Огляд каталогу
- 193 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 193 результатів
Перегляньте суші у Полтаві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 193 результатів у Полтаві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 92,482 відгуків та оцінок.
“Було неймовірно смачно!! Дуже приємно здивувала привітливість персоналу та швидке обслуговування! Дякую велике Івану за несподіваний приємний сюрприз! Все дуже сподобалося, хочеться повертатися сюди ще і ще”
“Щодо їжі - то все подобається. Як для фастфуду, то це найкращий варіант з усіх загальновідомих пропозицій. Щодо сервісу, то порівнюємо заклади міста Київ, також Одеса і в Полтаві, то, нажаль, в Полтаві найсумніша ситуація. По суті, ми й полюбили KFC завдяки закладам у місті Києві. Якщо детальніше, то в Полтаві є два момента, які псують атмосферу KFC: 1. Швидкість обслуговування помітно повільніша, ніж в інших містах. Навіть спостерігаючи за персоналом можна помітити на скільки ефективно працюють хлопці та дівчата в м.Київ і на скільки в комфортному режимі працює персонал KFC в м.Полтава. Проте, мабуть, це така особливість міста (комфорт, власний темп ... тощо). 2. І найбільшою проблемою в цьому закладі є абсолютно вільний доступ до туалету. Я знаю, що за обмеження доступу по чеках є багато негативних відгуків, але, враховуючи особливості культурного розвитку населення - це є одним із важливих і необхідних заходів для підтримання чистоти і позитивної атмосфери закладів по типу KFC. І це є абсолютно екологічно, говорячи про KFC в ТЦ ЦУМ. Тому що в самому ТЦ є загальнодоступний туалет. А так, на зараз, даний ресторан перетворився на "прохідний двір" для всіх категорій населення і в т.ч. таких, які не володіють елементарними правилами гігієни (це люди, від яких відсахуються в міському транспорті та на вулиці ...). Після цих людей неможливо зайти в санвузол навіть для того, щоб помити руки, не говорячи про те, щоб добратися до унітазу (Вибачте за подробиці). Туалет ресторану перетворився на безкоштовний туалет привокзальної площі. Відмічу ще один неприємний момент - ми два рази були в KFC вже у цьому році і обидва рази в зал заходили люди певної категорії і підходили до столиків та просили в клієнтів KFC фінансової допомоги.... Це вже схоже на привокзальну площу, ніж на мережевий ресторан... Не знаю жодного пристойного кафе в місті, куди б абсолютно всі-всі просто так ходили в туалет. І тут вже мова не про Закон, який дозволяє кожному зайти в туалет будь-якого громадського закладу... Це про атмосферу закладу. Ну чомусь же ця певна категорія населення не ходить попрошайнічати і справляти нужду в сусідні заклади громадського харчування, що знаходяться по центральній вулиці міста... І звісно, що KFC близький до населення, але, на мою думку, все ж таки повинні бути якість правила поведінки і обслуговування в кожному громадському закладі.”
“Ввічливий персонал, гарна атмосфера, ДУЖЕ ДУЖЕ смачна кухня і приємні ціни, Спробували багато страв жодної не було яка б не сподобалася.”
“Смачна піца, суши. Доставка! Завжди замовляємо тут.”
“Дуже добрі суші, завжди свіжі і швидка доставка. Після першого замовлення вибір вже не стоїть де замовляти суші - авжеж Wasabi. Дуже рекомендую”
“Було дуже смачно, замовила улюблену каву: капучино з солоною карамеллю, рекомендую! Музика приємна і може грати в голові цілий день, деколи персонал співає, підспівуючи пісням, які грають на колонці, що піднімає настрій, за ними дуже цікаво спостерігати краєм ока. Частенько буваю там з дівчиною, все подобається, улюблений заклад, рекомендую!”
“Чудове місце з безкоштовним вайфаєм, щоб смачно і сито поїсти, тільки шумне вечорами, бо тут часто збираються великі компанії щось святкувати. Ціни не з найнижчих, поїсти з салатом, першим і другим обійдеться більше ніж у 200 грн (квітень 2023). Рекомендую галушки з м'ясом і грибною підливою велику порцію.”
“Сьогодні відвідали з сім'єю піцерію "Scorini". Замовили піцу "Барбекю" та сет "Три дракона" замовлення чекали недовго, все було дуже смачно і нам сподобалось, обслуговування було на вищому рівні, відвідаємо ще обов'язково!”
“Рекомендую цей заклад для тих хто любить смачно поїсти, піца - the best, ну дуже смачна!!! + у них є доставка. Також дуже сподобався хумус з пітой та окрошка.”
“Було смачно. Уважний персонал, попросила підігріти узвар і все зробил, як хотілося. Дуже дякую.”
“Піца дуже смачна , швидко зробили . Вартує своїх грошей !”
“Чисто, затишно, гарно. Штрудель дуже смачний, коктейль молочний також. Хочу відмітити офіціанта Тетяну. Дуже уважна, ввічлива,усміхнена, порядна. Завдяки цій людині, в заклад хочеться повертатися ще.”
“Все класно, затишно, смачно, без пафосу, обслуговування приємне та ненавʼязливе. Гарний інтерʼєр, різноманітне меню та дійсно смачна їда. Трохи задорого, але хочеться повернутися.”
“Страви дуже смачні, атмосферна обстановка, помірні ціни, дуже привітний та уважний колектив закладу!”
“Дуже чудово що ця доставка перебралась ближче до мого дому , дуже файна доставка замовляю дуже давно все с кожним разом смачніше і смачніше рекомендую ,в цьому закладі дуже багато смачного піци,бургера пасти різні різні види рису все дуже смачно . Дуже привітні адміністратори ,все вчасно швидко и смачно .Тому замовляйте вони ще відкриті смачна їжа на вас чекає.❤️”
“Смачно. Зробіть, будь ласка, можливість замовлення за телефоном. Щоб не чекати, доки приготують.”
“Дуже дякую! Забігла перекусити в Територію на Соборності, натрапила на Ланч, так як я давно знаю цей заклад із смачною їжею, вирішили спробувати, замовила. Чесно, це - дуже смачно! Ще й не дорого). Взагалі ланчі не хм, бо в них кладуть щось простеньке і недорогеньке). А тут була вражена, смачно по-домашньому! Ще раз дякую! Буду рекомендувати своїм гостям і друзям.”
“Боже,як то було смачно.Ви неймовірні, дякую вам за такий чудовий настрій на цілий день”
“Люблю Даонудл і люблю Даосуші! Дякую!”
“Хочеться залишити відгук! Вчора святкувала день народження,залишилась в захваті! Адміністратор Аліна -супер!!!!допомогла скласти меню і врахувала всі побажання! Офіціант Іван-супер! Завжди слідкував за чистотою в залі,виконав свою роботу на всі 100% Кухня дуже смачна,гості залишились ситі та все всім сподобалось! Також дякую музиканту Віталію,який додав святкового настрою своїм співом! Августин-Галушка дякую Вам❤️”
“Дуже гламурне місце, меню з претензією на оригінальність”
“Вже декілька разів робили замовлення в Sushi Master і жодного разу вони нас не розчаровували. Все було супер і дуууже смачно. Замовлення доставлялись вчасно. Однозначно раджу суші від Sushi Master.”
“Спасибі вам. Все було смачно. Рекомендую всім. Якщо щераз будемо у вашому місті обов'язково завітаємо.”