробуйте, не пошкодуєте. А якщо захочете доставку, довго чекати не доведеться. Завжди все вчасно і навіть швидше, ніж очікуєш. До того ж персонал дуже радує, завжди привітні, завжди порадять вибрати щось смачне і це реально так)) Дякуємо вам та кухарям за ваше старання))) Ми ваші клієнти)”