Огляд каталогу
- 43 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 43 результатів
Перегляньте бургер у Полтаві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 43 результатів у Полтаві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 28,078 відгуків та оцінок.
“Дуже цікавий заклад для поціновувачів смачної та якісної їжі :) Куштували бургер Красунчик та десерт Чашка молока, дуже сподобалось. Десерт для тих, хто полюбляє ДУЖЕ солодке :)”
“Добрий день!Хочу залишити відгук про найкращу Автоплощадку Street Auto! Шукав для себе та для родини Рено Меган 3! Побачив у інтернеті, набрав все розповіли скинули мені він код, я перевірив,все як і розповіли хлопці! Купив собі гарного Мегана! Хлопці дуже привітні та ввічливі! Це найкраща Площадка в Полтаві Області і в Україні! ДЯКУЮ!!!”
“Дуже класне кафе. Зайшли випадково і були всі дуже задоволенні. Всі страви смачні та ще й гарна подача. Сподобалась атмосфера та дизайн всередині. Є зручний дитячий стільчик, ще й приємний смаколик додали малечі. Дуже гарний та привітний персонал.”
“Я не люблю каву... Думаючи де сьогодні випити моє неміцне латте (я тільки таке п'ю), я зайшла по дорозі в кав'ярню. Більш щоб подумати, а не за кавою. - Вам міцну каву чи більш легку? Одразу ж запитили мене, наче читають мої думки... - Легку. - Ви будете тут пити чи з собою? Чую друге питання. І розумію, що якщо тут, то це буде філіжанка, отже на один одноразовий стаканчик на смітнику буде менше. - Тут, - говорю я і займаю зручне крісло. Мені принесли каву, ці дуже приємні дівчата, через хвилину в красивому скляному келиху. Ненав'язливо, легко. - Може вам склянку води? - Запитали мене після куштування. Я і не думала про це, але ж вода - то так добре до кави. Я й не очікувала. Чому? Напевно, просто зустрічаються частіше випадки вимушеного обслуговування. А тут так приємно і легко! Я рідко п'ю каву, не дуже люблю, може 2-3 рази на місяць і сьогодні був такий день. Рекомендую і дякую дівчатам за тепле відношення, це рідкість!”
«LA П'ЄЦ» у Полтаві – це заклад, що поєднує ресторанний сервіс та швидку доставку їжі, працюючи на найвищому рівні. Команда персоналу дуже привітна, а замовлення готуються надзвичайно швидко. Заклад пропонує різноманітні акції, наприклад, «2+1» на піцу, а для постійних клієнтів діють хороші знижки.
“Смачне пиво, добре обслуговування”
“Дуже приємний заклад: затишна атмосфера, швидке обслуговування та смачні напої. Окрема подяка офіціантці Яні — уважна, усміхнена, все підказала й допомогла визначитись із замовленням. Кальянщик Влад зробив чудовий кальян: м’який, ароматний, тягнеться легко, вугілля міняв вчасно. Обов’язково повернуся ще раз, дякую команді за приємний вечір!”
“Відвідали цей заклад вперше і абсолютно задоволені співвідношенням ціна/якість. Дуже демократичні ціни, особливо на напої. Рекомендую звернути увагу на коктейлі. Перед Хелловіном були креативні декорації. Офіціанти були привітніші і професійніші, ніж у пафосних ресторанах Полтави”
“Alice Hookah - це мій улюблений спосіб релаксу! Вони завжди знають, як зробити кальян смачним, атмосфера завжди приємна, і персонал завжди привітний. Рекомендую всім, хто хоче гарно провести час!”
“Затишно, смачно. Сподобались суші.”
“Після реновації потрапила в цей заклад вперше. Залишилась дуже задоволеною!!! Смачна їжа, великий простір. Заклад дружній до дітей, за що окрема подяка.”
