Огляд каталогу
- 160 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 160 результатів
Перегляньте наш store у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 160 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 18,793 відгуків та оцінок.
“Гарне обслуговування та широкий вибір декоративних покриттів.”
“Привітний продавець, компетентний, може порадити і запропонувати”
“Хороша пивнуха, зручне місце, часто там буваю з друзями, пиво майже все в асортименті в наявності, а якщо немає, то продавець підбере вам рідкого золота для хорошого вечора:) правда трохи повільне обслуговування, але не критично.”
“Сюди всі йдуть ніби медом тут намазано. Коли йдеш з роботи завжди забіжиш так як завжди все свіже й в порівнянні з іншими магазинами дешевше. Рекомендую. Цьому магазину потрібно більше приміщення, так як завжди багато людей. Це для власників рекомендація.”
“Чистота, надзвичайно приємний та привітний персонал”
“Магазин справляє гарне враження. Дійсно, виправдовує свою назву - є всі групи продуктів. Своя випічка. Приємно розпочати покупки з ошатної шафки для особистих речей. Овочі, свіжі фрукти від бананів до екзотичних фруктів. Наявний м'ясний відділ. Різноманітність ковбасних, кисломолочних виробів. Достатній вибір приправ, алкогольних напоїв. Крім того, маєте можливість замовити бургер, хот-дог, інші новомодні закуски до чаю. Рекомендую. І планую відвідувати і надалі цей магазин.”
“Великий вибір, хороші знижки. Перед тим як пробити товар, придбайте дисконтну карту. Я дуже люблю їздити в цей магазин за покупками, там є все що потрібно будь-якій людині Нетішина. Не знаючи цього магазину ми купували в інших супермаркетах, в яких були маленькі знижки, за дисконтною карткою. Коли заходеш в магазин стаєш приємно здивовании різноманітністю товарів. На касі придбали дисконтну карту, і були у великому шоці, коли побачили яку знижку нам зробили, в звичайному супермаркеті нам робили знижку до 15 грн з 1000, а в Нашому Краї 26грн з тисячі. Тепер ходжу тільки туди. Персонал завжди допоможе в будь-якій ситуації. Я в перший раз не міг зрозуміти як користуватися вагами, щоб виліз стікер з ціною, але мені допоміг продавець - консультант, і тепер я знаю як і що. Вообщем магазин гарний собою, тепер не їжджу в інші супермаркети, так як Наш Край краще.”
“Чисто і охайно Завжди свіжий товар на залі Дівчата всі такі хороші і завжди привітливі, і порадять і підкажуть Так тримати!!!”
“Смачне пиво на розливі + добра ціна. І головне є волинський бровар на розлив!”
“Хороший магазин. Влітку завжди коли я з мамой по вечорам гуляю мама тут купляє собі морозиво. Колись тут була ситуація: я стою на вулиці чекаю свою маму коли вона купить собі морозиво до мене підходить якийсь дядько і питає чи хочу я морозиво, я сказал: ні. Він каже на бери тож тільки що купив і дав мені в руки і пішов своєю дорогою.”
“Продукція завжди свіжа, продавці орієнтуються в асортименті магазину, за потреби нададуть консультацію.”
“Низькі ціни, продукти нормальної якості. Хороший магазин, якщо по дорозі щось потрібно купити додому.”
“Під боком хоча ціни вже завищуються потроху...”
“Дуже хороший магазин. Свіжа смачна випічка. Продавець ковбасного відділу, тьотя Свєта, завжди привітає вас чарівною усмішкою і тонким юморком. Люблю купувати там рибку-завжди свіжа та смачна!”
“Магазин - супер. Продавці - ввічливі, відповідальні, надають консультацію та рекомендують, що краще. Великий вибір товарів та рибок. Ціни помірні”
“Звісно це хороший магазин з хорошими продавцями все в наявності”
“Подобається Достатня кількість продуктів Зробили можливість перекусити, сендвічі , роліні , кава, чай Можливість поповнити картку Поміняти гроші Все разом і комфортно”
“Хороший вибір, ціни. Завжди проконсультують. Не раз купували саме тут. Рекомендую.”
“Чудовий магазин,приємні продавці, гарний вибір товарів”
“Привітний персонал. Великий вибір продукції для наших улюбленців.”
“Хороший магазин. Завжди великий вибір. Також багато акваріумних рибок”
“Стандартний варіант пиво і до пива”
“Є усе необхідне для котиків і собачок, а також для інших домашніх тваринок!”