Огляд каталогу
- 967 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 967 результатів
Перегляньте кухня у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 967 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 204,213 відгуків та оцінок.
“Найкращий серед усіх гуртожитків РДГУ! За 3 роки мого проживання тут не було жодного неприємного інциденту. Віра Михайлівна найвідповідальніший і найсправедливіший комендант, дуже приємна і щира людина!”
“Чудовий сервіс, ідеально відчистили диван і 2 крісла. Плям ніби й не було, меблі як нові. За короткий проміжок часу отримала чистесенький диван і крісла, дуже задоволена!”
“Люблю цю кав'ярню за смачні тістечка. І подружок підсадила на них. Особливо смачні у них шу! Приємно, що їх можна придбати і з собою. Дівчата все акуратно і швиденько запакують у коробочки, щоб не пом'ялося. Дякую”
“Оцінка виключно по смаку карасиків!) Ще куштував там дируни, що теж досить непогані. Інше не знаю) та якщо вам захтілось карасиків і ви не вибагливі до атмосфери - вам сюди!”
“Були всього один день в Рівному в неділю, та встигли поїсти два рази в кафе. Були на пізній сніданок та обід. Грибний суп-пюре смачний, насичений. Дуже сподобався. А ще кожної неділі там можно замовити пончики, чебуреки та біляши. Ми вирішили посмакувати тепленькими мʼякенькими пончиками. Обслуговували швидко, приємно. Відвідуванням кафе Парк залишилися задоволеними. Радіємо, що заздалегідь замовили столик. Кафе невелике, і в ньому святкували якусь родинну подію, то ж добре , що наш столик нас чекав) А ще дуже сподобався чай масала. Замовляли аж два чайничка)”
“Спокійна атмосфера , відсутня гучна музика, вічливий персонал . Хороше місце щоб провести вечір , принаймні у будні вечори”
“Дуже смачна кухня, привітний персонал, який вміє порадити та підібрати їжу саме для тебе❤️”
“Магазин з молочною (і не тільки) продукцією від місцевого виробника. Великий вибір на будь-який смак, приємні ціни, все свіже і смачне, в магазині чисто, привітні продавці. Рекомендую!”
“Доброго дня, хочу залишити відгук. Скільки разів не заходив, щоразу привітний та щирий персонал. Завжди все чисто та охайно, а ще якби не студенти з аграрного, було б взагалі. На рахунок волосся, не раз брав снеки та бургери, нічого подібного і близько не було. Які шапочки, ще може водолазні костюми одягнути, дівчата і так там як пічці печуться. А на рахунок хамства, почніть з себе, і з ваших дітей, які репенять на пів магазину. Вони теж люди, і мають повне право на емоції, не раз помічав стоячи в черзі, які є хворі покупці. І кожен раз я дивуюсь як дівчата на це ніяк не реагують. Бажаю процвітання вашому маркету та сталевих нервів для працівників”
“Один із найбільших вибір матеріалів для виготовлення м'яких меблів. Нормальне розташування (не на окраїні, але близько до центру). Можливість паркування присутня. Чудове обслуговування: ввічливо та професійно. Єдиний недолік на котрий хотів би звернути увагу - недостатньо освітлення у самому залі експозиції. Деякі з тканин просто неможливо роздивитися. Проте, я знову ж таки дякую працівникам, нам на це звернули увагу, відвели із зразками в освітлене місце, допомогли у виборі. Оцінка - одинадцять (за дванадцятибальною системою).”
“Дякуєм за Вашу роботу! Завжди все на висоті!”
“Дуже сподобався магазин. Дівчата приємні і знають свою справу. Замовляла диван і стіл до вітальні. Зараз тяжко знайти щось оригінальне і хорошої якості в адекватній ціні, в Арісто мені це вдалося. Меблі везли під замовлення, все приіхало вчасно. Дуже задоволена. Невдовзі прийду до вас по меблі до своєї спальні.”
“Все супер, ціни не високі, сьрави смачні, персонал ґУд, дивно читати негативні відгуки. Трішки б додати витяжки (пахли дерунами ще пів дня))) але це не для критики, а просто з метою зворотнього зв'язку від клієнта;)”
“Бронював для друга, все ок, норм. номер, центр міста, є парковка, що дуже важливо, персонал привітний, дякую.”
“Хороший асортимент. Свіжа продукція. Доступні ціни.”
“Смачна і зрозуміла їжа, доброзичливий персонал, і найважливіше - все продумано для зручного обіду з дітьми. Сьогодні в закладі був і майстер-клас для дітей, і фотосесія якоїсь родини, і сімейні сніданки, але персонал справлявся з усім блискавично! Ніякого шуму чи дискомфорту.”
“Рекомендую! Смачно! Цікаве меню. Багато видів піци. Є бургери. І що цікаво з бургерами. Їх приносять два! А не один. Я їла бургер ''рост біф'' і їх було 2 на порцію.”
“чудове місце! дуже смачно та затишно. персонал привітний, люб‘язний та орієнтований на клієнта ☺️”
“Обідав під час відрядження в місто Рівне. Все дуже сподобалось. Просторе світле приміщення. Гарний інтер'єр. Тиха ненав'язлива музика. Швидке обслуговування. Смачна наче домашня їжа. Великі порції. І все це за цілком помірні гроші.”
“Водяна гірка «бомба»!Для дитини в спеку кращої розваги не придумати!”
“Найсмачніше та найгарніше капучіно на рослинному готують тут, це факт. Валерія - неймовірно привітна та завжди усміхнена дівчинка. Дякую за смак та настрій❤️”
“Чудовий асортимент і помірні ціни!!!”
“Потрапив немов у казку, тут роблять доволі смачні коктейлі та завжди наливають свіже пиво!!! А барвумен нормальна та душевна дівчина!”
“Затишний заклад , у парку,сиділи з друзями ,замовляли мʼясний сет , салат цезар, та піцу мисливську всі страви дуже сподобалось, було смачно , також брали коктейлі з бару теж цікаві та смачні , персонал привітний , та вчасна подача , раджу відвідати цей заклад”
“Лише кухня тягне на 5 зірок! Святкували тут новорічний корпоратив, смачно не те слово. Приємна атмосфера. Чудове місце для проведення різних заходів. Хороший персонал який готовий допомогти в будяку хвилину !”
“Чудовий супермаркет! Продукти завжди свіжі, особливо випічка — хліб ще теплий, з чудовим ароматом. Асортимент великий, є навіть рідкісні товари, які не знайдеш в інших магазин”
“Два рази вже замовляли меблі. Подобається. Плануємо робити кухню.”
“Магазин нічого так. Схований в дворах правда, і асортимент не великий. Троє грабель я купити не зміг.”