Огляд каталогу
- 67 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 67 результатів
Перегляньте pizza.od.ua місце в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 67 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 35,816 відгуків та оцінок.
“Замовляв піцу, не знав, що піца може бути на стільки смачною стравою. Загалом дуже рекомендую”
“Замовляли піцу з Куркою та Грибами. Піца приїхала до нас гарячою та дуже смачною. Дуже багато начинки.”
“Давно замовляємо там, ціна-якість відповідає, з доставкою не підводили ніколи, все смачно!”
“Вітаю, кому смачно поїсти - вам сюди. Якщо загубитеся в різноманітті страв, вам допоможуть і порадять офіціанти(сервіс на високому рівні). Страви подали ну дуже швидко. Ми вийшли щасливі і ситі рибою "коти". За 4 дні подорожі вперше захотілось відгук написати. "Риба", якщо Ви це читаєте, Ви круті! Не змінюйтесь!)”
“Доброго дня, подяка співробітникам за чудово проведений вечір. Святкувала свій день народження в перше за останні 9 років. Дякую за обслуговування, консультацію, що до вибору меню, смачну їжу і особливо за теплу атмосферу. Бажаю вам процвітання в Новому році.”
“Обідали на вихідних, без проблем знайшли столик на терасі. На страви очікували недовго, офіціанти були уважні та привітні. Порції великі, ситні та смачні, а ціни приємно здивували. Атмосфера затишна й комфортна, нам дуже сподобалося і ми обов’язково прийдемо ще раз.”
“Чудовий ресторанчик, комфортний, смачна їжа, тепла атмосфера”
“Дуже смачна їжа, не дорого, все швидко готують Головне що це китайська кухня але страви не жирні, як зазвичай у схожих закладах”
“Великий вибір, різноманіття тортів і тістечок. Горіховий пиріг був смачний, капсульна кава - цікава. Є побажання для менеджерів та кухарів - горіхи слід ретельно перевіряти вручну перед додаванням у випічку. Постачальник пропускає шматочки шкаралупи, це типово, тому кафе має власноруч перебирати грецькі горіхи зокрема. Але повторю, випічеа смачна, принесуть-віднесуть, зручна локація.”
“Оформили замовлення на сайті , протягом 2 хвилин зателефонував оператор та уточнив всі деталі замовлення. Оператор був ввічливий, ненавʼязливий, розмовляв грамотною українською мовою. На всі запитання стосовно меню, відповідали швидко та чітко. Оформили замовлення о 17:30 , отримали о 18:26 , це була приємна несподіванка, тому що за телефоном час доставки вказали 1:20 Піца була гарячою , сир тягнувся , що не часто зустрінеш у інших доставках. Роли були неначе з картинки, було дуже приємно побачити перед собою те ж саме , що і на сайті. Рибка дуже свіжа, відчувається дійсно смак риби, а не тільки рису. Сир Філадельфія настільки ніжний , що просто танув у роті, у поєднанні з рибкою , це було просто незабутньо!! Летюча Риба, ви мене приємно здивували!!! Тепер буду замовляти у вас завжди!”
“Смачна їжа та великий вибір страв.Меню у кафе просто чудове! Тут можна знайти як традиційні українські страви, так і різноманітні європейські наїдки. Борщ з пампушками був просто незабутній – насичений і ароматний. Вареники з картоплею та грибами також вразили своєю ніжністю та смаком. А на десерт я замовив медовик, який став ідеальним завершенням вечері. Я дуже задоволений якістю їжі і великим вибором страв.”
“Як завжди неперевершено! Як грузинська, італійська так й азіатська кухня! Обожнюю цей заклад. І доставку й в середі, завжди смачно!”
“Дуже затишне місце. Чудова кухня. Чудовий сервіс. Дякую за приємно проведений час.”
“Дуже подобається !!! Завжди Все привітні !!! Дуже швидко готують! Дуже все смачно.”
“Вітаю. Частенько замовляю в Смайлі. РолДоги новинка смакували дуже сподобалось з куркою теріякі. Піци це бомба”
“Дуже затишне та душевне місце. Були там учора, зайшли скоротати час. Взяли 2 кави, крила в соусі та сулугуні в лаваші. Кухня дуже смачна, навіть несподівано. Сулугуні в міру солоний, велика порція. Крильця свіжі, гостренький соус. Інтер'єр сприяє приємним посиденькам, так само чарівна офіціантка/бармен, була ввічливою, ввічливою. Чек нижче середнього, чоловік був шокований підсумковою сумою) Обов'язково повернемося на піцу, зацікавили позиції по 50см)”
“Вже кілька років користуюся цією доставкою їжі. Піца та суші - просто смакота. З нетерпінням чекаю вихідних, щоб замовити чергову порцію) Іноді буває запізнюються доставники на 10-15 хвилин, але не критично. До якості продуктів нарікань немає. Рол камікадзе з перцем Халапеньє можна на змагання возити :))”
“Відмінні суші, завжди вчасно! раджу)”
“Велике спасибі!!! Суши- бомба !!!!”
“Користуюсь цією доставкою вже кілька років. Завжди приємно отримувати бонуси після замовлення та бонуси на день народження. Завжди доставляють дуже швидко і їжа не встигає охолонути. Кур'єри дуже привітні та ввічливі. Кілька місяців тому, після того як змінили тісто, то піца була не дуже, але зараз приємно порадували. Багато начинки та смачні бортики. Тішить що соуси до піци безкоштовний і доставка так само безкоштовна.”
“Дуже смачно! Замовляли по знижці "Покупон", доставили в обумовлений час, на вказану кількість гостей, з точністю по опису (замовляли вперше) Якщо Вам здається, що мало вассабі-спробуйте його (він реально гостріше, ніж в основному в доставках суші в Одесі), якщо здається, що мало імбиру-почніть розбирати його (він як пресована капуста-ні доберешся до серця) Це той випадок, коли кількість не впливає на якість) Спасибо большое, що не розчарували) Це був дуже смачний вечір ...)))”
“Адекватні ціни, оперативне обслуговування, смачна піца "Мілано". Налаштований еспресо і, як результат, непоганий капучіно)”
“Можна швидко і не дорого перекусити смачними італійськими і не тільки стравами. Радує наявність дитячої зони. Поки що задоволена)”
“Вже 3 місяці регулярно замовляємо роли. Чудово! Дуже смачно, одне із найкращих місць в Одесі.”
“Можливо я не спокушений фаст-фудом, але шаучак із цього закладу мені дуже сподобався, особливо з яловичиною... Дружина брала кілька разів "з собою". Сподобалося, що м'ясо обсмажують при тобі на поверхні, хоча це й трохи зрізати з рожна, де м'ясо годинами знаходиться і незрозуміло що з ним відбувається... Розмір порції - ідеальний, після з'їденого немає тяжкості в животі. Так, дорого, але це ж не на кожен день їжа, кілька разів на місяць - саме воно.”
“Якісне тісто. Смачніше, ніж в дорожчих ресторанах в центрі.”
“Чудовий ресторан, смачно і швидко готують. Приємний персонал, постійно контролюють чистоту на столі, а також запитують чи все сподобалося. Чек на сім'ю вийшов близько 600грн, в т.ч. найбільша в них піцца, 2 бульйони, салат Цезарь, та напої. Загальне враження чудово,а з мінусів тільки те, що забули принести для дітей олівці та розмальовку, хоча і обіцяли))”
“Локшина вогонь, дуже смачно! Доставка була супер швидка.”
“Схоже, ресторан наказав довго жити. На жаль, так і не змогли його знайти. Місцеві жителі також нічого не змогли підказати.”