“Часто відвідуємо цю піцерію і жодного разу не розчазчарувались) Смачна кухня, хороше приємне обслуговування, персонал гарно орієнтується в мені та за необхідності допоможе здійснити вибір, доступні ціни, чисто та затишно”
“Було неймовірно смачно!! Дуже приємно здивувала привітливість персоналу та швидке обслуговування! Дякую велике Івану за несподіваний приємний сюрприз! Все дуже сподобалося, хочеться повертатися сюди ще і ще”
“Щодо їжі - то все подобається. Як для фастфуду, то це найкращий варіант з усіх загальновідомих пропозицій. Щодо сервісу, то порівнюємо заклади міста Київ, також Одеса і в Полтаві, то, нажаль, в Полтаві найсумніша ситуація. По суті, ми й полюбили KFC завдяки закладам у місті Києві. Якщо детальніше, то в Полтаві є два момента, які псують атмосферу KFC: 1. Швидкість обслуговування помітно повільніша, ніж в інших містах. Навіть спостерігаючи за персоналом можна помітити на скільки ефективно працюють хлопці та дівчата в м.Київ і на скільки в комфортному режимі працює персонал KFC в м.Полтава. Проте, мабуть, це така особливість міста (комфорт, власний темп ... тощо). 2. І найбільшою проблемою в цьому закладі є абсолютно вільний доступ до туалету. Я знаю, що за обмеження доступу по чеках є багато негативних відгуків, але, враховуючи особливості культурного розвитку населення - це є одним із важливих і необхідних заходів для підтримання чистоти і позитивної атмосфери закладів по типу KFC. І це є абсолютно екологічно, говорячи про KFC в ТЦ ЦУМ. Тому що в самому ТЦ є загальнодоступний туалет. А так, на зараз, даний ресторан перетворився на "прохідний двір" для всіх категорій населення і в т.ч. таких, які не володіють елементарними правилами гігієни (це люди, від яких відсахуються в міському транспорті та на вулиці ...). Після цих людей неможливо зайти в санвузол навіть для того, щоб помити руки, не говорячи про те, щоб добратися до унітазу (Вибачте за подробиці). Туалет ресторану перетворився на безкоштовний туалет привокзальної площі. Відмічу ще один неприємний момент - ми два рази були в KFC вже у цьому році і обидва рази в зал заходили люди певної категорії і підходили до столиків та просили в клієнтів KFC фінансової допомоги.... Це вже схоже на привокзальну площу, ніж на мережевий ресторан... Не знаю жодного пристойного кафе в місті, куди б абсолютно всі-всі просто так ходили в туалет. І тут вже мова не про Закон, який дозволяє кожному зайти в туалет будь-якого громадського закладу... Це про атмосферу закладу. Ну чомусь же ця певна категорія населення не ходить попрошайнічати і справляти нужду в сусідні заклади громадського харчування, що знаходяться по центральній вулиці міста... І звісно, що KFC близький до населення, але, на мою думку, все ж таки повинні бути якість правила поведінки і обслуговування в кожному громадському закладі.”
“Пиво свіже, обслуговування ок, є хороший вибір риби)”
“Скуштували сирний бургер від Papa Burger, вул. Шевченка, 38/40. Непоганий та ситний, 45 грн. Обслуговування привітне, є велопарковка та літній майданчик.”
“Було дуже смачно, замовила улюблену каву: капучино з солоною карамеллю, рекомендую! Музика приємна і може грати в голові цілий день, деколи персонал співає, підспівуючи пісням, які грають на колонці, що піднімає настрій, за ними дуже цікаво спостерігати краєм ока. Частенько буваю там з дівчиною, все подобається, улюблений заклад, рекомендую!”
“Дуже чудово що ця доставка перебралась ближче до мого дому , дуже файна доставка замовляю дуже давно все с кожним разом смачніше і смачніше рекомендую ,в цьому закладі дуже багато смачного піци,бургера пасти різні різні види рису все дуже смачно . Дуже привітні адміністратори ,все вчасно швидко и смачно .Тому замовляйте вони ще відкриті смачна їжа на вас чекає.❤️”
“Смачно. Зробіть, будь ласка, можливість замовлення за телефоном. Щоб не чекати, доки приготують.”
“Відпочивали з друзями. Просто супер, дуже атмосферний чисто Полтавський заклад)”
“Смачна кава, великий вибір напоїв різних об'ємів. Можна замовити з різноманітними сиропами та різновидами молока нетваринного походження. Дівчата завжди привітні. Є безготівковий розрахунок та дисконтна програма. Однозначно рекомендуємо!”
“Недорого і великі порції. Саме те, що потрібно, аби швидко перекусити у торговому центрі”
“МОЛОДЦІ!!!!! Інших слів немає.Зустріч випускників 30 років пройшла на УРА! Хазяйка кафе привітна,страви смачні і свіжі.РЕКОМЕНДУЮ!!!”
“Чудовий інтер'єр. Гарний персонал. Є що випити та поїсти.”
“Шыкарный заклад рекомендую всем!!!!!!❤❤❤❤❤”
“Брала сьогодні конус піцу, хочу подякувати дівчині продавчині, була дуже привітна, ввічлива. З такими людьми приємно спілкуватися, зайшла за піцею, а вийшла з гарним настроєм, дуже тепло стало після розмови з нею.)”
“Нове місце і чудово виглядає в Інтернеті. Поїде туди найближчим часом.”