Огляд каталогу
- 249 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 95% З фото
Знайдено 249 результатів
Перегляньте обед у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 249 результатів у Рівному. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 112,947 відгуків та оцінок.
“Дуже хороше місце для відпочинку та святкування різноманітних заходів. Приємний персонал, смачна кухня, незабутня атмосфера, дитячий майданчик, фонтан, альтанки, жива музика та велика територія”
“Обожнюю цей заклад. Часто тут зупиняємось. Дуже смачно. Великі порції. Класне обслуговування. Їли фірмову страву "Дошка від Варвари" - це щось неймовірне. Наїлись вдвох. Лише тут зустрічала турецький чи то східних рецепт приготування рису. Смакота. Приїду ще)))”
“Файне, тихе та спокійне місце. Смачна кухня. Офіціант підходить часто забирає брудний посуд. Загалом рекомендую!”
“Дуже атмосферний заклад. Саме те що потрібно для любителів пива. Величезний вибір крафтового пива і різних снеків до нього. Окрема любов це безкоштовний х-bох. Граючись можно випити і цілу кегу пива) Гарний заклад як для великої копс”
“Розкішна їжа щоб зупинитись під час подорожі. Борщ + банош просто топ. Тепер спокійно можу їхати далі. Витратив аж 235 грн.”
“Був сьогодні на сніданках в даному закладі. Ну і хочу вам сказати що це просто щось з чимось, так смачно я вже давно не снідав, я отримав справжній смаковий екстаз а також так звану ольфакторну насолоду. Обслуговування теж на найвищому рівні. Офіціанти порадять, коли треба пожартують а іноді й навіть підтримають при різних життєвих ситуаціях. Авжеж заклад чудовий не тільки для сніданків а й якщо любите поласувати десертами й філіжанкою запашного капучино. Заклад є обовʼязковим для відвідування якщо ви приїхали в чаРівне.”
“Смакували стейк рібай та ребра. Ребра смачні, м'які, соковиті...+++++. Стейк хотіли середньої прожарки, але отримали повністю готовий та ще й жорсткуватий. Смачні наливки. Загалом хороші враження. Краще промаринують яловичину і буде супер.”
“Дуже смачне пиво на різний смак. Як буде у Рівному завітайте. По атмосфері був декілька раз але не в пізні години тому людей не багато було. Що стосується кухні брав курку по азіатськи чи якось так дуже смачна.”
“Сьогодні завітали у цей заклад чисто випадково, з вулиці нас зацікавила червона телефонна будка - привернула нашу увагу. Ми прийшли пообідати, нам принесли води, запитали в яку подачу принести страви та напої і чесно ми були приємно здивовані, адже не в всіх закладах це запитують. Ми замовили авокадо тост з лососем та млинці з куркою ті, що нам порадили, все було ну дуже смачно, також взяли напої з десертом, лимонад як вони пояснили ввели тільки нещодавно і він дійсно дуже смачний та має незвично приємний смак Будемо проходити повз то завітаємо ще раз сюди. Дякуємо за приємне та привітне обслуговування.”
“Відвідували майстер клас з дітками по виготовленню піци на день св. Миколая. Діти дуже щасливі, багато позитивних та щирих емоцій. Піца смачна, а головне приготована ними під гарним керівництвом, підхід та допомога кожній дитині. Атмосфера у закладі дуже приємна, діти відчули радість свята від дискотеки та приходу Миколая з подарунками. Дякую, дуже сподобалося!”
“Смачна піца, салати, є вибір десертів. Приємний офіціант. А ще варте уваги італійське шампанське. Хороших вам відвідувачів і процвітання закладу.”
“Osama -ви вкрали моє сердечко❤ Неймовірно смачно і дуже швидко (навіть у п'ятницю ввечері))) любов”
“Це місце, куди хочеться повертатися. Атмосфера затишна й стильна, персонал завжди привітний , усміхнений і уважний. Дуже смачна кава, піца . Ціни приємні, а якість їжі на високому рівні. Тут комфортно як для зустрічі з друзями, так і для спокійного відпочинку чи маленького святкування. Рекомендую!””
“Звичайна їдальна з смачною домашньою їжею Коли дорозі, заїхати поїсти-те що потрібно Недорого І важливо все чисто і охайно: посуд, столи, серветки Рекомендую”
“Замовляли святкування на ~30 персон. Досі не була в цьому закладі, замовлення робилося виходячи з відгуків знайомих, і ми не пошкодували! Дуже смачна кухня, спокійна та хороша атмосфера зробили наше свято по-родинному затишним і приємним. Відзначу, що родичі ще не один день згадували свято, зокрема багатство столів та смачну їжу. Хочу висловити окрему подяку Нелі та Марії! Від моменту попереднього замовлення і до кінця вечора персонал був на звʼязку, дівчата давали слушні поради по стравах, допомогли гарно оформити candy bar, а також допомогли з тортом та обрядовим хлібом. Наше свято вдалося. Дякуємо! Бажаємо процвітання, а ще — зберегти цю якість і душевність, щоб до вас хотілось приходити ще не один раз!”
“Це вау!!!коктейль підібрали ну дуже круто,дуже смачно,а кальян то взагалі кайф,дуже гарний персонал,рекомендую та ще повернусь! Ми дуже задоволені”
“Приємний ресторан та обслуговування. :)”
“Дуже смачно ! Ми подзвонили за 30 хвилин і коли приїхали, все було готове. Чемний персонал і смачна їжа! Дякую”
“Дуже смачна кухня, гарна подача, привітний персонал - усе на вищому рівні”
“Чисто, смачно, великий зал, різноманітний вибір страв європейської кухні: супів, салатів, сендвічів, гарнірів, страв з м'ява та риби, десертів. Обслуговування швидке, якісне і приємне, персонал вічливий. Можна розраховуватися карткою.”
“Обідав в цьому закладі. Все дуже смачно! Всим рекомендую! Персонал привітний. Скрізь чисто. Атмосферне місце)”
“Комплексні обіди дуже смачні. Дякую поварам за Ваш професіоналізм. Дівчата створюють чудовий сервіс.”
“Завітали в таке гарне,затешне та смачьне місце. Все сподобалось. Усі рекомендую. 1. Затешно 2. Уютно 3. Обслуговування: добрий персонал та привітний . 4. Ну дуже сиачьно 5. Ціни дозволені та не за високі. Дуже довольлі, дякуємо за все та рекомендуємо ...”
“Дякую було дужезатишно, смачно, приємно!”
“Хороший, атмосферний заклад зі смачною кухнею. Не сподобала музика”
“Чудовий заклад, смачна кухня, привітний персонал, приємно приходити в таку атмосферу де комфортно, затишно. Рекомендую всім.”
“Приємна атмосфера, смачна кухня. Помірні ціни. Є дитяче меню. Трішки офіціантів треба наштурмувати.”
“Не раз був в цьому закладі, дуже рекомендую в теплу пору року на літній терасі сісти (по суті це окремо споруда біля входу в основне, де спускатись потрібно вниз). Воно гарно провітрюються, повністю засклення і вся ця конструкція відкривається. Мені було комфортно. На другому поверсі немає кондиціонера, принаймні я не помітив,проте мені було комфортно бо гарно продувалось все. Знаходиться відразу біля 12школи , поруч є зупинка. Пиво власного виробництва, смачне (напівтемне можу порадити, або класичне світле пиво, пілснер). Є дегустаційний сет, можна його взяти. Раджу запитати в офіціанта, вас все роскаєуть, меню знають теж. Також є літрові бокали. Вибір закусок гарний, єдиний мінус для мене, що немає бастурми. Повноцінне ресторанне меню, страви смачні. Батат вперше пробував смажений, на смак незвичайно, солодкувате, не схоже на картоплю. Борщ український нормальний стандартний. Чебуреки теж непогані, брали з телятиною як і салат з авокадо та тунцем. Атмосфера спокійна, не було музики, що заважала. Привітний персонал, Оплата як готівкою так і терміналом.”
“Регулярно відвдуємо цей заклад з друзями, завжди все смачно, хороше обслуговування і затишна атмосфера”
“Відсвяткувала своє день народження))Неймовірна атмосфера, супер смачні страви, гарний сервіс.Дуже задоволена і мої гості також)))”